Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 1
Stal Mielec Stal Mielec
  • 107'

Sędzia kończy jedno z najdłuższych spotkań w historii ekstraklasy. Nie brakowało dramaturgii i zwrotów akcji, ale najważniejsze, że udało się doprowadzić do remisu. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych kolejnych relacji.

• 106'
    Spore zamieszanie, ale udaje się wybić piłkę na bezpieczną odległość.
  • 106'
    Faul
    Tomasiewicz faulowany tuż przed polem karnym. Będzie rzut wolny dla Stali.
  • 106'
    Dadok bokuje dośrodkowanie Rapy.
  • 105'
    Piszczek dostał piłkę będąc w polu karnym, odegrał ją do Alvareza, ale ten huknął wysoko ponad poprzeczką.
  • 104'
    Faul
    Faulowany Marguez na własnej połowie.
  • 103'
    Ostra centra w pole karne Stali, ale Żyro przecina podanie głową.
  • 100'
    GOOL! Dawid Szymonowicz w sporym zamieszaniu doprowadza do wyrównania po tym jak bramkarz Stali wypuścił piłkę z rąk. Brawo Pasy!
  • 98'
    Mamy już 98. minutę meczu, który w sumie zostanie przedłużony o conajmniej 9 minut.
  • 97'
    Bramkarz Stali jest znoszony na noszach z boiska. Ładne zachowanie krakowskiej publiczności, która oklaskami dziękuje zawodnikowi za grę.
  • 90'
    Upłynął regulaminowy czas gry. Mecz wciąż nie został wznowiony. Z pewnością sędzia Kwiatkowski doliczy sporo minut.
  • 88'
    Trwa rozgrzewka rezerwowego bramkarza gości, a w polu karnym cały czas opatrywany jest Strączek. Spotkanie przedłuża się.
  • 86'
    To nie jedyna zmiana w ekipie z Mielca: Z boiska schodzi Prokić, a jego miejsce zajmuje Stasik.
  • 86'
    Kontuzjowanego Strączka zastępuje Primel.
  • 85'
    Bramkarz Stali łapie kontuzje i będzie konieczna zmiana.
  • 85'
    Żółtą kartką napomniany zawodnik Pasów Iván Márquez Álvarez
  • 83'
    Za faul żółtą kartką zostaje napomniany zawodnik gości Robert Dadok.
  • 82'
    Po zamieszaniu w polu karnym Pasów piłka wpierw odbiła się od słupka bramki Niemczyckiego i wróciła w pole karne, gdzie do siatki wepchnął ją Tomczyk. Przegrywamy 0:1.
  • 80'

Do końca regulaminowego czasu gry pozostało dziesięć minut. Wynik wciąż bezbramkowy.

• 76'
    Petera Forsella zmienia Robert Dadok.
  • 76'
    Czwarta zmiana w naszym zespole: Sergiu Hance zmienia Tomas Vestenicky.
  • 75'
    Kolejna zmiana w zespole Pasów: Z boiska schodzi Loshaj, a na boisko wchodzi Piszczek, który powraca do Pasów!
  • 75'
    Alvarez uderza jednak nad bramką.
  • 74'
    Faul
    Matras fauluje Ferraresso i mamy rzut wolny tuż sprzed pola karnego.
  • 73'
    Rapa próbował przelobować Strączka, ale piłka przeszła nad słupkiem.
  • 70'
    Spotkanie ze Stalą obserwuje dziś 5460 widzów. Dziękujemy, że jesteście z nami!
  • 70'
    Stal zaczyna jednak spokojnie, przymierzając się do ataku pozycyjnego.
  • 69'
    Faul
    Loshaj fauluje Prokicia. Będzie rzut wolny dla gości.
  • 69'
    Teraz to my próbujemy atakować, ale nie przynosi to upragnionego rezultatu.
  • 68'
    Pierwsza zmiana w ekipie Stali: Boisko opuszcza Zjawiński, a w jego miejsce wchodzi Tomczyk.
  • 67'
    Dośrodkowanie Loshaja minęło wszystkich naszych zawodników i piłka opuściła boisko
  • 66'
    Faulowany Alvarez i żółta kartka dla Matrasa.
  • 66'
    Zablokowany strzał Wdowiaka, następnie uderzał Hanca, ale znów górą golkiper przyjezdnych.
  • 64'
    Coraz bardziej wyraźna przewaga Stali.
  • 62'
    Ostre wejście Forsella w nogi Loshaja i Fin ukarany żółtą kartką.
  • 61'
    Piłkę dośrodkowuje Wdowiak, ale szybszy Strączek.
  • 59'
    Faul
    Nasza defensywa zatrzymuje groźne podanie Kościelnego.
  • 57'
    Żółtą kartką napomniany trener Probierz za komentarz odnośnie decyzji sędziego.
  • 56'
    Gracze Stali bez problemy poradzili sobie z naszym dośrodkowaniem z rzutu rożnego.
  • 56'
    Mocno w pole karne, próbuje walczyć jeszcze Dimun i mamy rzut rożny.
  • 55'
    Faul
    Żyro fauluje Alvareza. Będzie okazja do wrzutki w pole karne beniaminka PKO BP Ekstraklasy.
  • 54'
    Niewiele brakowało, a goście mogli otworzyć wynik tego meczu: Forsell zagrał wzdłuż linii bramkowej, a Makowi pozostało tylko trącić futbolówkę. Zawodnik Stali uderzył jednak w boczną siatkę.
  • 53'
    Rzut wolny dla Stali w narożniku boiska.
  • 52'
    Na boisku nie zobaczymy też juz Thiago, którego zastąpi Milan Dimun. Dziękujemy za grę!
  • 52'
    Podwójna zmiana w drużynie Pasów: Za Rivaldinho wchodzi Mateusz Wdowiak.
  • 50'
    W pojedynku biegowym Kościelny szybszy od Thiago.
  • 49'
    Źle weszliśmy w tą drugą połowę. Zapewne trener Michał Probierz w najbliższym czasie zdecyduje się na zmiany.
  • 48'
    Tracimy piłkę i przez dłuższy czas nie potrafimy opuścić własnej połowy.
  • 46'
    Faul
    Flis tuż po rozpoczęciu sfaulował Pelle.
  • 46'
    Ze środka rozpoczynają gracze Stali Mielec.
  • ROZPOCZĘCIE II POŁOWY
  • 15:55

