19-09-2020 16:00
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 0
  • Niestety koniec spotkania. 1:0 dla Siarki Tarnobrzeg po bramce z rzutu karnego autorstwa Arkadiusza Gajewskiego. O wyniku zdecydowała duża kontrowersja.
  • 90'
    Kartka dla bramkarza gospodarzy za grę na czas.
  • 90'
    Faulowany Kacper Nowicki. Rzut wolny wykona Mateusz Supryn, a w pole wędruje też Filip Majchrowicz. Pojedynek główkowy wygrywa Mateusz Pieńczak i zgrywa futbolówkę w okolice środka, ale faul zawodnika Cracovii.
  • 90'
    Pojawia się też Kacper Nowicki.
  • 90'
    Dwie zmiany w Cracovii.
  • 90'
    Filip Majchrowicz rzuca się w lewą stroną, a piłka zostaje uderzona w środek. 1:0.
  • 89'
    Rzut karny dla gospodarzy - ciężka do oceny sytuacja. Wydaje się, że Vinicius nie dotknął rywala, ale od kilku minut arbiter pozostawał pod ciągłą presją i pozdrowieniami z trybun.
  • 88'
    Dośrodkowanie Mateusza Supryna wybite na rzut rożny i kolejny stały fragment wykona nasz kapitan. Uderzenie głową Viniciusa broni Maciej Kowal.
  • 86'
    Second yellow card
    Mateusz Janeczko postanowił porozmawiać teraz z arbitrem bocznym. Skutek ten sam. Żółta karka, druga żółta kartka. Wracamy do gry w piłkę.
  • 85'
    Do dośrodkowania dochodzi Jakub Tabor. Jego strzał zablokowany i kolejny rzut rożny, tym razem z lewej strony.
  • 85'
    Za dyskusje z arbitrem ukarany Mateusz Janeczko.
  • 83'
    Dośrodkowanie Krystiana Bracika mija Macieja Kowala, ale nikt nie zamknął tej akcji.
  • 82'
    Dobre zagranie do Michała Stachery, którego strzał zostaje zablokowany i rzut rożny.
  • 81'
    Żółta kartka dla Siarki.
  • 80'
    Próba wymuszenia rzutu karnego, ale przy interwencji Michała Wiśniewskiego nie było mowy o przewinieniu. Poźniej brzydki faul na Viniciusie i rzut wolny dla Pasów.
  • 79'
    Uderzenie Arkadiusza Gajewskiego nad bramką.
  • 78'
    Żółta kartka dla Michała Burego.
  • 77'
    Kolejna zmiana u gospodarzy.
  • 76'
    Michał Wiśniewski decyduje się jednak na uderzenie i to mogło zaskoczyć. Piłka przeleciała niewiele nad bramką Siarki.
  • 75'
    Faulowany Robert Ożóg i szansa na dośrodkowanie w wykonaniu Michała Wiśniewskiego.
  • 74'
    Dośrodkowanie Mateusza Jarzynki w kierunku naszego napastnika, ale dobrze ustawiony Maciej Kowal.
  • 73'
    Zmiana w Pasach - za Remigiusza Biernata pojawia się Krzysztof Bociek.
  • 69'
    Niestety przykra sytuacja w drużynie gospodarzy - wyglada na to, że twardej gry nie wytrzymał Bartłomiej Wiktor, któremu odnowiłą się kontuzja. Zmiana. 19-letniemu zawodnikowi życzymy szybkiego powrotu do gry.
  • 67'
    Dwie kolejne akcje gospodarzy lewą stronę i Mateusz Pieńczak przerywa akcję, mocnym wybiciem piłki aż za ogrodzenie. Może faktycznie ta akurat piłka nam nie służyła.
  • 65'
    Dośrodkowanie Mateusza Janeczko do Arkadiusza Gajewskiego, ale uderzenie nad bramką.
  • 64'
    Dłużej teraz piłkę rozgrywają zawodnicy Trenera Piotra Gizy, ale dobrze przesuwają sie gospodarze.
  • 61'
    A jak już jesteśmy przy ostrych wejściach - na boisku pojawia się Bartłomiej Wiktor, który wraca po pauzie spowodowanej kontuzją.
  • 60'
    Od pierwszych minut arbiter dawał znać piłkarzom, że nie będzie tolerował agresywnej gry, tymczasem na przestrzeni kilku minut na boisku leżeli: Biernat, Jarzynka, Wiśniewski. Bez upomnień dla gospodarzy...
