Malmö FF Malmö FF
Mecz zakończony Wynik meczu: 2 : 0
Cracovia Cracovia
  • 20:55
    Należy jednak pochwalić naszych zawodników i trenera. Pomimo wyniku gra wyglądała naprawdę dobrze, były okazje, jednak nie udało się ich wykorzystać. Kolejny sprawdzian w niedzielę, kiedy to Pasy zmierzą się na wyjeździe z Podbeskidziem. Już dziś zapraszamy na relację z tego spotkania. Tymczasem żegnamy się z deszczowego Malmo, dobrego wieczoru!
  • 90+3'
    Koniec. Przegrywamy dwiema bramkami i wracamy do domu.
  • 90+1'
    Trzy minuty dolicza do meczu arbiter Urs Schnyder.
  • 90'
    Skrzydłami próbują zawodnicy Malmo. Dobrze ustawiona drużyna Pasów radzi sobie jednak z zaczepnymi akcjami Szwedów.
  • 87'
    Faulowany na własnej połowie Pelle van Amersfoort. Hrosso rozpocznie grę z rzutu wolnego.
  • 84'
    Drużyna wicemistrza Szwecji ustawiona prawie w całości na własnej połowie. W ostatnich pięciu minutach musimy się przygotować na kontrataki rywali.
  • 82'
    Piłkę do bramki wbija Sarr, Szwajcarski sędzia odgwizdał jednak spalonego. Mieliśmy dużo szczęścia.
  • 80'
    Replace
    Zmiana w drużynie Pasów. Zejdzie Marcos Alvarez, w jego miejsce Tomas Vestenicky.
  • 78'
    Riegs do Sarra, ten nad poprzeczką. Od bramki Hrosso.
  • 76'
    Replace
    Druga zmiana w drużynie gospodarzy. Aktywnego dziś Erdala Rakipa zastąpi pochodzący z Islandii Arnór Ingvi Traustason.
  • 75'
    Kąśliwie uderzył Sergiu Hanca, Pomimo dużej odległości niewiele zabrakło do szczęścia.
  • 74'
    Z autu Helik. Przez ostatnie kilka minut gra toczy się głównie w środku pola.
  • 71'
    Christensen zagrywał do Kiese Thelina, pomiędzy obrońcami, sędzia odgwizduje spalonego.
  • 69'
    Coraz lepiej wygląda gra Pasów Konsekwentnie przesuwamy się pod bramkę rywala stwarzając sobie coraz groźniejsze sytuacje.
  • 67'
    Replace
    Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Strzelca pierwsze bramki, Jo Inge Bergeta, zastąpi Amin Sarr.
  • 65'
    Zaspał Alvarez, piłkę przejął Rakip. Na nasze szczęście podanie na prawą stronę było niecelne.
  • 62'
    Rakip uderzał zza pola karnego; zbyt wysoko, nie musiał interweniować słowacki golkiper Pasów.
  • 60'
    Dwie znakomite interwencje Hrosso w przeciągu kilku sekund! Uderzał strzelec drugiej bramki, Sören Rieks.
  • 58'
    Replace
    Druga zmiana w drużynie Pasów. Diego Ferrareso zastępuje Michala Siplaka.
  • 56'
    Rzut rożny dla gospodarzy. Krótko Knudsen, piłkę przechwycił Rapa.
  • 54'
    Bardzo groźne uderzenie Milana Dimuna! Około 25 metrów do bramki, zasłonięty bramkarz ledwo sięgnął tę piłkę. Po drodze był jednak rykoszet, sędzia odgwizdał spalonego.
  • 51'
    Cornel Rapa uderzył, ale prosto w bramkarza.
  • 51'
    Corner kick
    Mamy rzut rożny. Loshaj przygotowany do wykonania stałego fragmentu.
  • 49'
    Z ogromnym animuszem rozpoczęli drugą połowę gospodarze. Piłka w zasadzie nie opuszcza połowy Pasów.
  • 47'
    Postraszył Knudsen swoim popisowym zagraniem - wrzutem z autu. Piłka zebrana przez obrońców Pasów trafia na połowę gospodarzy.
  • 46'
    Replace
    Rozpoczynamy drugą połowę i od razu mamy zmianę. Aby wzmocnić środek pola na boisko oddelegowany zostaje Milan Dimun. Zastępuje on Rivaldinho.
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Pocieszeniem niech będzie fakt, że gra wygląda całkiem nieźle, jednak to Szwedzi skuteczniej wykorzystują kontrataki. Wracamy za około 15 minut.
  • 44'
    Goal
    Berget-Christensen-Kiese Thelin-Rieks. Szybka wymiana podań, dobrze wykorzystana dziura w obronie Pasów i przegrywamy dwiema bramkami.
