06-12-2023 18:00
Raków Częstochowa Raków Częstochowa
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 0
  • 20:46
    Niestety, musimy uznać wyższość Rakowa i żegnamy się z Pucharem Polski. Do zobaczenia w sobotę na meczu ze Stalą Mielec!
  • KONIEC
  • 120+1'
    Co najmniej 1 minuta doliczona do czasu meczu.
  • 118'
    Zmiana w Rakowie. Plavsić wchodzi w miejsce Sorescu.
  • 117'
    Rajd Rózgi prawą stroną, ale Rundić zażegnuje niebezpieczeństwo.
  • 116'
    Dośrodkowanie przeszło przez głowę Doby pod nogi Zauchy, ale nasz lewy wahadłowy minął się z piłką.
  • 110'
    Hrosso zatrzymuje strzał Crnaca w polu karnym Pasów!
  • 110'
    Bochnak do Doby, ale młody napastnik nie wykorzystał dogodnej okazji!
  • 106'
    Żółta kartka dla Piaseckiego za agresywny atak na głowę Ghity.
  • POCZĄTEK II POŁOWY DOGRYWKI
  • 106'
    ... a Kolec zastępuje Atanasova.
  • 106'
    Podwójna zmiana w ekipie Pasów. Zaucha wchodzi za Skovgaarda...
  • PRZERWA
  • 105+1'
    Co najmniej 1 minuta doliczona do I połowy dogrywki.
  • 105'
    Atanasov z dystansu. Piłka mija prawy słupek bramki.
  • 103'
    Piasecki strzela w polu karnym, jednak rykoszet od jednego z obrońców ułatwił interwencję Hrossy.
  • 101'
    Kakabadze! Groźny strzał z pokaźnego dystansu, po którym ledwo co interweniuje Kovacević.
  • 100'
    Nowak strzela głową pod dośrodkowaniu z prawej strony. Na nasze szczęście niecelnie.
  • 99'
    Wrzutka z prawej strony w pole karne Rakowa. Niestety, Atanasov fauluje rywala i z akcji nici.
  • 99'
    Zmiana w Pasach - Rózga zastępuje Knapa.
  • 99'
    Kochergin z dystansu. Piłka ponad bramką.
  • 98'
    Świetna interwencja Hrossy po strzale Crnaca!
  • 97'
    Strzał Bochnaka z ponad 20. metra. Piłka w rękach Kovacevicia.
  • 93'
    Rundić głową daje prowadzenie Rakowowi.
  • 92'
    Pierwsza okazja Rakowa, jednak po niej gospodarze wywalczyli wyłącznie rzut rożny.
  • POCZĄTEK I POŁOWY DOGRYWKI
  • 20:05
    Czeka nas dogrywka w meczu Rakowa z Cracovią! Wracamy za moment.
  • KONIEC II POŁOWY
  • 90+5'
    Żółta kartka dla Doby.
  • 90+5'
    Zmiana w Cracovii. Bochnak wchodzi w miejsce Kallmana.
  • 90+3'
    Piasecki pędzi pod bramkę Pasów, jednak akcję powstrzymuje Rapa.
  • 90+1'
    Co najmniej 4 minuty doliczone do czasu gry.
  • 90'
    Sorescu wpada pod bramkę Pasów, jednak nie udaje mu się oddać strzału i fauluje Hrossę.
  • 87'
    Crnac dostaje piłkę od Piaseckiego, jednak pogubił się i piłka mija linię końcową boiska. Wznowimy od bramki.
  • 86'
    Strzały Knapa i Doby zablokowane przez obronę Rakowa. Ależ szkoda!
  • 85'
    Berggren ogląda żółtą kartkę za faul na Kallmanie w środku pola.
  • 83'
    Starcie Kochergina i Rapy, po którym ucierpieli obaj zawodnicy.
  • 82'
    Dośrodkowanie z lewej strony na głowę Crnaca, ale adresat nie dopada do piłki.
  • 81'
    ... w miejsce Cebuli i Zwolińskiego.
  • 81'
    Podwójna zmiana w Rakowie. Na boisko wchodzą Crnac i Piasecki...
  • 78'
    Nieprecyzyjny strzał Doby po wrzutce od Knapa. Świetna okazja Pasów.
  • 77'
    Drachal zatrzymuje nieprzepisowo Kallmana przed polem karnym i ogląda żółtą kartkę.
  • 76'
    Kontra Pasów. Doba wpadł pod bramkę Rakowa, jednak ponownie górą byli obrońcy.
  • 70'
    Żółta kartka dla Ghity za zatrzymanie kontrataku Rakowa.
  • 69'
    Zmiana w Cracovii. Szymon Doba zastępuje Kacpra Śmiglewskiego.
  • 67'
    Skovgaard głową z lewej strony pola karnego, jednak piłka szybuje ponad bramką Rakowa.
  • 64'
    Seria zagrań Rakowa w pole karne, jednak za każdym z trzech przypadków udało się zażegnać niebezpieczeństwo.
  • 63'
    Kakabadze na głowę Kallmana, który w ekwilibrystyczny sposób chciał zaskoczyć Kovacevicia.
  • 61'
    Kallman strzela w polu karnym, ale tor lotu piłki zmienia Svarnas i mamy rzut rożny.
  • 60'
    Śmiglewski wpada w pole karne, jednak piłkę odbiera obrońca Rakowa.
  • 58'
    Strzał Knapa po ziemi z granic pola karnego. Piłka w rękach Kovacevicia.
