Stadion Miejski
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
Mecz zakończony Wynik meczu: 3 : 1
  • 90'
    Koniec meczu! Pasy ponoszą pierwszą porażkę w sezonie - Śląsk lepszy o dwie bramki. W przegranym 1:3 meczu jedną bramkę dla Cracovii zdobył nasz Kapitan, Sergiu Hanca. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 90'
    Zyllę zastępuje Samiec-Talar.
  • 90'
    Zmiany również w zespole Śląska. Scalet w miejsce Picha.
  • 90'
    Vestenický w miejsce Alvareza.
  • 90'
    W ramach kolejnej zmiany debiut na boiskach Ekstraklasy zalicza Przemysław Kapek, zastępując Ivana Fiolicia!
  • 89'
    Mecz przedłużony o sześć minut.
  • 89'
    Piasecki zastępuje zdobywcę dwóch bramek, Erika Exposito.
  • 88'
    Kolejna zmiana szykowana w zespole Śląska. Piasecki gotowy do wejścia.
  • 87'
    Pawelec w miejsce Musondy.
  • 86'
    Do zmiany przygotowywany Pawelec.
  • 85'
    Sergiu szykuje się do dobitki, ale tym razem niecelnie.
  • 84'
    Penalty
    Matus Putnocky broni! Śląsk nadal na dwubramkowym prowadzeniu.
  • 83'
    Decyzja podtrzymana, drugi karny dla Cracovii.
  • 82'
    Arbiter szykuje się do weryfikacji VAR swojej decyzji.
  • 81'
    Second yellow card
    To drugie napomnienie Stigleca - Pasy do końca w przewadze liczebnej.
  • 81'
    Stiglec zagrywa ręką w polu karnym! Będzie druga jedenastka dla Pasów!
  • 80'
    Celeban niepoprawnie, piłkę przejmuje Hanca, ale ponownie interweniuje obrona Śląska.
  • 79'
    Fiolić mocno do Alvareza, lecz piłka nie dociera do naszego ofensywnego gracza. Szybszy Putnocky.
  • 78'
    Exposito przedziera się obok Rodina, piłkę wybija Niemczycki.
  • 77'
    Akcja grana w trójkącie Zylla - Exposito - Musonda zakończona strzałem wyłapanym przez Niemczyckiego.
  • 76'
    Do pierwszej zmiany w zespole Śląska przygotowuje się Pałaszewski.
  • 75'
    Rivaldo Jr. zastępuje Filipa Piszczka.
  • 75'
    Podwójna zmiana w zespole Pasów. Milan Dimun w miejsce Floriana Loshaja.
  • 74'
    Rajd Soboty środkiem pola, dogranie do Exposito, piłka odbija się i wychodzi na rzut rożny.
  • 73'
    Hanca szuka dogrania na skrzydło, ale blokują to boczni defensorzy Śląska.
  • 72'
    W starciu z Gollą poszkodowany Alvarez, zawodnik Śląska pomaga jednak naszemu graczowi bezpiecznie wstać z murawy.
  • 71'
    Po ziemi, długim zagraniem Piszczka próbuje znaleźć Loshaj. Wybija to Tamas.
  • 70'
    Krótkie rozegranie, Hanca wchodzi w pole karne, lecz blokuje go Stiglec.
  • 69'
    Piłka ociera rękę Putnocky'ego po uderzeniu z wolnego, rożny dla Pasów.
  • 68'
    Nieprzepisowa interwencja Tamasa, wolny dla Pasów.
  • 67'
    Van Amersfoort gra szybkimi podaniami z Rapą na skrzydle. Interweniuje Tamas.
  • 66'
    Rozpoczynamy grę od środka.
  • 65'
    Niestety... Exposito trafia po raz drugi tego wieczoru, przewaga Śląska powiększona.
  • 64'
    Rodin traci piłkę, z szybką kontrą idzie Musonda.
  • 63'
    Gra toczy się głównie na połowie Pasów, okres intensywnej gry wrocławian.
  • 62'
    Wysoki pressing Śląska, który próbuje odebrać nam piłkę w defensywie.
  • 61'
    Loshaj rozgrywa w defensywie z Szymonowiczem i Rodinem, spokojnie konstruujemy akcję.
  • 60'
    Stiglec dośrodkowuje z wolnego, jednak robi to wprost na głowę Rodina. Pilka dla Pasów.
  • 59'
    Faulowany w środku pola Mączyński, wolny dla rywali.
  • 58'
    Z dystansu mierzy Musonda, ale niecelnie. Wznowi Niemczycki.
  • 57'
    Pojedynek biegowy Gardawskiego z Musondą na remis, ale mocno naciska naszego obrońcę gracz Śląska. Michael pada na murawę, by po chwili wrócić do gry.
  • 56'
    ZNAKOMITA INTERWENCJA NIEMCZYCKIEGO! Karol pewnie wybija piłkę ponad bramką po kąśliwym uderzeniu Picha.
  • 55'
    Musonda ściera się z Gardawskim, arbiter przerywa grę, chcąc uspokoić emocje.
  • 54'
    Wysoki pressing Pasów. Tamas zmuszony do gry krótkim podaniem w defensywie.
  • 53'
    Ivan Fiolić z żółtą kartką.
  • 53'
    Próbuje się odgryźć Śląsk, dośrodkowuje Exposito - ponad poprzeczką przenosi to jednak Niemczycki.
  • 52'
    Dośrodkowuje Rapa, stajemy przed kolejną okazją - szybsi jednak obrońcy gospodarzy!
  • 51'
    Gospodarze od środka.
  • 50'