  • 59'
    Przewrócony teraz Remigiusz Biernat po prawej stronie, ale bez interwencji sędziego. Po chwili niecelne zagranie Siarki i rzut z autu po lewej stronie boiska.
  • 57'
    Dośrodkowanie Michała Burego wybija Krystian Bracik, a później dobry odbiór Michała Wiśniewskiego. Przy piłce Pasy.
  • 55'
    W polu karnym rywali do piłki dochodzi Dorian Pituła i będziemy mieli rzut rożny.
  • 54'
    Ucierpiał teraz przy wslizgu Mateusz Supryn, ale ze zdrowiem naszego kapitana wszystko w porządku. Od bramki Filip Majchrowicz.
  • 52'
    Ponownie Mateusz Janeczko, ale tym razem z rzutu rożnego. Strzał głową zawodnika Siarki nad bramką.
  • 50'
    Krystian Bracik odepchnął Arkadiusza Gajewskiego i żółta kartka dla naszego obrońcy. Trzech piłkarzy w naszym murze, ale i trzech potencjalnych wykonawców. Dośrodkowuje Janeczko i piłka po uderzeniu Tabora i interwencji Majchrowicz minimalnie mija naszą bramkę.
  • 48'
    Odbił sobie spokojnie piłkę bok rywala Vinicius i zagrał do Biernata, ale nasz napastnik na spalonym.
  • 47'
    Zaczynamy od akcji Siarki, ale zbyt mocne dośrodkowanie, piłka wybita i później brzydko faulowany Vinicius.
  • 46'
    Od razu zmiana w zespole gospodarzy - Janeczko za Wdowiaka. Patryka Wdowiaka.
  • Z optymizmem wracamy na drugą połowę, bo w pierwszej części oglądaliśmy dobrą grę naszej drużyny.
  • 16:50
  • Przerwa - ciekawe, ale jak na razie bezbramkowe spotkanie.
  • 44'
    O piłkę wybitą przez Majchrowicza chciał powalczyć jeszcze Vinicius, ale faulował.
  • 42'
    Dobre dośrodkowanie "Wiśni" do Krystiana Bracika, który uderza piłkę głową. Ta odbija się jeszcze przed Maciejem Kowalem i końcami palców wybija bramkarz gospodarzy.
  • 41'
    Odważne wejście Michała Wiśniewskiego i zagraniem ręką musieli ratować sie gospodarze. Rzut wolny.
  • 39'
    Delikatna podcinka w wykonaniu Roberta Ożóga w kierunku Remigiusza Biernata mija Sebastiana Dudę, ale nasz napastnik nie opanował piłki. Świetne zagranie!
  • 38'
    Ponownie Remigiusz Biernat, ale ponownie wyżej skacze obrona.
  • 37'
    Dośrodkowanie Biernata wybitę przez Michała Bierzało.
  • 35'
    Dwie sytuacje Cracovii na przestrzeni kilkunastu sekund - na początku dobre zagranie do Biernata, który przed sobą miał tylko Sebastiana Dudę i bramkarza, ale pojedynek wygrał obrońca Siarki. Później piłka trafiła do Mateusza Supryna, który zagrał na prawą stronę do Michała Stachery, wbicie piłki i dobry strzał Roberta Ożóga.
  • 34'
    Pierwsza kartka dla Cracovii - napomniany Dorian Pituła.
  • 33'
    Robert Ożóg teraz na lewą stronę do Viniciusa, która ma mnóstowo miejsca. Dobre zejście do środka i strzał wyblokowany przez obronę Siarki.
  • 32'
    Kolejny już raz gospodarze próbują zagrania nad naszymi obrońcami w kierunku swoich skrzydłowych. Tym razem piłka na prawą stronę i Kamil Kargulewicz musiał zabrać się z nią aż na drugą stronę boiska. Na szczęscie cały czas jak cień podążał za nim Michał Wiśniewski. "Wiśnia" wygrywa pojedynek fizyczny i tylko aut.
  • 30'
    Paweł Wolski zagrywa do Kamila Kargulewicza, który dobrze przyjmuje piłkę klatką piersiową i uderza celnie na naszą bramkę. Kolejna dobra interwencja Filipa Majchrowicza.
