Turcja
Mecz zakończony Wynik meczu: 2 : 0
Zoria Ługańsk Zoria Ługańsk
  • 17:18
    Ostatecznie pokonujemy Zorię Ługańsk, 2-0 na zakończenie obozu w tureckim Belek. Kolejny sparing już za tydzień przeciwko klubowi FK Zeleziarne Podbrezova!
  • 87'
    Świetny strzał Atanasova z rzutu wolnego! Piłka minimalnie obok lewego słupka bramki!
  • 84'
    Na boisku pojawił się też Bartłomiej Kolec w miejsce Otara Kakabadze.
  • 84'
    Doba wchodzi w miejsce Makucha.
  • 84'
    Gorbach strzela z okolic 16. metra, minimalnie ponad bramką strzeżoną przez Wilka.
  • 82'
    Żółta kartka dla Voloshyna.
  • 80'
    Atanasov do Skovgaarda. Duńczyk myli się pod polem karnym w strzale głową.
  • 79'
    Strzał w boczną siatkę, ale było bardzo blisko podwyższenia prowadzenia!
  • 75'
    MAKUUUUCH! Świetne zachowanie pod bramką Zorii i prowadzimy 2-0!
  • 72'
    Filip Rózga wchodzi za Karola Knapa.
  • 71'
    Strzał Bochnaka z okolic pola karnego. Piłka szybuje nad poprzeczką.
  • 70'
    Świetny odbiór piłki jednego z naszych zawodników spod nóg Voloshyna.
  • 69'
    Strzał z dystansu, po którym Wilk chwyta piłkę,
  • 69'
    Bzdyl wchodzi w miejsce Rakoczego.
  • 68'
    Strzał z rzutu wolnego zablokowany przez obrońców Pasów.
  • 68'
    Oshima fauluje na 28. metrze i Zoria ma rzut wolny.
  • 66'
    Atanasov w pole karne do Hoskonena. Fin znalazł się jednak na pozycji spalonej.
  • 66'
    Faul na Knapie i rzut wolny dla Pasów z około 40 metrów.
  • 62'
    Faul na Makuchu w okolicy koła środkowego, zaczynamy od rzutu wolnego!
  • 62'
    Knap na głowę Hoskonena z rzutu wolnego. Piłkę wybijają obrońcy Zorii.
  • 61'
    Zmiana w ekipie Pasów. Rapa zastępuje Ghitę.
  • 58'
    Makuch fauluje Khakhlyova w środku pola. Rzut wolny dla Zorii.
  • 58'
    Dobry, wysoki pressing w wykonaniu zawodników Pasów!
  • 56'
    Bochnak z lewego skrzydła do środka, jednak piłka trafia w boczną siatkę.
  • 52'
    Faul na Makuchu w środkowej strefie i mamy rzut wolny.
  • 50'
    Strzał Atanasova z rzutu wolnego, po którym piłka minimalnie mija poprzeczkę bramki Zorii.
  • 49'
    Zaskakujące rozegranie rzutu wolnego, na szczęście powstrzymane przez naszą defensywę w odpowiednim momencie.
  • 47'
    Strzał Ghity z pokaźnego dystansu, piłka zablokowana przez zawodnika Zorii.
  • 46'
    Na boisku pojawili się: Adam Wilk, Mateusz Bochnak, Takuto Oshima i Jani Atanasov.
  • 16:19
    Jak na razie prowadzimy z Zorią! Do zobaczenia za kwadrans!
  • PRZERWA
  • 45'
    Jaroszyński zza pola karnego, ale piłka po rykoszecie mija bramkę strzeżoną przez Saputina.
  • 41'
    GOOOOOL! Świetna akcja Rakoczego, strzał przy lewym słupku i obejmujemy prowadzenie!
  • 41'
    Makuch próbuje wejść w pole karne po podaniu od Rakoczego. Piłkę blokują obrońcy!
  • 38'
    Chwila przerwy po zderzeniu Jordana i Kallmana pod bramką Zorii.
  • 37'
    Strzał Makucha w polu karnym wybity zza linii bramkowej przez Saputina!
  • 34'
    Antyukh próbował wykorzystać błąd Ghity i strzelał z dystansu. Kapitalną paradą popisał się Madejski!
  • 34'
    Kallman strzela z 16 metrów, ale zbyt łatwo, by Saputin tego nie wychwycił.
  • 28'
    Strzał Vantukha z pierwszej piłki z lewej strony pola karnego wybroniony przez Madejskiego!
  • 26'
    Antyukh dośrodkowuje z lewej strony, ale piłka nie znajduje adresata.
  • 25'
    Częściej przy piłce piłkarze zespołu z Ukrainy. Za wiele jednak z tego nie wynika.
  • 23'
    Żółta kartka dla Vantukha za faul na Kakabadzem.
  • 22'
    Rakoczy szuka swojej szansy dryblingiem w kierunku pola karnego. Niestety zostaje powstrzymany przez obronę Zorii.
  • 20'
    Kakabadze dośrodkowuje do Jaroszyńskiego, ale nasz gracz z numerem 4 nie jest w stanie dosięgnąć futbolówki. Zoria od bramki.
  • 18'
    Antyukh zablokowany przez Ghitę.
  • 17'
    Kolejna składna akcja Zorii, zatrzymana aktywnym pressingiem naszych defensorów.
  • 14'
    Kakabadze do Makucha w pole karne, jednak bez dogodnej szansy na strzał. Po chwili Rakoczy dośrodkowuje z prawej strony obok bramki Zorii.
  • 13'
    Faul na Knapie na wysokości pola karnego Zorii na prawym skrzydle. Mamy dogodną okazję do dośrodkowania z rzutu wolnego.
  • 10'
    Myshnyov z rzutu wolnego - piłka szybuje ponad poprzeczkę naszej bramki.
  • 9'
    Faul na Churce pod polem karnym Pasów. Zoria ma rzut wolny.
  • 7'
    Churko strzela z woleja w polu karnym Pasów, jednak udaje się nam zablokować strzał.
  • 6'
    Zamieszanie pod naszą bramką! Guerrero wrzuca piłkę z lewej strony w środek pola karnego, a jeden z naszych obrońców wybił piłkę niemal sprzed linii bramkowej.
  • 3'
    Zoria kontroluje grę i zaczyna kolejne akcje od własnej linii defensywnej.
  • 1'
    Od środka grę zaczynają piłkarze Zorii.
  • 15:30
    Zawodnicy obu ekip już są na placu gry. Za moment zaczynamy sparing!
  • 15:08

Pora poznać skład Pasów na dzisiejszy mecz!

• 15:06
    Witamy z Turcji! Już za kilkadziesiąt minut rozpoczynamy ostatni sparing w ramach przedsezonowego zgrupowania. Rywalem jest ukraińska Zoria Ługańsk. Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej na żywo!