Mamy kontakt! Sergiu Hanca pewnie wykorzystuje jedenastkę!

• 49'
    Karny dla Pasów!
  • 48'
    Arbiter Jakubik ogląda powtórkę sytuacji.
  • 47'
    Golla niebezpiecznie podcina Piszczka w polu karnym, gra zatrzymana. Arbiter decyduje się na weryfikację VAR.
  • 46'
    Debiutuje, zmieniając Thiago.
  • POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY
  • 21:33
    Po przerwie na boisku melduje się Michael Gardawski.
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy, po której jesteśmy o dwie bramki gorsi od Śląska. Przed nami jednak cała druga część gry - wracamy za kwadrans, by walczyć!
  • 45'
    Dwie minuty "dołożone" do pierwszej połowy.
  • 45'
    Zylla przenosi piłkę ponad bramką Niemczyckiego.
  • 44'
    Putnocky wstaje, gra wznowiona!
  • 43'
    Chwila przerwy w grze, potrzebna interwencja medyczna.
  • 42'
    Tym razem piłkę wybija głową Rodin, ścierając się z Putnockym, który uskarża się na problemy. Bramkarz Śląska nie wstaje z boiska.
  • 41'
    Stały fragment gry wykonuje Alvarez, ponownie wybijają to gospodarze do narożnika.
  • 40'
    Stiglec wybija piłkę za linię bramkową, rożny dla Pasów.
  • 39'
    Prostopadłe podanie do Zylli w polu karnym, ale piłka mija słupek bramki Niemczyckiego.
  • 38'
    Musonda krótko w pole karne, piłka przejęta przez Rodina.
  • 37'
    Środkiem pola przedziera się Amersfoort, lecz na jego drodze staje Stiglec.
  • 36'
    Sędzia konsultuje kartkę z wozem VAR, utrzymując ją w mocy.
  • 35'
    W polu karnym pada Alvarez, arbiter uznaje to za symulację. Żółta kartka dla naszego gracza.
  • 34'
    Z dystansu Exposito, wybija to jednak Niemczycki.
  • 33'
    Druga kartka w meczu, tym razem ogląda ją gracz gospodarzy. Stiglec napomniany.
  • 32'
    Śląsk rozgrywa z rzutu wolnego, ale piłkę szybko przejmują Pasy.
  • 31'
    Poszkodowany Lubambo Musonda - żółtą kartką napomniany Hanca.
  • 30'
    Długie podanie na Piszczka, ten jednak szybko traci piłkę.
  • 29'
    Pod polem karnym Pasów szarpie Zylla, ale Rodin szybko interweniuje i wypycha go na zewnątrz.
  • 28'
    Mocne dogranie Thiago na skrzydle ląduje za linią boczną. Aut dla Śląska.
  • 27'
    Rapa głęboko w pole karne Putnocky'ego, ten wyłapuje jednak piłkę.
  • 26'
    Niezrozumienie Fiolicia z Thiago, piłka przejęta przez obronę Śląska.
  • 25'
    Z kontrą pędzi Rapa, lecz atak powstrzymuje we wczesnym etapie Erik Exposito.
  • 24'
    Zdobywca drugiej bramki dla gospodarzy porywa się na dośrodkowanie, tym razem jednak niecelnie.
  • 23'
    Śląsk kończy celebrację bramki, zaczynamy od środka.
  • 22'
    Štiglec do Golli w naszym polu karnym, który uderza pewnie i pokonuje Niemczyckiego - niestety, dwa...
  • 21'
    Piszczek w pole karne, niefortunne wybicie Pawelca - ale nie wykorzystuje tego Hanca.
  • 20'
    Szybkim, krótkim podaniem rozgrywają Golla i Musonda, lecz nie przedzierają się pod bramkę Pasów.
  • 19'
    Bardzo blisko bramki samobójczej, lecz krańcami palców nieudaną interwencję obrońcy wyłapuje Putnocky!
  • 18'
    Pasy od środka.
  • 17'