  • 42'
    Rozpędzony Marcos Alvarez powalony na linii pola karnego. Gwizdek sędziego milczy, mimo, że nasz zawodnik nie podnosi się z murawy.
  • 40'
    Z autu Michal Siplak. Piłkę przejmują pomocnicy wicemistrza Szwecji, na posterunku Michał Helik, który oddala zagrożenie.
  • 38'
    Znów Berget, tym razem... w obronie. Dobrze wyłuskał piłkę dryblującemu Rivaldinho.
  • 36'
    Ponownie w naszym polu karnym zatańczył Jo Inge Berget. Na nasze szczęście jego dośrodkowanie minęło wszystkich.
  • 34'
    Niedokładnie uderzał Anders Christiansen. Akcja, po której doszedł do strzału zasługuje wszak na najwyższe słowa uznania.
  • 32'
    Dobrze zawinął piłkę nad murem Alvarez, ale kilkanaście centymetrów za wysoko. Wciąż 1-0 dla Błękitno-białych.
  • 31'
    Helik urwał się niczym Sergio Ramos! Mamy rzut wolny z bardzo dobrej pozycji, na wprost bramki tuż przed linią 16. metra. Do piłki podchodzi specjalista od stałych fragmentów, Marcos Alvarez.
  • 28'
    Knudsen z rzutu rożnego. Piłka trafia do Larssona, jednak po jego dośrodkowaniu niecelnie uderzali napastnicy gospodarzy.
  • 27'
    Ładnie zatrzymał akcję gospodarzy Hrosso. Natychmiastowe wznowienie w stronę skrzydła.
  • 25'
    Płasko zagrywał Wdowiak do Alvareza, na drodze piłki stanął Lewicki. Chwilę jeszcze walczymy przy linii bocznej, ale piłka dla Szwedów.
  • 23'
    Hanca zagrywał na wolne pole do Wdowiaka, ale chyba trochę przecenił jego możliwości sprinterskie.
  • 20'
    Dobra walka Rivaldinho, który wygrał przebitkę w środku pola. Piłka trafia do Wdowiaka, ten dośrodkowuje, ale ciut za głęboko.
  • 19'
    David Jablonsky, ajajaj, ależ było blisko! Czeski stoper co prawda umieszcza piłkę w siatce po dośrodkowaniu Alvareza, ale sędzia odgwizduje spalonego. Wciąż przegrywamy, ale mecz się wyrównuje!
  • 18'
    Yellow card
    I kartka dla gospodarzy. Za faul na Pelle upomniany Eric Larsson. Mamy rzut wolny z lewej strony boiska.
  • 16'
    Znowu Jo Inge Berget! Tym razem, na szczęście, akcja mu się nie udała. Hrosso od bramki.
  • 14'
    Yellow card
    Za faul taktyczny żółtą kartką ukarany kapitan Pasów, Sergiu Hanca.
  • 12'
    Ładne, cięte zagranie Alvareza w stronę Rivaldinho, szybszy jednak bramkarz 20-krotnego mistrza Szwecji.
  • 11'
    Zagrana z rzutu wolnego piłka trafia do Wdowiaka, ten uderza lewą nogą, ale niestety niecelnie.
  • 9'
    Ależ akcja gospodarzy! Prostopadłe podanie Christiansena, do którego dopadł Larsson, i niewiele brakowało, by Szwedzi prowadzili dwiema bramkami.
  • 8'
    Loshaj dobrze uderza z dystansu, po rykoszecie piłka wychodzi na rzut rożny. W narożniku Marcos Alvarez.
  • 7'
    Corner kick
    Hanca z rzutu rożnego, piłka w stronę Alvareza przeciągnięta. Utrzymujemy piłkę w środku pola i staramy się rozbić obronę gospodarzy.
  • 5'
    Anel Ahmedhodzić starł się z Siplakiem, obydwaj gracze leżą na murawie. Starcie absolutnie przypadkowe, miejmy nadzieję, że nic poważnego nikomu się nie stało.
  • 1'
    Atomowym wyrzutem z autu popisał się Jonas Knudsen, a Berget zwiódł Siplaka i bezlitośnie umieścił piłkę w siatce.
  • 1'
    Goal
    Szybko się zaczęło strzelanie. Niestety, gola dla gospodarzy zdobywa reprezentant Norwegii, Jo Inge Berget.
  • 1'
    Zaczynamy! Od środka boiska Pasy.
  • 18:57
    Zawodnicy Pasów wybiegają na murawę! Za niecałe pięć minut rozpoczniemy spotkanie.
  • 18:45
    Gospodarze wystąpią w składzie Johansson - Knudsen, Borsson, Ahmedhodzić, Larsson - Rieks, Christiansen, Lewicki, Rakip - Kiese Thelin, Berget.