Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 1
Cracovia Cracovia
  • koniec meczu
  • 19:58
    To tyle jeśli chodzi o spotkanie Pasów z Wisłą Płock, kolejny mecz zagramy także w piątek, także z Wisłą. Będą to Wielkie Derby Krakowa, mecz, który rozpala emocje w każdym miłośniku piłki nożnej w Polsce. Bez kibiców to nie to samo, ale atmosfera na pewno będzie gorąca. Już teraz zapraszamy do śledzenia tekstowej relacji z tego spotkania. Tym czasem dziękujemy za wspólnie spędzone półtorej godziny i przypominamy o głosowaniu na najlepszego zawodnika meczu, które można znaleźć w Oficjalnej Aplikacji Cracovii. Dobrego wieczoru!
  • 90+3'
    Koniec! Wygrywamy w Płocku 1:0 po golu Floriana Loshaja. Sytuacji było zdecydowanie więcej, ale zabrakło szczęścia. Cieszą 3 punkty i postawa naszego bramkarza, który swoją znakomitą interwencją uratował zwycięstwo.
  • 90+3'
    Free kick
    NIEMCZYCKI!!! Szwoch uderzał w stronę długiego rogu ale znakomicie interweniował Karol Niemczycki!
  • 90+1'
    Red card
    Ojojoj, po 10 będziemy kończyć ten mecz. Przed polem karnym faulowany Merebaszwili, czerwoną kartką ukarany Matej Rodin. Będzie rzut wolny z 17 metrów...
  • 90+1'
    Co najmniej 3 minuty dłużej potrwa to spotkanie.
  • 88'
    Znów z woleja próbował Pelle! Niestety uderzenie było w sam środek bramki, bez problemu odbił to Kamiński.
  • 86'
    Corner kick
    Dośrodkowywał Siplak, akcja została błyskawicznie skasowana.
  • 85'
    Będziemy mieli pierwszy rzut rożny. Dimun uderzał zza pola karnego, interweniował Kamiński.
  • 84'
    Widzimy, że zszedł z boiska Airam Cabrera, prawdopodobnie nabawił się jakiegoś urazu. W 10 grają póki co gospodarze.
  • 83'
    Czekamy na jakąś ofensywną akcję którejś z drużyn. Dużo fauli taktycznych, nieprzyjemny dla oka zrobił się ten mecz.
  • 80'
    To powinien być gol! Znakomite prostopadle podanie Thiago w stronę Dimuna, Słowak w sytuacji sam na sam uderzył w słupek! Wciąż tylko jedną bramką prowadzimy w Płocku.
  • 78'
    Yellow card
    Zaostrza się nam to spotkanie, kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany Obradović.
  • 76'
    Free kick
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego wprost w ręce Kamińskiego.
  • 75'
    Yellow card
    Żółta kartka dla Zbozienia.
  • 74'
    Yellow card
    Ależ się do meczu wprowadził Piszczek. Żółta kartka za faul na Rzeźniczaku.
  • 72'
    Replace
    Mamy także zmianę w ataku. Piszczek za Rivaldinho.
  • 72'
    Replace
    Mamy kolejne zmiany w drużynie Pasów. Dimun zastąpi Loshaja.
  • 70'
    Znakomicie teraz Rivaldinho! Odegrał piętą do Thiago, ten został powalony w polu karnym, ale czysto.
  • 69'
    Merebaszwili znowu uderzał z rogu pola karnego. Tym razem nie dokręcił, piłka opuszcza boisko.
  • 67'
    Gra toczy się w środkowej strefie boiska. Żadnej drużynie nie udaje się sforsować strefy obronnej rywala.
  • 64'
    Replace
    A Thiago zastąpi Fiolicia.
  • 64'
    Replace
    Podwójna zmiana, tym razem w drużynie Pasów. Vestenicky za Hankę.
  • 60'
    Replace
    A za Torgila Gjertsena wejdzie były zawodnik Pasów, Airam Cabrera.
  • 60'
    Replace
    Mamy podwójną zmianę w drużynie z Płocka. Na boisku zostaje Rzeźniczak, Kocyła zmienia Lewandowskiego.
  • 57'
    Mamy zatrzymanie gry, jakiś problem ma Rzeźniczak. Zdaje się, że szykuje nam się zmiana w drużynie gospodarzy, gotowy do wejścia Kocyła.
  • 55'
    Znów mieliśmy znakomitą sytuację, w obrońców uderzył Rivaldinho.
  • 52'
    Ależ Fiolić miał sytuację, bliski drugiej asysty Siplak! Po delikatnym rykoszecie Chorwat nieczysto trafił w piłkę i spudłował z 4 metrów.
  • 50'
    Znowu Hanca, tym razem lewym skrzydłem. Dośrodkował w stronę Pelle, mnóstwo miejsca miał Honelder, jednak uderzył wolejem spod siebie, piłka przeleciała nad bramką Kamińskiego.
  • 49'
    Atak Pasów prawą stroną, Hanca do Rivaldinho, przestrzelił jednak Brazylijczyk.
  • 48'
    Znów Merebaszwili! Próbował dośrodkowania, odzyskał piłkę i uderzył zza zasłony na bramkę Pasów. Znakomicie interweniował Niemczycki.
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę! Od środka Pasy.
