17-10-2020 00:00
Mecz zakończony Wynik meczu: 2 : 0
ŁKS Łagów ŁKS Łagów
  • 90'
    Koniec! Pasiastą sobotę kończymy z dwoma zwycięstwami! Po bramkach Wiśniewskiego i Viniciusa również nasze rezerwy dopisują sobie dziś komplet oczek. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 90'
    Druga połowa została przedłużona o minimum trzy minuty.
  • 90'
    Gierczak napomniany żółtą kartką.
  • 89'
    Minuta do zakończenia spotkania!
  • 88'
    Zastępuje on Viniciusa.
  • 87'
    Matheus szykowany do zmiany.
  • 86'
    Spokojnie i pewnie wynik utrzymują Pasy. Jesteśmy coraz bliżej kolejnego zwycięstwa z rzędu.
  • 85'
    Dobra interwencja Viniciusa po zagraniu głową! Ponownie Pasy przy piłce.
  • 84'
    Bociek do Wdowiaka, ŁKS jednak wychodzi wysoko i przejmuje piłkę.
  • 83'
    Duże napięcie w zespole z Łagowa. Gra gości przerwana, protestuje Adam Mójta.
  • 82'
    Goście ponownie od środka.
  • 81'
    Mamy drugą bramkę! Prowadzenie Cracovii II podwyższa Vinicius!
  • 81'
    Mateusz Wdowiak faulowany w środku pola, żółtą kartkę ogląda Filip Rogoziński.
  • 80'
    Wdowiak dobrze odnajduje się w polu karnym, lecz arbiter odgwizduje spalonego.
  • 79'
    Druga zmiana w zespole Trenera Gizy. Bociek w miejsce Bały.
  • 78'
    Kolejna akcja gości spokojnie zatrzymana na linii środka pola.
  • 77'
    Uderzenie Mójty prosto w Adama Wilka.
  • 76'
    Supryn dobrze zastawia się ciałem, blokując Amarildo w polu karnym.
  • 75'
    Okres intensywnych, lecz nieskoordynowanych ataków gości. Pasy szykują się do gry kontrą.
  • 74'
    Dośrodkowanie Amarildo niecelne, przejmuje to Jarzynka.
  • 73'
    Na boisku widzimy również Doriana Buczka, zastępującego Kacpra Rogozińskiego.
  • 72'
    W miejsce Adriana Uniata - Daniel Biesiada.
  • 71'
    Piłka wybita na aut przez obronę Cracovii II.
  • 70'
    ŁKS Łagów będzie dokonywał podwójnej zmiany w pogoni za wynikiem.
  • 69'
    ŁKS naciera coraz mocniej. Cracovia II skupia się w tej części gry na obronie prowadzenia.
  • 68'
    Wiśniewski krótkim podaniem rozgrywa z Wdowiakiem. Akcja przemieszcza się z wolna pod bramkę ŁKSu.
  • 67'
    Pasy szukają drugiej bramki. Łagowianie jednak bronią się dzięki dobremu ustawieniu.
  • 66'
    Nieporozumienie między zawodnikami gości. Akcję prowadzą Pasy.
  • 65'
    Amarildo zgłasza faul w polu karnym Pasów, lecz arbiter nie reaguje. Piłka przyznana Cracovii II.
  • 64'
    Zastępuje on Szymona Czerwiaka.
  • 63'
    Przed nami druga szybka zmiana w zespole z Łagowa. Rogoziński szykowany do wejścia na boisko.
  • 62'
    Zastępuje on Krystiana Zarębę.
  • 61'
    Do zmiany szykowany jest Amarildo.
  • 60'
    Goście wznawiają od środka.
  • 59'
    Mamy prowadzenie! Po rajdzie na połowie rywali piłkę w siatce strzałem pod poprzeczkę umieszcza Wiśniewski!
  • 58'
    Rywale ponownie dośrodkowują. Po raz kolejny jednak piłka przejęta przez Cracovię II.
  • 57'
    Vinicius poszkodowany na połowie rywali, lecz arbiter uznaje to za jego grę faul. Piłka dla łagowian.
  • 56'
    Długie podanie przejęte przez obronę Cracovii.
  • 55'
    Wiśniewski krótkim podaniem do środka. Tam jednak futbolówka grzęźnie między graczami z Łagowa.
  • 54'
    Stachera prowadzi piłkę bokiem, jednak obrona rywala zmusza go do zwolnienia tempa akcji.
  • 53'
    Wysokim pressingiem Zaręba wyłuskuje piłkę, jednak umiejętnie wychodzą z tego nasi obrońcy.
  • 52'
    Spokojna gra, zamykamy zespół z Łagowa na jego połowie.
  • 51'
    Dośrodkowanie przejęte przez graczy Pasów.
  • 50'
    Krótkim dograniem piłkę prowadzą zawodnicy z Łagowa. Przejmujemy piłkę, chwilę później wybijając ją pod presją na rożny.
  • 49'
    Mójta dośrodkowuje, wybija Wdowiak.
  • 48'
    Rzut wolny dla gości na wysokości środka połowy Pasów.
  • 47'
    Ponownie ruszamy skrzydłem. Ponownie interweniują jednak również obrońcy rywali.
  • 46'
    Gramy ponownie!
  • 20:20
    Zespoły wracają na boisko. Bez zmian w obydwu drużynach.
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Pasy remisują bezbramkowo z ŁKS-em Łagów. Wracamy za kwadrans.
  • 45'
    Groźne uderzenie Łagowian, minimalnie ponad bramką! Minuta doliczona do pierwszej części meczu.
  • 44'
    To ostatnie sekundy pierwszej części meczu.
  • 43'
    Vinicius zbyt daleko wypuszcza piłkę. Od linii bramkowej wznowi bramkarz ŁKS.
  • 42'
    Ożóg walczy w środku pola, lecz bezowocnie ŁKS przejmuje piłkę.
  • 41'
    Trwa okres optycznej przewagi rywala. Wciąz jednak bez bramek.
  • 40'
    Piłka wybita przez naszą obronę, szybko jednak przejmuje ją zespół ŁKS.
  • 39'
    Spokojnie, daleko wznawia Michalski.
  • 38'
    Ponownie niecelne rozegranie pod polem karnym gości.
  • 37'
    Słupek, nie ma piłki w siatce Wilka!
  • 36'
    Zespół rywala gra skrzydłem. Do dośrodkowania szykuje się Mójta.
  • 35'
    Goście ponownie pod bramką Adama Wilka. Akcja przerwana, to będzie kolejny rzut rożny.
  • 34'
    Spokojny przerzut na drugą flankę obrońców z Łagowa. Atak pozycyjny.
  • 33'
    Na spalonym złapany Wdowiak. Pasy jednak nie ustają, szybko ponownie inicjując grę.
  • 32'
    Od linii pola karnego akcję napędza Wiśniewski. Szybkie zagranie na skrzydło.
  • 31'
    Szybkie rozegranie przełamuje obrona ŁKSu.
  • 30'
    Dynamicznie rozgrywają nasi obrońcy, szukamy okazji do akcji oskrzydlającej.
  • 29'
    Zastępuje Krystiana Bracika.
  • 28'
    Sygnalizowana jest wspomniana wcześniej zmiana.
  • 27'
    Gra przerwana na środku boiska, rzut wolny dla Pasów.
  • 26'
    Chaotyczna gra w wykonaniu linii ataku obydwu drużyn. Wciąż bez bramek na obiekcie Prądniczanki.
  • 25'
    Do zmiany szykowany Patryk Rząsa.
  • 24'
    Piłka wybita na aut pod bramką Pasów, wrzucamy szybko ponownie na boisko.
  • 23'
    Wilk szybko wychodzi do szybko zagranej piłki, wznowią Pasy.
  • 22'
    Wybijają to obrońcy rywala.
  • 21'
    Długie podanie na Wiśniewskiego, który szykuje się do dośrodkowania.
  • 20'
    Czekamy na dobre uderzenia po dwóch stronach. Mimo aktywnej gry, obydwa zespoły wciąż bez bramek.
  • 19'
    Mecz wyraźnie się ożywia. Obydwa zespoły szukają okazji do otwarcia wyniku.
  • 18'
    Na skrzydle szarpie Stachera. Grę przerywają jednak obrońcy rywali.
  • 17'
    Po raz kolejny próba uderzenia niecelna, piłkę wprowadzi bramkarz Łagowa.
  • 16'
    Po raz kolejny Cracovia II podchodzi pod pole karne łagowian. Po faulu w obronie mamy wolny.
  • 15'
    Spokojne wznowienie gry w wykonaniu ŁKS.
  • 14'
    Pasy w ofensywie. Miękkie podanie górą do Ożóga, ten po chwili zamieszania uderza - lecz ponad bramką.
  • 13'
    Gra toczy się aktualnie głównie w środku boiska.
  • 12'
    Ofensywne zapędy Pasów na skrzydle zatrzymane przez obronę gości.
  • 11'
    Krótkie rozegranie Wdowiaka w okolicy narożnika boiska. Przejmują to gracze ŁKS.
  • 10'
    Długa piłka do Mójty nie zostaje dobrze opanowana, futbolówka ponownie w naszym posiadaniu.
  • 9'
    Akcja ŁKS-u konstruowana od linii obrony. Spokojna gra gości, którzy próbują przeciwstawić się Pasom.
  • 8'
    Dośrodkowanie obok pola karnego. Piłka dla Pasów.
  • 7'
    Poszkodowany jeden z zawodników z Łagowa. Chwila przerwy w grze, wolny dla gości.
  • 6'
    Pierwszy atak ŁKS. Rywale atakują skrzydłem, jednak rozbija to defensywa naszych rezerw.
  • 5'
    Wiśniewski uderza z bliska, lecz bezpośrednio w bramkarza rywali.
  • 4'
    Zespół z Łagowa przejmuje piłkę. Goście rozgrywają w defensywie.
  • 3'

Mecz transmitowany jest przez nasz kanał na YouTube. Link poniżej!

• 2'
    Z pierwszą zaczepną akcją Vinicius Ferreira. Uderzenie jednak wprost w rękawice bramkarza rywali.
  • 1'
    Ruszyliśmy! Od środka Pasy.
  • 19:25
    Obydwa zespoły wkraczają na płytę boiska. Za chwilę zaczynamy!
  • 19:14

Skład Pasów!

• 19:10
    Witamy z obiektu Prądniczanki w Krakowie! Przed nami kolejny ligowy mecz zespołu Cracovii II. Gramy z ŁKS Łagów!