01-01-2021 12:00
Mecz zakończony Wynik meczu: 6 : 1
  • 60'
    Wybrzmiewa końcowy gwizdek. Tradycji stało się zadość! W Treningu Noworocznym 2021 pierwszy zespół Cracovii pokonuje drużynę rezerw 6:1. Premierową bramkę nowego roku na polskich boiskach o 12:18 zdobywa jednak zawodnik Cracovii II, Michał Wiśniewski.Wszystkiego dobrego na kolejne miesiące, dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej!
  • 59'
    Minuta do końca Treningu Noworocznego 2021, ale to nie koniec akcentów bramkowych - technicznym uderzeniem po raz drugi trafia Adam Wilk, 6:1!
  • 57'
    Pierwszy zespół wybija przed siebie. Ostatnie minuty Treningu Noworocznego 2021 przed nami.
  • 56'
    Uderzenie Krystiana Boćka wybijają defensorzy pierwszego zespołu, rzut rożny dla rezerw.
  • 54'
    Patryk Rząsa próbuje uderzyć z narożnika pola karnego, strzał jednak zablokowany.
  • 51'
    Sygnalizowana zmiana Karola Niemczyckiego. Napad pierwszej drużyny reprezentuje teraz tym samym dwóch nominalnych bramkarzy!
  • 49'
    Próba uruchomienia Filipa Piszczka długim podaniem, przerywają jednak rezerwy Pasów.
  • 46'
    Wznowienie od środka w wykonaniu rezerw.
  • 45'
    Mateusz Pieńczak uderza przy słupku i mamy 5:1 dla pierwszej drużyny!
  • 43'
    Spokojne tempo gry w ostatnich minutach. Zespół rezerw Cracovii próbuje je przełamać kontratakami.
  • 40'
    Po raz kolejny uderzenia z dystansu próbują gracze drugiej drużyny. Uderzenie obok słupka, może wznawiać Szymonowicz.
  • 38'
    Zespół rezerw rozpoczyna od środka.
  • 37'
    Thiago balansem ciała zbliża się pod bramkę zespołu rezerw, po czym sprytnie uderza i mamy kolejną bramkę! 4:1 dla pierwszego zespołu Pasów.
  • 35'
    Wysokim pressingiem wychodzą gracze pierwszego zespołu. Czyżby zbliżała się kolejna bramka?
  • 33'
    Drugi zespół próbuje przejąć inicjatywę. Dośrodkowanie w nasze pole karne jednak niewystarczająco celne.
  • 31'
    Co za wejście Adama Wilka! Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy, w której zastąpił Karola Niemczyckiego, nasz bramkarz podwyższa prowadzenie pierwszego zespołu na 3:1.
  • 30'
    Na przerwę schodzimy przy jednobramkowym prowadzeniu pierwszego zespołu.
  • 29'
    Ostatnie momenty pierwszej części meczu, szybkie rozegranie pod bramką naszych rezerw z udziałem Thiago i Filipa Piszczka - nasz napastnik daje pierwszemu zespołowi prowadzenie! Jest 2:1.
  • 24'
    Patryk Rząsa mierzy z dystansu, jednak uderzenie zostaje zablokowane.
  • 22'
    Coraz aktywniejsza pierwsza drużyna Pasów poszukuje bramki, która pozwoliłaby jej objąć prowadzenie. Zespół rezerw w defensywie.
  • 19'
    Karol Niemczycki tym razem pewnie pod poprzeczkę i jest wyrównanie! Mamy już 1:1.
  • 18'
    Mamy drugi rzut karny dla pierwszego zespołu! Do jedenastki ponownie podchodzi Karol Niemczycki.
  • 16'
    Uderzenie ponad bramką Filipa Kramarza. Rezerwy nadal na prowadzeniu!
  • 15'
    Rzut karny dla pierwszego zespołu! Do "jedenastki" podchodzi nasz napastnik, Karol Niemczycki.
  • 13'
    Szybko wznawiamy. Pierwsza drużyna rozpoczyna grę od środka.
  • 12'
    Nowy Rok oficjalnie rozpoczęty, mamy pierwszą bramkę! 2021 rozpoczęty trafieniem Michała Wiśniewskiego - prowadzenie w Treningu Noworocznym obejmują nasze rezerwy.Cracovia - Cracovia II 0:1
  • 10'
    Rezerwy w ataku pozycyjnym. Wynik wciąż nieotwarty.
  • 8'
    Rezerwy Pasów rozgrywają w defensywie. Pressing Karola Niemczyckiego nieskuteczny.
  • 6'
    Dobra interwencja Dawida Szymonowicza przed własnym polem karnym.
  • 5'
    Spokojne tempo tego wyrównanego spotkania. Wciąż obydwa zespoły szukają drogi do zdobycia pierwszej bramki w Nowym Roku.
  • 3'
    Dawid Szymonowicz wznowi grę po uderzeniu Wiśniewskiego, które minęło się z bramką.
  • 1'
    Ruszamy! Niech tradycji staje się zadość!
  • 12:00
    Na murawie pojawiają się już obydwa zespoły. Za chwilę toastem rozpoczniemy kolejny rok najstarszego Klubu sportowego w Polsce i zagramy tradycyjne spotkanie!
  • 11:35
    Cracovia II: Filip Kramarz - Krystian Bociek, Jakub Góralczyk, Wiktor Zarzycki, Mateusz Bończyk - Jakub Wojtysko, Patryk Rząsa, Robert Ożóg, Michał Wiśniewski, Kacper Grzebieluch - Remigiusz BiernatNa ławce rezerwowych: Kasper Hamulewicz, Oskar Wójcik, Krzysztof Bociek, Jakub Myszor, Aleksander Ciesielski, Adrian Maślanka, Jakub Gut
  • 11:20
    I zespół wystąpi dziś w składzie: Dawid Szymonowicz (GK) - Milan Dimun, Daniel Pik, Mateusz Pieńczak, Patryk Zaucha - Tomáš Vestenický, Thiago de Souza, Diego Ferraresso, Przemysław Kapek - Filip Piszczek, Karol NiemczyckiNa ławce rezerwowych: Adam Wilk, Kamil Kwiatkowski, Tomasz Bała, Michał Stachera, Jan Ziewiec, Mateusz Supryn, Sylwester Lusiusz
  • 11:00
    Witamy w Nowym Roku! Przed nami Tradycyjny mecz, który rozpocznie 2021. Trening Noworoczny wystartuje dokładnie w południe.