Cracovia Training Center, Rączna
Mecz zakończony Wynik meczu: 3 : 1
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
  • 90'
    Koniec meczu, Pasy zwycięskie w sparingu! Dziękujemy za śledzenie naszej relacji live
  • 88'
    Szukał strzału sprzed pola karnego Makuch, znalazł rzut rożny
  • 85'
    Jest trzeci gol dla Pasów! Znów skutecznie zadziałał pressing, piłkę przejął Jaroszyński i z kilkunastu metrów posłał piłkę do siatki mierzonym strzałem prawą nogą
  • 84'
    Próba z dystansu Kolca, znów skutecznie broni Grega
  • 81'
    Długo budowana akcja przez Cracovię, zakończona ostatecznie zagraniem za linię obrony Lusiusza, po którym Zaucha zgrał wprost pod nogi Doby, a ten momentalnie uderzył z kilkunastu metrów. Był to jednak strzał w środek i spokojnie poradził sobie z nim golkiper gości
  • 79'
    W międzyczasie mieliśmy jeszcze powrotne zmiany w zespole Cracovii, bo Zaucha zmienił Jodłowskiego, a Makuch wrócił na boisku zmieniając autora dubletu, Ogorzałego
  • 77'
    Jeszcze jedna próba z dystansu, pewnie piłkę łapie Wilk
  • 76'
    Dwie próby strzałów ze strony zawodników Zagłębia, w obu przypadkach ofiarnie na ciało przyjął je Dziewicki
  • 73'
    Była okazja do groźnej kontry, zabrakło jednej lepszej komunikacji Doby z Zauchą
  • 69'
    Ależ blisko trzeciego gola! Strzał głową Jugasa zmierzał idealnie pod poprzeczkę, ale fantastyczną interwencją popisał się Grega
  • 66'
    Akcja Cracovii przeprowadzona w niezłym tempie, na skrzydle pokazał się Jodłowski i próbował dośrodkowania, przesadził jednak z siłą
  • 61'
    Kolejne zmiany w Cracovii: Szymon Doba za Patryka Makucha, Bartłomiej Kolec za Kamila Ogorzałego, Virgil Ghita za Kamila Glika, Paweł Jaroszyński za Patryka Zauchę i Franciszek Dziewicki za Andreasa Skovgaarda
  • 59'
    Cracovia szybko odzyskuje prowadzenie! Skuteczny pressing Makucha, który przejął piłkę w polu karnym i dograł idealnie do Ogorzałego, a ten pewnie wykończył akcję
  • 54'
    Składna akcja Zagłębia, po której dośrodkowanie Fabrego strzałem głową wykańcza Karwot
  • 52'
    Skuteczny pressing przyniósł Cracovii kontratak, Ogorzały znów spróbował z dystansu, efekt jednak zdecydowanie gorszy niż w pierwszej połowie
  • 50'
    Ostra centra Jodłowskiego w pole karne, czujnie na przedpolu bramkarz Zagłębia
  • 48'
    Cracovia wywalczyła rzut rożny, po którym o piłkę w powietrzu walczył Kamil Glik, ostatecznie poradzili sobie rywale
  • 46'
    Wznawiamy drugą połowę, kilka zmian w Cracovii:Adam Wilk zmienił Lukasa Hrosso, Jakub Jugas Cornela Rapę, a Takuto Oshima Karola Knapa
  • 45'
    Sędzia kończy pierwszą połowę. Do przerwy Pasy prowadzą dzięki pięknej bramce Kamila Ogorzałego
  • 41'
    Dośrodkowanie pewnie wybite przez obrońców Pasów
  • 41'
    Tym razem faul naszego zespołu i okazja dla gości do dośrodkowania z lewej strony pola karnego
  • 34'
    Niezła próba Knapa, piłka przelatuje niewiele nad poprzeczką
  • 34'
    Faul przed polem karnym Zagłębia i będzie okazja do strzału dla naszego zespołu
  • 33'
    Znów dobrze Valencia, tym razem zagrał w tempo do Wrzesińskiego, ale ten wykończył akcję bardzo słabym strzałem
  • 31'
    Akcja Zagłębia napędzona prawą stroną przez Valencię, który zagrał wsteczną piłkę przed pole karne, ale tam jeden z jego kolegów bardzo źle w nią trafił
  • 26'
    Zblokowany strzał z dystansu i będzie korner dla gości
  • 22'
    Lusiusz znalazł się w polu karnym i ładnie się obrócił, ale uderzył zdecydowanie za wysoko
  • 17'
    Zamieszanie w polu karnym Cracovii po dośrodkowaniu Ziemanna, ostatecznie sytuację wyjaśnił Lusiusz
  • 12'
    Strata Cracovii na własnej połowie i momentalnie strzałem z dystansu próbował to wykorzystać Kamil Biliński, zabrakło mu jednak precyzji
  • 8'
    Po szybkiej akcji Zagłębia w sytuacji sam na sam znalazł się Nikodem Zielonka, ale kapitalną interwencją popisał się Hrosso
  • 6'
    ALEŻ GOOOOL! Kamil Ogorzały opanował piłkę przed polem karnym i kapitalnym strzałem z ponad 20 metrów dał Cracovii prowadzenie!
  • 4'
    Odpowiedz gości, ale ostre dośrodkowanie Valencii pewnie wyłapuje Hrosso
  • 2'
    Pierwszy atak Cracovii, ofensywne wejście Zauchy zakończone płaskim dośrodkowaniem, wybitym przez rywali
  • 1'
    Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!
  • 17:12
    Nasi dzisiejszy rywale w swoim ostatnim ligowym meczu w świetnym stylu pokonali 5:2 Lechię Gdańsk. Łącznie w dotychczasowych 7. kolejkach Fortuna I Ligi zgromadzili 5 punktów, co daje im 16. miejsce
  • 17:00
    Witamy z Rącznej, gdzie już za około 30 minut Cracovia zagra mecz sparingowy z przedstawicielem Fortuna I Ligi - Zagłębiem Sosnowiec. W pierwszej jedenastce Pasów na to spotkanie znajdują się oba letnie nabytki, a więc Kamil Glik i Andreas Skovgaard!