Michał Wiśniewski z dystanu, ale broni Sebastian Ciołek.
  • 83'
    Ołeksij Prytulak miał piłkę w naszym polu karnym, ale przy próbie minięcia naszego obrońcy potkną się o piłkę i z kontratakiem Cracovia.
  • 81'
    Kolejna już próba zagrania za plecy obronców, ale Krystian Bracik pewnie wybija piłkę na aut.
  • 78'
    I mamy drugą kontrowersję. Mateusz Supryn zagrał do Matheus, który już po raz kolejny dobrze minął jednego z obrońców i spokojnie zagrał do Sebastiana Strozika. Wślizg obrońcy Chełmianki, "Strózio" leży, ale gwizdka nie ma.
  • 75'
    I wspomnainy Dorian Pituła świetnie probówał zagrać prostopadłe podanie do Sebastiana Strózika. Musiał faulować Dawid Brzozowski i żółta kartka.
  • 73'
    Więcej ataków teraz prawą stroną, dobrze do akcji włącza się Michał Stachera, któremu na skrzydle pomaga Dorian Pituła.
  • 70'
    Zmiana uśpiła trochę naszych zawodników - pozornie lekko wrzucona piłka w nasze pole karne i na szczęscie faulowany był przy intwercnji Adam Wilk, bo futbolówka leciała do pustej bramki.
  • 70'
    Druga zmiana w Chełmiance.
  • 68'
    W końcu zaatakowaliśmy lewą stroną. Dobrze zagrali to Patryk Zaucha i Michał Wiśniewski. Piłka trafiła do Matheusa, który w polu karnym minął jednego z obrońców, ale jego strzał zablokował Michał Wołos.
  • 66'
    Przypomniał o sobie Tomasz Brzyski, ale jego dośrdkowanie zbyt mocne i grę zaczyna od bramki Adam Wilk.
  • 64'
    Ołeksij Prytulak dośrodkowuje, ale dobrze wybija Łukasz Ziemnik.
  • 62'
    Nie możemy tak grać w obronie. Niepilnowany Paweł Myśliwiecki dostał idealną wrzutkę z prawej stronie na piąty metr, wystarczyło trafić w bramkę. Na szczęscie napastnik Chełmianki przeniósł futbolówkę nad bramką. Chwile poźniej nieporozumienie Adama Wilka i Krystiana Bracika - w efekcie piłka zamiast znaleźć się w rękach naszego bramkarza została wybita na rzut rożny.
  • 60'
    Dorian Pituła zastępuje Rubio.
  • 60'
    Po jednej zmianie w obydwu drużynach.
  • 59'
    Mocno do własnego bramkarza Dawid Brzozowski i Sebastian Ciołek ledwo opanował piłkę.
  • 57'
    Znowu Rubio, tym razem nogą. Po prawej stronie łatwo poradził sobie z obrońcami Chełmianki i jego strzał minimalnie mija bramkę Ciołka.
  • 56'
    Dużo pracy mają sędziowie - tym razem zagranie ręką przez Rubio przy przyjęciu piłki w okolicach pola karnego gospodarzy.
  • 54'
    Déjà vu. Znowu lekka piła za plecy duetu Bracik-Ziemnik i ponownie na spalonym napastnik Chełmianki.
  • 52'
    Inicjtywa wróciła do naszych zawodników, ale to mogła być niebezpieczna odpowiedz gospodarzy. Próba dogrania piłki za plecy naszych stoperów, ale Myśliwiecki na spalonym.
  • 50'
    Dobra akcja prawą stroną i wbiegnięcie w pole karne w wykonaniu Michała Stachery. Mocne wejście Michała Wołosa w naszego zawodnika, ale arbiter Adam Jamka nie decyduje się na odgwizdanie rzutu karnego. Kontrowersja.
  • 49'
    Za bramką Adama Wilka rozgrzewa się trójka naszych zawodników - Dorian Pituła, Tomasz Bała i Mateusz Jarzynka.
  • 47'
    Wygląda na to, że za zawodnikami Chełmianki mieli mocną, męska rozmowa w szatni, bo to oni na razie bardziej aktywni.
  • Zawodnicy Chełmianki gotowi do rozpoczęcia drugiej połowy, gwizdek i gramy.
  • 17:28
    Nasza drużyna już na boisku, za chwilę wracamy do gry.
  • Dobra pierwsza połowa w wykonaniu drużyny Trenera Piotra Gizy, właściwie od czerwonej kartki dla gospodarzy oglądaliśmy ciągłe ataki naszej drużyny. Z niecierpliwością czekamy na wznowienie gry przez arbitra z Kielc.
  • 45'

Do przerwy w Chełmie bez bramek, ale całą drugą połowę gospodarze będą grać w „10”.