  • początek drugiej połowy
  • koniec pierwszej połowy spotkania
  • 45+2'
    Paweł Raczkowski gwiżdże po raz ostatni w pierwszej połowie tego spotkania. Oglądaliśmy dużo oskrzydlających akcji z obu stron, z wyraźnym wskazaniem na drużynę Pasów. Czekamy na drugą odsłonę tego widowiska, wracamy za około 15 minut.
  • 45+1'
    Pierwsza połowa przedłużona o co najmniej dwie minuty.
  • 44'
    Znakomite podanie Fiolicia! Zagranie przecięło linię obrony, trafiło do Hanki, który nieczysto trafił w piłkę. Szkoda, była to naprawdę znakomita sytuacja!
  • 43'
    Yellow card
    Pierwsza żółta kartka w drużynie Pasów. Za faul ukarany Michal Siplak.
  • 42'
    Ładnie na skrzydle pokazał się Merebaszwili, ściął do środka, ale wybrał najgorzej jak mógł. Bardzo niecelne dośrodkowanie Gruzina.
  • 40'
    Free kick
    Uderza Loshaj, piłka odbija się od muru i trafia w ręce Kamińskiego.
  • 39'
    Pelle faulowany przez Giorgiego "Dziordzio" Merebaszwilego. Będziemy mieli rzut wolny w dobrej pozycji.
  • 38'
    Replace
    Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Zamroczonego Urygę zmienia Milan Obradović.
  • 35'
    Dobra akcja Hanki, szkoda, że zamiast uderzać szukał podania, mogło być groźnie!
  • 34'
    Yellow card
    Pierwsza kara indywidualna w tym spotkaniu. Ukarany nią Jakub Rzeźniczak.
  • 33'
    Corner kick
    Dobra wrzutka Merebaszwilego. Nie trafił w piłkę Uryga, bardzo rozczarowany teraz kapitan gospodarzy.
  • 33'
    Free kick
    Piłka wybita na rzut rożny.
  • 32'
    Gospodarze mają rzut wolny z głębi pola.
  • 30'
    Free kick
    Tomasik sprytnie, krótko do tyłu. Uderzenie zza pola karnego było wszakże bardzo niecelne.
  • 29'
    Rapa trafiony w rękę, rzut wolny dla gospodarzy.
  • 26'
    Corner kick
    Uryga przyjął na głowę dośrodkowanie, piłka poleciała pionowo w górę. Niemczycki wypiąstkował, gospodarze utrzymali się przy piłce. Akcja zakończyła się zderzeniem głowami Rapy i Urygi, Rumun jest obecnie opatrywany przez medyków.
  • 25'
    Akcja skrzydłem. Merebaszwili zatrzymał się na Rodinie, gospodarze mają rzut rożny.
  • 23'
    Corner kick
    Rzut rożny dla gospodarzy, Niemczycki dobrze wyszedł z bramki i wypiąstkował piłkę.
  • 20'
    Znakomite podanie Sadikovicia, Hanca zszedł ze skrzydła i dośrodkował. Piłka posłana zdecydowanie za głęboko, Kamiński nawet nie musiał się ruszyć.
  • 18'
    Aktywny dzisiaj jest Cornel Rapa. Dobrze dubluje pozycję Hanki stwarzając przewagę na prawym skrzydle.
  • 16'
    I atak Pasów. Rivaldinho dośrodkował do Pelle, piłka była jednak minimalnie za wysoka, Holender ledwie ją musnął.
  • 15'
    Groźnie teraz zaatakowali gospodarze. Uderzali Lewandowski i Gjertsen, piłkę udało się wybić naszym obrońcom.
  • 12'
    Goal
    GOOOOOOOL!!! Florian Loshaj znakomicie wbiegł w pole karne zamykając niskie dośrodkowanie Siplaka! Asystę drugiego stopnia zalicza Sergiu Hanca. Jeszcze jeden!
  • 11'
    Siplak z dystansu, dobre uderzenie Słowaka! Na posterunku Kamiński, zaczniemy z autu.
  • 10'
    Corner kick
    Dośrodkowuje Merebaszwili, prosto na głowę Hanki. Nie udało się utrzymać tej piłki, która trafia do Kamińskiego.
  • 9'
    Pociągnął skrzydłem Zbozień, rzut rożny dla gospodarzy.
  • 7'
    Rzut wolny dla Pasów. Ciekawe rozegranie akcji po ziemi, znów akcja zakończyła się na Rapie. Obrońcy wyłuskali piłkę i oddalili niebezpieczeństwo.
  • 4'
    Zamieszanie pod bramką Niemczyckiego. Jakub Rzeźniczak wstrzelił piłkę w pole karne, kilku zawodników odbiło futbolówkę głową, ostatecznie Rodin zagrał do bramkarza Pasów. Rozpoczniemy grę od bramki.
  • 2'
    Dobra akcja skrzydłem. Cornel Rapa otrzymał podanie w polu karnym, był jednak na spalonym.
  • 1'
    Gramy! Gospodarze rozpoczynają z koła środkowego.
  • początek spotkania
  • 17:58
    Obydwie drużyny są już na murawie. Za chwilę usłyszymy pierwszy gwizdek arbitra!
  • 17:09
    A oto zestawienie gospodarzy: Kamiński - Zbozień, Rzeźniczak, Uryga, Tomasik - Lagator, Gjertsen, Rasak, Lesniak, Merebaszwili - Lewandowski.
  • 17:07

Pasy zagrają w następującym zestawieniu:

• 17:05
    Za niecałą godzinę sędzia Paweł Raczkowski rozpocznie to widowisko. Czas zatem na przedstawienie składów obu drużyn!