  • 29'
    Dośrodkowanie Michała Stachery łapie Maciej Kowal.
  • 28'
    Dłużej teraz przy piłce Cracovia, dobrze Vinicius i Biernat, ale kiedy ten drugi zbierał się do strzału dobrze interweniował Sebastian Duda.
  • 25'
    Uderzenie sprzed pola karnego w wykonaniu Pawła Rogali bezpiecznie mija bramkę Cracovii.
  • 23'
    I w odpowiedzi gospodarze. Doskonałe prostopadłe zagranie Pawła Rogali do Kamila Kargulewicza i ratuje nasz zespół Filip Majchrowicz interwencją nogami. Szkoda mogą powiedzieć teraz kibice Siarki.
  • 22'
    Płaskie dośrodkowanie Biernata lekko dotyka Wiśniewski i piłka trafia do Viniciusa. Zbyt lekkie uderzenie Brazylijczyka prosto w bramkarza. Szkoda tej sytuacji.
  • 21'
    Dwójkowa akcja Biernata i Stachery kończy się rzutem rożnym.
  • 19'
    Próbował prawą stroną Kamil Kargulewicz, ale "górą" Krystian Bracik. Piłkę przejmuje Vinicius i zagrywa do Remigiusza Biernata na środke boiska.
  • 17'
    Dobrze z piłką zabrał się Robert Ożóg, ale podwojone krycie gospodarzy kończy się faulem. Zaczną Pasy.
  • 16'
    Faul
    Faul Doriana Pitułu, a dośrodkowanie Pawła Rogali wybija na rzut rożny Mateusz Jarzynka.
  • 15'
    Siarka aktywnie po lewej stronie boiska, drugi już rzut z autu dla piłkarzy z podkarpacia.
  • 12'
    Zbyt mocna zagranie Gajewskiego i łatwo piłka trafia do naszego bramkarza.
  • 10'
    Dobra akcja Cracovii zakończona strzałem głową R. Biernata. Trzeba docenić szybkie rozegranie tej akcji i walczeność strzelającego, który kilkanaście metrów wcześniej odzyskał piłkę.
  • 8'
    Sprytne, szybkie wykonanie rzutu wolnego - Gessner zagrał do Kargulewicza i gdyby nie interwencja Krystiana Bracika skrzydłowy Siarki znalazłby się "sam na sam" z Filipem Majchrowiczem.
  • 6'
    Faul
    Kolejny faul Siarki, tym razem w okolicach naszego pola karnego ucierpiał Mateusz Jarzynka.
  • 5'
    Dośrodkowanie Mateusz Supryna wybiajają obrońcy, powalczył pod bramką rywali jeszcze o piłkę Mateusz Pieńczak. Zagranie do Roberta Ożóga, ale z jego zagraniem  poradził sobie Maciej Kowal.
  • 4'
    Dobra kontra przerwana i kolejna zółta kartka dla Siarki. Tym razem ukrany ich kapitan, Sebastian Duda.
  • 4'
    Kolejna próba akcji prawą stroną. Dośrodkowanie Kamila Kargulewicza wybija nasz bramkarz, kontra Pasów.
  • 2'
    Szyka zółta karta, ale całkowicie zasłużona. Ucierpiał Robert Ożóg, który potrzebuje pomocy fizjoterapeutów.
  • 2'
    Pierwsze sekundy dla Siarki - złe rozegranie piłki i przed szansą dośrodkowania gospodarze, ale dobrze ustawiony Filip Majchrowicz łapie piłkę.
  • Remigiusz Biernat już gotowy w kole środkowym, zaczynamy pierwszą połowę!
  • 15:45

Ostatnie minuty rozgrzewki, za chwilę drużyny skierują się do szatni. Pierwszy gwizdek o 16:00.

• 15:40
    Sędzią dzisiejszego meczu jest Jakub Pieron ze Skalbmierza.
  • 15:25

Znamy skład Pasów:

• 15:10
    Tydzień temu Siarka Tarnobrzeg pewnie pokonała Orlęta Radzyń Podlaski.
  • 15:08
    Stadion Miejski w Tarnobrzegu przebudowany gruntownie w 2011 roku może pomieścić 3770 widzów.
  • 15:05
    Ostatni mecz o "stawkę" rozegraliśmy tutaj 25 sierpnia 2002 roku, wówczas było 0:0.