Korzystając z przerwy zachęcamy do nabywania karnetów na mecze Pasów w Polskiej Hokej Lidze sezonu 2020/21. Karnet można nabyć już od 79 zł, a więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.cracovia-hokej.pl.

• 45'
    Sędzia Kwiatkowski kończy pierwszą połowę, w której nie oglądaliśmy goli. Zapraszamy ponownie za kwadrans.
  • 45'
    Uderzenie Alvareza z dystansu, ale piłka w bezpiecznej odległości mija poprzeczkę.
  • 45'
    Zablokowane uderzenie Forsella, a w dodatku Flis był na spalony.
  • 42'
    Stal próbuje zagrać z kontry, ale bez powodzenia.
  • 43'
    Nieudane dośrodkowanie Thiago.
  • 40'
    Mamy problemy z dobrze ustawioną drużyną Stali. Stosujemy pressing i próbujemy odebrać rywalom piłkę na ich połowie.
  • 38'
    Z wolnego uderzał Forsell, który jest specjalistą od takich sytuacji. Tym razem jednak Fin się pomylił.
  • 38'
    Na 35 metrze zostaje sfaulowany Mak.
  • 37'
    Niedokładne dośrodkowanie Ferraresso i piłka opuszcza boisko.
  • 37'
    Okazja dla Stali - Tomasiewicz do Zjawińskiego, ale ten uderzył w taki sposób, że Niemczycki nie miał problemów z wyłapaniem piłki.
  • 36'
    Próbujemy strzelać, ale te uderzenia są mocno niecelne. Z pewnością trener Probierz w przerwie zwróci swoim zawodnikom uwagę na ten element gry.
  • 35'
    Hanca niecelnie z dystansu.
  • 34'
    Cofnęliśmy się w ataku pozycyjnym.
  • 33'
    Getinger tuż przy linii boiska centruje w pole karne, ale piłka w ogromnym zamieszaniu opuszcza boisko i od bramki zacznie Niemczycki.
  • 32'
    Faul
    Hanca fauluje Maka przy linii bocznej boiska.
  • 32'
    Tomasiewicz minął Hancę, ale piłka odskoczyła mu od nogi i złapał ją Niemczycki.
  • 31'
    Trener Michał Probierz w boksie stara się zdopingować zespół do lepszej gry.
  • 30'
    Alvarez próbuje wrzucić piłkę w pole karne, ale zrobił to niezbyt dokładnie.
  • 29'
    Pierwszym żółtym kartonikiem w meczu ukarany został zawodnik gości Marcin Flis.
  • 27'
    Podanie w polu karnym Pasów do Zjawińskiego, który jednak znajduje się na spalonym.
  • 27'
    Cały czas próbujemy grać atakiem pozycyjnym.
  • 26'
    Kolejny raz dobrze spisuje się Strączek. Bramkarz Stali łapie futbolówkę po tym jak defensywa gości zablokowała uderzenie Loshaja.
  • 25'
    Thiago próbował dogrywać do Hanci, ale szybszy golkiper przyjezdnych, który łapie piłkę.
  • 23'
    Zablokowany strzał Rapy z ok. 30 metrów.
  • 23'
    Udało się teraz przenieść ciężar gry na połowę gości, ale brakuje ostatniego podania do napastników.
  • 22'
    Wybijamy piłkę z własnego pola karnego. Stal coraz bardziej dominuje.
  • 21'
    Zarysowuje się teraz lekka przewaga Stali. Pasy muszą grać bardziej odważnie, tak jak w pierwszych minutach tego spotkania.
  • 20'
    Forsell próbował dograć do wbiegającego w pole karne Zjawińskiego, ale ten nie zrozumiał intencji partnera z drużyny.
  • 19'
    Thiago do Loshaja, ale ten nie miał zbyt wiele miejsca, by zrobić cokolwiek z piłką. Wydaje się, że lepszym rozwiązaniem było odegranie do Rivaldinho.