  • 57'
    Piłka w kierunku Śmiglewskiego wybita przez Svarnasa.
  • 55'
    Oshima strzela z lewej strony, ale interwencja Racovitana ratuje Raków przed stratą bramki.
  • 54'
    Hoskonen głową wybija piłkę zagrywaną przez Cebulę.
  • 52'
    Zwoliński sprytnym strzałem z kilku metrów po zagraniu z prawej strony próbował zaskoczyć Hrossę, ale futbolówka minęła bramkę Pasów.
  • 52'
    W II połowie to Raków przede wszystkim dyktuje tempo gry i znacznie częściej jest przy piłce.
  • 50'
    Wymuszona zmiana w zespole Rakowa - kontuzjowanego Ledermana zastępuje Berggren.
  • 48'
    Przerwa w grze po tym, jak Lederman doznał urazu pod naszym polem karnym.
  • 46'
    Zmiana w Rakowie. Svarnas zastępuje Tudora.
  • 18:54
    Do przerwy bezbramkowo remisujemy z Rakowem. Mecz wyrównany, ale obu zespołom brakowało skuteczności. Do zobaczenia za kwadrans!
  • PRZERWA
  • 45+5'
    Niecelne zagranie Ledermana do Nowaka.
  • 45+4'
    Strzał Cebuli w polu karnym, skutecznie zablokowany przez naszych obrońców!
  • 45+3'
    Raków coraz częściej atakuje, ale na nasze szczęście nie wychodzi z tego większe zagrożenie.
  • 45+1'
    Co najmniej 5 minut doliczonych do czasu I połowy.
  • 42'
    Strzał z dystansu Atanasova, zablokowany przez obrońcę gospodarzy.
  • 40'
    Atanasov z rzutu wolnego prosto w mur.
  • 38'
    Knap strzela sytuacyjnie w polu karnym Rakowa, ale uderza w lewą boczną siatkę. Można było wykorzystać błąd Kovacevicia.
  • 37'
    Hrosso! Świetna interwencja Słowaka na bliższym, lewym słupku po sprytnym strzale Cebuli "z fałsza".
  • 36'
    Nowak na głowę jednego z kolegów w polu karnym z rzutu wolnego. Pasy zatrzymują tę szarżę.
  • 33'
    Kochergin w polu karnym, ale Hoskonen dobrze interweniuje.
  • 31'
    Uraz Śmiglewskiego po starciu z rywalem. Chwila przerwy na interwencję naszych fizjoterapeutów.
  • 30'
    Strzały Rundicia i Ledermana z kilkunastu metrów - pierwszy zablokowany przez defensywę, drugi ponad naszą bramką.
  • 26'
    Zamieszanie pod naszą bramką, które udaje się ostatecznie zażegnać.
  • 24'
    Faul Ledermana na Ghity. Mamy rzut wolny z ponad 30 metrów.
  • 23'
    Kochergin do Zwolińskiego, ale 2 strzały napastnika Rakowa zostały zatrzymane!
  • 18'
    Kakabadze w pole karne z prawej strony na głowę Śmiglewskiego, ale obrońca Rakowa zagrywa głową do Kovacevicia.
  • 16'
    Ghita głową w polu karnym, obrona gospodarzy ratuje się w ostatniej chwili.
  • 16'
    Kakabadze strzela z woleja, ale próbę blokuje Drachal.
  • 15'
    Zagranie Kallmana z prawej strony, po której obrońcy Rakowa musieli wybijać piłkę poza pole karne.
  • 13'
    Uraz Ledermana w starciu z Atanasovem. Kolejna przerwa.
  • 12'
    Nowak strzela, ale piłka mija prawy słupek naszej bramki.
  • 11'
    Dłuższa przerwa w grze spowodowana urazem Tudora. Za moment Raków wznowi mecz rzutem wolnym z ponad 30 metrów.
  • 9'
    Tudor ucierpiał w pojedynku z Knapem i pomocnik Pasów ogląda żółtą kartkę.
  • 7'
    Intensywny, wysoki pressing Pasów trwa w najlepsze.
  • 4'
    Kolejna wrzutka, tym razem na głowę Oshimy. Japończyk pudłuje.
  • 4'
    Kakabadze z prawej strony w pole karne, jednak piłkę wybijają obrońcy Rakowa.
  • 2'
    Bardzo ofensywna postawa Pasów w pierwszych momentach meczu. Wysoki pressing i próby wejścia pod pole karne Rakowa.
  • 18:01
    Gracze obu drużyn w asyście zespołu sędziowskiego z Danielem Stefańskim na czele już są na placu gry. Za moment rozpoczynamy bój o ćwierćfinał Fortuna Pucharu Polski!
  • 17:40
    Zawodnicy schodzą do szatni po zakończonej rozgrzewce. Już niewiele dzieli nas od pierwszego gwizdka Pana Daniela Stefańskiego!
  • 17:10
    Rozgrzewka rozpoczęta. Na dobry początek na murawie pojawiają się bramkarze obu drużyn. Kilka minut później zobaczymy zawodników z pola. Do piłkarskiego widowiska coraz bliżej!
  • 17:05

Pora poznać nasz skład na dzisiejszy mecz w Częstochowie!

• 16:59
    Witamy z chłodnej Częstochowy! Już za kilkadziesiąt minut rozpocznie się tu spotkanie 1/8 Finału Pucharu Polski pomiędzy miejscowym Rakowem, a drużyną Pasów. Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej "na żywo"!