Susesi Football Center, Belek
Mecz zakończony Wynik meczu: 3 : 3
Debreceni VSC Debreceni VSC
  • 17:43
    Po 120 minutach mamy remis. Regulaminowe 90 minut padło łupem Pasów, zaś ostatnie pół godziny gry to lepszy moment DVSC. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy w sobotę na sparing ze Sturmem Graz z Austrii!
  • 120+1'
    Druga bramka Bataia.
  • 115'
    Śmiglewski i ekspresowo wracamy na prowadzenie!
  • 113'
    Gol dla Debreczyna. Batai dobija piłkę w polu karnym i daje wyrównanie DVSC.
  • 112'
    Kolec z dużego dystansu. Piłka bardzo daleko i wysoko od bramki DVSC.
  • WZNOWIENIE GRY
  • 17:24
    Pora na zamianę stron i za moment "dogrywka" zostanie wznowiona.
  • PRZERWA
  • 105'
    Manrique z dystansu. Mocno uderzona piłka mija bramkę strzeżoną przez Wilka.
  • 102'
    Bevardi strzela z okolic lewej strony pola karnego. Minimalnie się myli.
  • 102'
    Tuboly próbuje zaskoczyć Wilka, jednak interwencja jednego z naszych zawodników zapobiegła utracie bramki.
  • 96'
    Kolejna okazja Kyziridisa, znów górą Wilk.
  • 95'
    Kyziridis strzela w polu karnym Pasów. Wilk na szczęście pewnie interweniuje!
  • 94'
    Zamieszanie pod naszą bramką, niewykorzystane przez Węgrów. Grę od bramki wznawia Wilk.
  • 93'
    Spokojny początek III części spotkania.
  • POCZĄTEK DODATKOWEJ CZĘŚCI GRY
  • 17:06
    Po 90 minutach gry prowadzimy z Debreczynem. Za chwilę start dodatkowych 30 minut.
  • KONIEC II CZĘŚCI MECZU
  • 90+1'
    Tuboly strzela z powietrza, ale WIlk pewnie broni!
  • 90+1'
    Piłka wybita przez Kakabadze po groźnej kontrze rywali. Węgrzy mają rzut rożny.
  • 89'
    Gra znacznie uspokoiła się. Niewiele dzieje się na placu gry w końcówce II części spotkania.
  • 82'
    Zmiana w bramce Pasów. Wilk wchodzi w miejsce Madejskiego.
  • 76'
    Świetna wymiana podań po lewej stronie w wykonaniu drużyny Pasów. Jedynie zagranie do środka pola karnego w wykonaniu Śmiglewskiego zakończyło się przejęciem piłki przez obronę węgierskiego klubu.
  • 74'
    Bochnak w pole karne. Piłka wybita głową przez obrońcę DVSC.
  • 73'
    Zmiana w Pasach. Dziewicki wchodzi w miejsce Glika.
  • 72'
    Kusnyir strzela z dystansu, ale ofiarną interwencją popisuje się Glik.
  • 69'
    Wymiana piłki w środku pola. Okazji w ostatnich minutach jak na lekarstwo.
  • 66'
    Faul Oshimy pod polem karnym DVSC. Rzut wolny dla Węgrów.
  • 61'
    Seria zmian w drużynie Pasów. Na plac gry wchodzą: Knap, Śmiglewski, Kolec, Bochnak, Oshima i Doba. Powrócił również Rapa.
  • 57'
    Kolejna próba Vajdy zza pola karnego. Tym razem niecelna.
  • 57'
    Wrzutka z prawego skrzydła w pole karne. Piłka nie znalazła jednak adresata w postaci jakiegokolwiek zawodnika Pasów.
  • 53'
    Zamieszanie pod bramką DVSC, z którego niestety nic nie wyniknęło.
  • 51'
    Skovgaard powstrzymuje jednego z atakujących zawodników DVSC we własnym polu karnym. Zdaniem arbitra, wszystko zgodnie z przepisami.
  • 50'
    Vajda popisuje się "centrostrzałem", który jednak nie zaskakuje Madejskiego nawet na chwilę.
  • 48'
    Kolejna próba zawodników Pasów z dystansu. Piłka spada jednak na górną siatkę bramki.
  • 47'
    Kakabadze strzela "fałszem" z dalekiego dystansu. Nie był w stanie zaskoczyć tym bramkarza.
  • POCZĄTEK II CZĘŚCI
  • 16:15
    Do przerwy prowadzimy z węgierskim zespołem.
  • PRZERWA
  • 44'
    Madejski wchodzi w miejsce Hrossy.
  • 39'
    GOL na 2-1. Patryk Makuch minął bramkarza i wpakował piłkę niemal do pustej bramki!
  • 38'
    Wracamy do gry!
  • 36'
    Mamy chwilę przerwy związaną z urazem Patryka Makucha.
  • 35'
    Jaroszyński zza pola karnego, Megyeri chwyta ją bez problemów w powietrzu.
  • 30'
    Opaskę kapitana przejął Michał Rakoczy.
  • 30'
    Zmiana w zespole Pasów. Kakabadze wchodzi w miejsce Rapy.
  • 24'
    Rakoczy oddaje strzał w polu karnym i po rykoszecie od obrońcy DVSC, piłka wpada do siatki! Mamy remis!
  • 24'
    Sokołowski z dystansu. Piłka mija bramkę.
  • 18'
    Przewaga optyczna zespołu z Węgier nie ulega wątpliwości. To oni znacznie częściej budują ataki pozycyjne, już od wysokości własnej połowy.
  • 16'
    Atanasov spróbował strzałem z woleja pokonać bramkarza. Próba była jednak niecelna.
  • 10'
    Bramka dla Debreczyna. Baranyai pokonuje Hrossę strzałem z prawej strony pola karnego.
  • 8'
    Loncar fauluje Glika przed naszym polem karnym. Mamy rzut wolny!
  • 7'
    Ofensywa Węgrów trwa w najlepsze. Na nasze szczęście, nie przynosi to póki co bramki.
  • 5'
    Ferenczi z woleja, jednak piłka mija lewy słupek bramki.
  • 4'
    Strzał Atanasova zza pola karnego, ofiarnie broni Megyeri.
  • 3'
    Dobra interwencja naszej obrony w środkowym obszarze pola karnego.
  • 15:26
    Za moment rozpoczynamy spotkanie. Zawodnicy obu drużyn są na placu gry!
  • 15:19
    Dzisiejsze spotkanie zostanie rozegrane w formacie dwóch 45-minutowych połów i dodatkowej, 30-minutowej części.