Do przodu rozgrywa Stiglec, znajdując Erika Exposito - ten zaś znajduje drogę do siatki. Niestety, Śląsk na prowadzeniu.

• 16'
    Stiglec ryzykownie, krótko rozgrywa do Putnocky'ego, Pelle jednak nie przejmuje piłki.
  • 15'
    Piłkę holuje Sobota, wyłuskuje ją jednak Loshaj.
  • 14'
    Świetny, żywy mecz w pierwszych minutach. Obydwa zespoły starają się grac ofensywnie, nie brakuje okazji pod obydwoma bramkami.
  • 13'
    Piszczek uderza "szczupakiem", ale na posterunku Putnocky.
  • 12'
    Fiolić na skrzydło, do Thiago. Ten poszukuje partnerów w polu karnym.
  • 11'
    Świetna obrona Karola Niemczyckiego! Z bliska uderza Zylla, lecz nasz bramkarz paruje ten strzał.
  • 10'
    Niepewne rozegranie od obrony, Musonda przejmuje piłkę - ale nie dośrodkowuje celnie. Wyłapuje to Niemczycki.
  • 9'
    Odważna gra Niemczyckiego! W ostatniej chwili wślizgiem ratuje piłkę spod nóg Zylli.
  • 8'
    Hanca rozgrywa z Thiago, ale następuje nieznaczne niezrozumienie - piłka ląduje na aucie dla Śląska.
  • 7'
    Długie podanie wyłapane przez Niemczyckiego.
  • 6'
    Bardzo dynamiczne pierwsze minuty! Tym razem uderzenie Zylli ląduje na rzucie rożnym po interwencji Niemczyckiego.
  • 5'
    Piłka po rzucie rożnym wyekspediowana z pola karnego rywali.
  • 4'
    Uderzenie Szymonowicza sparowane na rzut rożny.
  • 3'
    Piszczek mocno uderza, lecz broni to Putnocky.
  • 2'
    Wrzuca Rapa, ale pewnie wyrzucają to obrońcy rywala.
  • 1'
    Ruszyliśmy! Piłka wprawiona w ruch, gramy.
  • POCZĄTEK I POŁOWY
  • 20:29
    Obydwa zespoły już na murawie. Ruszamy za chwilę!
  • 20:23
    Rozjemcą sporów będzie Krzysztof Jakubik. W minionym sezonie sędzia z Siedlec prowadził dwa spotkania z udziałem Pasów - jedno w ramach rozgrywek ligowych, a jedno w drodze po trofeum Pucharu Polski. W obydwu wypadkach były to mecze domowe. W lidze Cracovia wygrała wówczas 1:0 z Lechią, zaś w rozgrywkach pucharowych pokonała 4:2 białostocką Jagiellonię.

Podczas meczu ze Śląskiem sędziemu Jakubikowi na liniach pomagać będą Arkadiusz Kamil Wójcik i Bartosz Heinig. Arbitrem technicznym został Kornel Paszkiewicz. Wóz VAR obsłużą Piotr Lasyk i Konrad Sapela.
  • 20:18

Gospodarze w zestawieniu: Putnocky - Celeban, Tamás, Golla, Stiglec - Mączyński, Sobota, Zylla, Musonda, Pich - Exposito

Ławka rezerwowych Śląska: Szromnik, Pawelec, Cotugno, Pałaszewski, Szpakowski, Lewkot, Scalet, Samiec-Talar, Piasecki

• 20:15

Nasz zespół przystąpi do meczu w składzie:

• 20:10
    Witamy z obiektu wrocławskiego Śląska! Przed nami mecz 6. kolejki ligowej, po której PKO BP Ekstraklasa nieco zwolni i rozpocznie drugą przerwę reprezentacyjną tej jesieni. Pasy zmierzą się z drużyną miejscowego WKS. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej.