Cracovia U-18 Cracovia U-18
Mecz zakończony Wynik meczu: 3 : 1
UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź
  • 90'
    Koniec meczu! Kolejne zwycięstwo naszych juniorów starszych, którzy zdobywają trzy bramki z łódzkim SMS-em! Kończymy mecz wygraną 3:1, zyskując trzypunktową przewagę nad rywalami. Łodzianie rozegrali jednak o jeden mecz więcej.
  • 90'
    Pada honorowa bramka dla rywali, to już jednak końcowe minuty.
  • 88'
    Dwie minuty do końca spotkania.
  • 86'
    Dośrodkowanie w pole karne UKS wyłapane przez golkipera.
  • 85'
    Miłoński operuje krótkim podaniem pod polem karnym, lecz nie znajduje adresata.
  • 83'
    Okres spokojnej gry w środku pola.
  • 82'
    Goście walczą o honorową bramkę. Woźnikiewicz przymierza się do strzału, jednak wybijają to defensorzy Cracovii.
  • 80'
    Dośrodkowujemy z narożnika boiska, jednak piłka mija się z naszymi graczami ofensywnymi.
  • 79'
    Uderzenie Kapka wychwytuje bramkarz rywali.
  • 77'
    Goście próbują grać długim podaniem, lecz szybko wybijają to obrońcy Pasów.
  • 76'
    Trzybramkowa przewaga Pasów staje się coraz widoczna na boisku. Kontrolujemy przebieg spotkania.
  • 74'
    Boczna siatka ratuje gości po uderzeniu Kapka!
  • 73'
    Dynamiczne rozegranie Cracovii od bramkarza. Skrzydłem pędzi Mysiorski.
  • 72'
    Na boisku meldują się Kuna, Garnysz i Urbański.
  • 70'
    Tym razem podwójną zmianę przeprowadzać będą goście.
  • 68'
    Goście z kontrą, jednak szybko rozbija to Ciesielski.
  • 67'
    Dynamiczne rozegranie piłki w wykonaniu odmienionych poczwórną zmianą Pasów. Dośrodkowanie na Guta wybijają obrońcy rywali.
  • 65'
    Jako ostatni na boisku pojawia się Mróz.
  • 65'
    Wojtysko zastąpiony przez Mysiorskiego.
  • 65'
    W miejsce zdobywcy bramki, Kuby Góralczyka - Oskar Wójcik.
  • 65'
    Kafla zastępuje Grzebieluch.
  • 64'
    Rozpadało się nad obiektem Prądniczanki. Do relacji powrócimy za chwilę.
  • 63'
    Poczwórna zmiana szykowana w zespole Pasów.
  • 62'
    Dośrodkowanie w pole karne wybite przez Wronkę.
  • 61'
    Na środku piłkę rozgrywa Gut, przecina to jednak obrona rywali.
  • 59'
    Zmarzlik w miejsce Iry.
  • 59'
    Świątkowski zastępuje Filipa Kępistego.
  • 58'
    Drugi z nich przywdzieje trykot z numerem 21, zamiast początkowo planowanej "dziewiętnastki".
  • 57'
    Dwie zmiany szykowane w zespole SMSu. Na boisku zameldują się Świątkowski i Zmarzlik.
  • 56'
    Rozpędza się Paciorek, ale szybko zatrzymuje go obrona Pasów.
  • 54'
    Poprzeczka chroni SMS po uderzeniu bezpośrednio z wolnego!
  • 53'
    Ciesielski rozgrywa na skrzydle, gracze gości wybijają na rożny.
  • 51'
    Goście od środka.
  • 51'
    Mocne dogranie do Woźnikiewicza, szybszy Łuczak.
  • 50'
    Świetny początek drugiej połowy! Góralczyk po uderzeniu głową, mamy 3:0!
  • 50'
    Góralczyk nie pozwala gościom rozpędzić się z kontrą. Piłka dla Pasów.
  • 49'
    Spokojna gra Cracovii dzięki dwubramkowemu prowadzeniu. Akcje konstruowane od defensywy, poszukujemy wolnych przestrzeni.
  • 47'
    W pierwszych sekundach aktywnie Ciesielski, który rusza do piłki na skrzydle. Broni się jednak UKS.
  • 46'
    Pasy rozpoczynają grę od środka. Druga połowa rozpoczęta!
  • 12:00
    Drużyny wracają na murawę. Zaraz zaczynamy!
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Pasy na dwubramkowym prowadzeniu po trafieniach Myszora i Guta! UKS SMS Łódź całą drugą połowę zagra w osłabieniu po czerwonej kartce dla Adama Deli. Wracamy za kwadrans.
  • 45'
    Bramka do szatni! Jakub Gut kieruje piłkę do siatki pewnym uderzeniem głową.
  • 44'
    Minuta do przerwy.
  • 43'
    Zaczepna akcja gości zakończona niecelnym uderzeniem Cetnarskiego.
  • 42'
    Kolejny rzut rożny, tym razem wybija bramkarz gości.
  • 41'
    Dośrodkowanie na Boćka niecelne.
  • 40'
  • 40'
    Florczak bliski zaskoczenia własnego bramkarza. Piłka ląduje jednak na rożnym.
  • 39'
    Myszor wykorzystuje "jedenastkę"! Mamy prowadzenie!
  • 39'
    Red card
    Czerwona kartka dla gracza rywali. Pasy w przewadze do końca meczu.
  • 38'
    Rzut karny dla Pasów! Uderzenie w polu karnym zablokowane ręką!
  • 38'
    Pasy w komplecie!
  • 37'
    Łuczak wznawia, Góralczyk tymczasowo opatrywany jeszcze poza boiskiem.
  • 36'
    Chwila przerwy w grze, pomocny medycznej potrzebuje Góralczyk.
  • 35'
    Bardzo blisko uderzenia z bliska Woźnikiewicz, ale dobrze interweniuje Łuczak.
  • 34'
    Ponownie gramy z wykorzystaniem linii obrony.
  • 32'
    Niecelne zagranie w polu karnym do Woźnikiewicza, szybszy Łuczak.
  • 31'
    Z narożnika pola karnego mocno Kafel, piłka minimalnie obok słupka!
  • 29'
    Chwila przestoju w grze. Pasy rozgrywają w defensywie, podchodzimy atakiem pozycyjnym.
  • 28'
    Pressingiem atakuje Ciesielski, lecz piłka wycofana do golkipera gości.
  • 26'
    Myszor do Wojtysko, ten oddaje jednak minimalnie niecelny strzał tuż przed polem karnym.
  • 25'
    Dośrodkowanie do Kafla, który jednak niecelnie uderza głową.
  • 24'
    Kępisty na skrzydle obija piłkę o Ciesielskiego. Arbiter nie uznała jednak tego za grę ręką.
  • 22'
    Chrupcała w pole karne, piłka nie znajduje jednak odbiorcy.
  • 21'
    Obrona gości wycofuje piłkę do bramkarza. Podąża za nią Kapek, ale golkiper gości jest szybszy.
  • 19'
    Dobitka Cetnarskiego niecelna.
  • 18'
    Paciorek rozpędza się wprost na bramkę Pasów, uderzenie odbija Łuczak!
  • 17'
    Głową Gut zgrywa do Myszora, ten uderza - piłka jednak łukiem mija bramkę rywali.
  • 15'
    Kafel sygnalizuje zagranie ręką jednego z obrońców SMSu. Gwizdek pani arbiter jednak milczy.
  • 14'
    Dynamiczne rozegranie od linii obrony Pasów, rozpędza się Myszor. Akcja skasowana jednak na poziomie linii środkowej boiska.
  • 12'
    Uderzenie ponad bramką łodzian.
  • 11'
    Pod polem karnym poszkodowany Paciorek, rzut wolny dla gości.
  • 10'
    Wyrównany, żywy mecz oglądamy dziś na obiekcie Prądniczanki. Gra prowadzona jest dynamicznie, cios za cios.
  • 8'
    Szybka kontra Pasów zakończona uderzeniem ponad bramką.
  • 7'
    Zagranie na skrzydło do Woźnikiewicza. Gracz rywali niecelnie jednak dośrodkowuje.
  • 5'
    Długie podanie na Kępistego, którego jednak uprzedza Wojtysko.
  • 4'
    Pod pole karne zapędza się Wojtysko, ale na linii jedenastego metra zatrzymują go obrońcy gości.