29-01-2020 15:00
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 0
PFK Soczi PFK Soczi
  • 90'
    Koniec spotkania. Bezbramkowy remis w kolejnym meczu oznacza, że na ziemi tureckiej wciąż nie ponieśliśmy porażki. Następny sparing już w sobotę - zagramy z MFK Ruzomberok.
  • 88'
    Kolejny raz rywale starają się wbić piłkę w nasze pole karne. Zbyt mocno jednak. Bez efektu.
  • 85'
    Rafa Lopes ucieka lewą flanką, poszukując Sergiu Hanki do zagrania. Wybijają to jednak rywale.
  • 81'
    Yurganov uderza ponad bramką Wilka.
  • 78'
    Diego traci piłkę w pojedynku z trzema rosyjskimi obrońcami.
  • 75'
    Adam Wilk próbuje uruchomić Pellego długim podaniem, ale przechwytują je obrońcy gości.
  • 70'
    Thiago złożył się do strzału po dośrodkowaniu Sergiu Hanki, ale przenosi piłkę nad poprzeczką.
  • 67'
    Karapetyan uderza lewą nogą, ale bardzo dobrze interweniuje Adam Wilk! Wciąż bez bramek.
  • 62'
    Na boisko powraca Thiago, zastępując Daniela Pika.
  • 58'
    Milan Dimun uderza, lecz mocno ponad bramką rywali.
  • 55'
    Nieco spokojniejsze tempo gry w drugiej połowie. Czekamy na odważniejsze akcje obydwu stron.
  • 52'
    Dogranie Rafy Lopesa w pole karne, wybijają jednak Rosjanie.
  • 48'
    Po starciu pod naszym polem karnym opatrzenia wymaga Alex Dytiatiev. Krótka przerwa w grze.
  • 46'
    Wracamy do gry! Przed nami drugie 45 minut.
  • 15:50

Do drugiej części meczu Pasy przystąpią w nowym zestawieniu.

• 45'
    Kończymy pierwszą część spotkania. Do przerwy niestety nie oglądaliśmy bramek, lecz liczymy na zmianę stanu rzeczy w drugiej połowie meczu!
  • 41'
    Thiago rozgrywa z Rakoczym, przed strzałem z dobrej pozycji rywali ratuje jedynie ofiarny wślizg.
  • 37'
    Nabullin przegrywa walkę z Michałem Rakoczym. Nasz pomocnik szybszy w drodze do piłki.
  • 33'
    Żółtą kartką ukarany Daniel Pik.
  • 31'
    Nabullin poszkodowany. Chwila przerwy w grze.
  • 28'
    Dośrodkowanie Naboi doskonale wyłapuje Lukas Hrosso.
  • 24'
    David Jaklonsky dobrze interweniuje, nim do piłki pod naszym polem karnym doszedł kapitan rywali, Tsallagov.
  • 21'
    Janusz Gol stara się długą piłką uruchomić Thiago, ale w ostatniej chwili wybijają to obrońcy rywala.
  • 16'
    Zabolotny nie dociera do piłki, zagranej w nasze pole karne. Brak zagrożenia dla Pasów.
  • 13'
    Nieudane wbicie piłki w pole karne Pasów. Przejmujemy to w kontrze, którą jednak powstrzymuje szybki powrót rywali do obrony.
  • 10'
    Thiago ponownie poszkodowany. Kolejny raz konieczna staje się pomoc naszych medyków.
  • 8'
    Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medyków potrzebuje Thiago, który chwilę później wraca do gry.
  • 3'
    Michał Rakoczy umieszcza piłkę w siatce, lecz arbiter dopatruje się pozycji spalonej. Wciąż 0:0.
  • 1'
    Rozpoczynamy! Od środka gracze z Soczi, grę inicjuje Zabolotny.
  • POCZĄTEK I POŁOWY
  • 14:45

Poznajmy skład Pasów na dzisiejsze spotkanie! W pierwszej połowie wystąpimy w następującym zestawieniu: