Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 0
Cracovia Cracovia
  • Koniec meczu
  • 90+4'
    Koniec. Przegrywamy z Wartą 0:1 po golu Jakuba Kiełba. Okazja na rehabilitację za tydzień w Szczecinie. Przypominamy także o jutrzejszym meczu sparingowym z Górnikiem Zabrze, transmisja z tego meczu na kanale MKS Cracovia TV w serwisie YouTube. Dziękujemy za śledzenie relacji live, zapraszamy na kolejne spotkania. Miłego wieczoru!
  • 90+4'
    Sadiković na prawą stronę, piłka trafia jednak wprost w obrońcę.
  • 90+1'
    Druga połowa przedłużona o co najmniej 4 minuty.
  • 90'
    Corner kick
    Dośrodkowanie Hanki, piłka zbita w stronę linii pomocy. Z głębi pola na lewą stronę zagrywał Thiago, ale nie było tam nikogo z kolegów.
  • 90'
    Ciągle szukamy wyrównania. Po akcji Pika będzie rzut rożny.
  • 87'
    Yellow card
    Żółta kartka dla kapitana Pasów, co oznacza, że jego też zabraknie w spotkaniu z Pogonią.
  • 85'
    Replace
    A za Spychałę Burman.
  • 85'
    Replace
    Zmiany także u gospodarzy. Kupczak za Trałkę.
  • 84'
    Replace
    Na boisku zobaczymy także Daniela Pika, który zastępuje Cornela Rapę.
  • 84'
    Replace
    Kolejne zmiany. Marquez za Szymonowicza.
  • 83'
    Corner kick
    Krótkie rozegranie, bardzo nieudane. Szybka strata piłki i kontratak Warty.
  • 83'
    Po dośrodkowaniu Hanki połka wychodzi na rzut rożny.
  • 81'
    Replace
    Pierwsza zmiana w ekipie gospodarzy, Mariusz Rybicki za strzelca gola, Jakuba Kiełba.
  • 81'
    W długi róg celował Trałka, ale uderzył obok bramki.
  • 79'
    Corner kick
    Nieudane dośrodkowanie, ale piłka pozostaje w naszym posiadaniu. Rapa z autu, wycofanie piłki do linii obrony.
  • 78'
    Nieudana próba zgrania do Lisa i rzut rożny dla Pasów.
  • 76'
    Replace
    Trzecia zmiana w drużynie Pasów. Floriana Loshaja zastępuje Filip Piszczek, a więc mamy przejście na dwóch napastników.
  • 75'
    Nacierają gospodarze, przerzut na drugie skrzydło nieudany. Faul w ataku, Pasy od własnego pola karnego.
  • 70'
    Replace
    A Thiago zastępuje Ivana Fiolicia.
  • 70'
    Replace
    Podwójna zmiana w drużynie Pasów. Rivaldinho zmienia Marcosa Alvareza.
  • 70'
    Goal
    Gol dla gospodarzy. Jakub Kiełb podbił piłkę w polu karnym i uderzył z powietrza obok bezradnego Niemczyckiego.
  • 67'
    Szybka kontra tuż po odzyskaniu piłki, Hanca na drugą stronę, do Fiolicia, ten w pole karne do Alvareza, ale Niemiec faulował Spychałę.
  • 66'
    Corner kick
    Trałka w pole karne, piłka wybita przez obrońców ponownie trafia pod jego nogi. Kolejne dośrodkowanie i kolejne wybicie przez obronę.
  • 65'
    Niemczycki broni strzał Jakóbowskiego zza pola karnego. Rzut rożny dla gospodarzy.
  • 63'
    Yellow card
    Drugi ze stoperów Pasów ukarany żółtą kartką.
  • 62'
    Dobry pomysł Alvareza, dośrodkowanie w stronę Pelle zostało jednak przecięte przez obrońcę.
  • 60'
    Łukasz Trałka spróbował strzału, ale piłka mija bramkę Niemczyckiego w bezpiecznej odległości.