  • 18'
    Getinger podkręcił futbolówkę z rzutu rożnego, Niemczycki minął się z piłką, ale wcześniej rozległ się gwizdek sędziego, ponieważ faulowany był Pelle.
  • 18'
    Forsell sprzed pola karnego z dystansu i na róg sparuje piłkę Niemczycki.
  • 17'
    Uderzał Ferraresso, ale piłkę zablokował Kościelny.
  • 15'
    Rivaldinho dał próbkę swoich umiejętności: Przejął piłkę, minął kilku zawodników i uderzył tuż obok słupka.
  • 14'
    Dobra okazja Pasów! Tuż przy linii końcowej uderzał Pelle, piłkę odbił Strączek, ale nie było nikogo do dobitki.
  • 14'
    Dośrodkowanie Rapy blokuje Getinger.
  • 14'
    Faul
    Dwa faule: Najpierw Loshaj, a później Flis.
  • 12'
    Rzut wolny dla Stali. Z około 40 metrów próbował Forsell i niewiele się pomylił.
  • 10'
    Getinger zagrywa krótko, ale zaraz oddalamy grę od naszego pola karnego.
  • 9'
    Bomba Getingera i fantastyczna parada Niemczyckiego! Nasz bramkarz uratował nas przed stratą gola. Brawo Karol!
  • 8'
    Idealne dośrodkowanie Loshaja, ale szybszy bramkarz gości Strączek, który łapie piłkę.
  • 7'
    Zakotłowało się w polu karnym przyjezdnych. Swoje próby zmarnowali Rivaldinho i Alvarez, ale za to mamy rzut rożny.
  • 5'
    Atakiem pozycyjnym próbujemy rozmontować defensywę Stali Mielec, ale jak na razie bez rezultatu.
  • 4'
    Zawodnik gości Matras traci piłkę na naszej połowie. To jedna z nielicznych prób gości przedostania się pod naszą bramkę.
  • 3'
    Gra póki co toczy się głównie w środku pola, choć lekko zarysowuje się przewaga Cracovii.
  • 2'
    Loshaj bliski przejęcia piłki Kościelnemu na połowie Stali. To mogła być pierwsza dobra okazja.
  • 1'
    Ze środka rozpoczęli piłkarze Cracovii
  • ROZPOCZĘCIE MECZU
  • 15:00
    Obie drużyny już na murawie i za chwilę pierwszy gwizdek sędziego. Dzisiejsze zawody poprowadzi Tomasz Kwiatkowski z Warszawy. Pasy zagrają w swoich tradycyjnych strojach, z kolei goście wystąpią na niebiesko.
  • 14:57
    "Kraków to stolica Polski..." - słychać z głośników oficjalny Hymn Cracovii. Do rozpoczęcia meczu pozostały dosłownie sekundy. Pasy jesteśmy z Wami!
  • 14:40

Poznaliśmy skład naszej drużyny. Między słupkami wystąpi dziś Karol Niemczycki, a funkcje Kapitana tradycyjnie pełnił będzie Sergiu Hanca.

• 14:00

Warunki do grania w piłkę dziś idealne! Czekamy na rozpoczęcie meczu, a jako ciekawostkę możemy podać fakt, że Stal Mielec wraca na Stadion przy Kałuży 1 po ponad 20 latach. Wówczas w sezonie 1996/97 w ówczesnej drugiej lidze Pasy zwyciężyły 3:0 i nie mamy nic przeciwko, by dziś powtórzyć taki wynik!

• 13:30
    Po przerwie na grę reprezentacji witamy ze Stadionu przy ul. Kałuży 1! Przed nami mecz 3. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym Pasy podejmą beniaminka rozgrywek zespół Stali Mielec. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji oraz śledzenia social mediów. Kulisy spotkania będą dostępne na naszym Instagramie.