• 43'
    Groźnie wychodziliśmy 3 na 3, ale zbyt lekkie odegranie Sebastiana Strózika do Rubio.
  • 41'
    Rzut z autu Chełmianki, ale wysoko nasi zawodnicy i momentalnie Michał Wiśniewski przejmuje piłkę i wycofuje ją do stoperów. Spokojnie rozegramy akcję.
  • 40'
    Dobrze odzyskał piłkę i dał się sfaulować Mateusz Supryn. Przewinił Hubert Kotowicz.
  • 39'
    Dośrodkowanie ponownie w kierunku Krystiana Bracika, ale piłka wybita przez gospodarzy w okolice linii środkowej boiska.
  • 39'
    Ależ było bliskooooo. Doskonałe uderzenie z rzutu wolnego Rubio. Piłka leciała w samo okienko bramki Chełmianki, ale dobrze interweniował bramkarz.
  • 38'
    Dobrze przejęcie piłki przez Sebastiana Strózika, który podaje do Matheusa. Faulowany Brazylijczyk.
  • 36'
    Matheus dośrodkowuje w kierunku Krystiana Bracika, ale pewnie piłkę łapie Sebastian Ciołek.
  • 35'
    Rubio z Adamem Maliszem, ale dwójkową akcję kończą obrońcy Chełmianki - rzut rożny,
  • 32'
    Trochę więcej miejsca po prawej stronie Chełmianki próbują wykorzystać Pasy - momentalnie na lewej stronie wyżej zaczął grać Michał Wiśniewski, a także schodzący w ten rejon boiska Adam Malisz.
  • 30'
    Second yellow card
    Komplikuje się sytuacja gospodarzy. Drugą żółtą kartką ukarany młodzieżowiec Chełmianki. Sądząc po reakcji jego kolegów z drużyny, nakaz opuszczenie boiska nie jest najgorszą rzeczą, jaka może dziś spotkać Michała Grądza.
  • 29'
    Niepotrzebnie w obronie zawodnicy Cracovii, zbyt lekkie podanie do Krystiana Bracika i blisko straty pod własną bramką.
  • 27'
    Lewą stroną próbowali gospodarze, ale "centrostrzał" mija słupek bramki Adama Wilka.
  • 24'
    Zdenerwował miejscowych kibiców Ołeksij Prytulak, który łatwo stracił piłkę. Szybka kontra Cracovii zakończona niecelnych strzałem Adama Malisza.
  • 20'
    Sprytnie Sebastian Strózik odzyskał piłkę w polu karnym rywali, wycofanie do Matheusa, ale jego strzał zablokowany. Szybka próba uruchomienia Pawła Myśliwieckiego, ale były napastnik Motoru na spalony.
  • 17'
    Michał Grądz świetnie zatrzymany przez Michała Wiśniewskiego. Patryk Zaucha zamienił się stroną z Rubio i to właśnie "Wiśnia" w dzisiejszym spotkaniu gra większość czasu na pozycji lewego obrońcy.
  • 15'
    Tym razem faulem musiał zatrzymać ukraińskiego napastnika Chełmianki Michał Stachera - żółtka kartka.
  • 15'
    Sebastian Strózik próbował prawą stroną, ale dobrze blokowany przez dwójkę obrońców decyduję się na przerzut piłki do Rubio, ale jego dośrodkowanie wybija Kanarek.
  • 13'
    Rzut rożny z prawej strony boiska, ale Paweł Myśliwiecki uderzył nad bramką.
  • 11'
    Pierwsza żółta kartka - odważnie indywidualnie Michał Wiśniewski ruszył lewą stroną i zawodnik Chełmianki zdecydował się zatrzymać akcję faulem.
  • 10'
    Ucierpiał Dawid Skoczylas, który odczuł twarde wejście Matheusa. Sędzia sugeruje zawodnikowi z Brazylii, że kolejny faul będzie skutkował żółtą kartką.
  • 8'
    Odważna próba uderzenia w wykonaniu Matheusa, który miał trochę miejsca. Mocny, płaski strzał, ale niestety w sam środek bramki Ciołka.
  • 7'
    Brzydki faul Huberta Kotowicza, a faulowany był Patryk Zaucha, który chwilę leżał na boisku. Ze zdrowiem naszego zawodnika wszystko dobrze, gramy dalej.
  • 6'
    Odważnie zabrał się z piłką Sebastian Strózik, ale jego strzał zablokowany przez stopera Chełmianki.
  • 5'
    Na spalonym Paweł Myśliwiecki.
  • 3'
    Tym razem rzut wolny dla Cracovii, ale blisko środka boiska. Dośrodkowanie Matheusa wybija Kanarek, ale piłkę przejmuje Michał Wiśniewski. Próba wbicia piłki złapana przez bramkarza gospodarzy.
  • 1'
    I od początku będzie bardzo groźnie - faul blisko linii pola karnego Pasów. Przy piłce ustawiony Ołeksij Prytulak i Michał Wołos. Strzał drugiego na szczęście nad bramką.
  • Zaczynamy!
  • 16:00

Za 30 minut zaczynamy!

• 15:55

Znamy składy na dzisiejszy mecz, skład Pasów prezentuje się następująco:

• 15:05
    Już na początku rozgrywek w zespole Chełmianki nastąpiła zmiana szkoleniowa - Tomasz Złomańczuk zastąpił Jana Konojackiego. Były szkoleniowiec m.in. Motoru Lublin prowadził drużynę w meczach z: Wisłą Puławy (1:2), Sokołem Sieniawa (1:1) i Orlętami Radzyń Podlaski (2:0). Zresztą w samej drużynie z Chełma możemy zobaczyć wielu zawodników z przeszłością we wspomnianej drużynie z Lublina. Są nimi m.in.: Przemysław Kanarek, Dawid Brzozowski, Grzegorz Bonin, Michał Wawryszczuk, Michał Wołos, Paweł Myśliwiecki czy Jakub Bednara.
  • 15:00
    W kadrze gospodarzy jest m.in. Tomasz Brzyski, który w sezonie 2016/17 rozegrał 22 spotkania ligowe w barwach Pasów. W trwającym sezonie zanotował na boisku 630 minuty (7 meczów) i strzelił 2 bramki: ze Stalą Kraśnik i Orlętami Radzyń Podlaski.
  • Dzień dobry z Chełma! Zapraszamy na relację z meczu pomiędzy Cracovią a Chełmiankę. Będzie to pierwsze, historyczne, spotkanie pomiędzy obydwiema drużynami w rozgrywkach ligowych.