  • 59'
    Od dłuższego czasu gra toczy się w środkowej strefie boiska. Widać, że nacisk został położony na spokojne rozegranie i szukanie podania w uliczkę, a nie długie piłki w stronę napastników.
  • 56'
    Dobre wyjście spod pressingu, rozgrywamy piłkę na własnej połowie.
  • 51'
    Yellow card
    Żółtą kartką ukarany także gracz Warty, Michał Żurawski.
  • 51'
    Yellow card
    Pierwsza żółta kartka w drużynie Pasów. Dawid Szymonowicz nie zagra zatem w spotkaniu z Pogonią Szczecin.
  • 49'
    Z lewej strony ustawiony Loshaj, zdecydował się na strzał z półobrotu zamiast podawać do lepiej ustawionego Alvareza.
  • 48'
    Znów w głównej roli Michal Siplak. Dobrze pociągnął akcję lewą stroną, dośrodkował wprost na głowę Pelle, jednak Holender był zbyt odchylony i nie zdołał dobrze uderzyć piłki.
  • 47'
    Poturbowany w starciu z Sadikoviciem Łukasz Trałka. Pomocnikowi Warty nic groźnego się nie stało, gra wznowiona z rzutu wolnego.
  • 46'
    Gramy! Pasy od środka.
  • Początek drugiej połowy
  • Koniec pierwszej połowy
  • 45+4'
    Koniec pierwszej połowy pełnej niesamowitych sytuacji. Zapraszamy na drugą połowę za około 15 minut.
  • 45+1'
    4 minuty doliczone do pierwszej połowy spotkania.
  • 45+1'
    Uffff... Kopczyński na spalonym, a zatem nie ma ani karnego, ani czerwonej kartki dla Siplaka!
  • 44'
    Sytuacja jest analizowana pod kątem ewentualnego spalonego Kopczyńskiego.
  • 43'
    Czekamy jeszcze na potwierdzenie z VAR, ale wszystko wskazuje na to, że decyzja zostanie utrzymana.
  • 41'
    Co tu się teraz stało! Istny fliper w polu karnym Pasów! Wybiegał do interwencji Siplak, który został nastrzelony w rękę. Sędzia dyktuje rzut karny, a Słowak ogląda czerwoną kartkę...
  • 38'
    Fiolić zszedł do środka z prawego skrzydła, dobrze dostrzegł Siplaka, ale dośrodkował za głęboko.
  • 37'
    Corner kick
    Dośrodkowanie Trałki na głowę Kieliby, kapitan gospodarzy uderza wprost w ręce Niemczyckiego.
  • 36'
    W natarciu Warta. Po wrzucie z autu zawiązała się akcja, której efektem będzie rzut rożny.
  • 34'
    Alvarez do ustawionego z boku Loshaja, płaskie dośrodkowanie Kosowianina trafia pod nogi obrońców.
  • 32'
    Yellow card
    Pierwsza kara indywidualna w tym meczu. Żółtą kartką ukarany kapitan gospodarzy, Bartosz Kieliba.
  • 31'
    Ależ był blisko SIplak! Znakomite rozegranie pomiędzy Fioliciem i Pelle, Holender dośrodkował w stronę lewego obrońcy Pasów, który uderzył z powietrza, ale Adrian Lis obronił ten strzał!
  • 29'
    Znakomite prostopadłe zagranie w stronę Fiolicia, Chorwat zdołał dośrodkować piłkę, ale nikogo z kolegów nie było w polu karnym.
  • 27'
    Najlepsza do tej pory okazja Pasów! Pelle uderzał z lewej strony, Lis wypuścił piłkę z rąk, czyhającego na dobitkę Alvareza w ostatniej chwili ubiegli obrońcy! To powinien być gol!
  • 24'
    Siplak pośliznął się na piłce faulując przy okazji Grzesika. Piłka dla Warty.
  • 21'
    Free kick
    Wstrzelenie piłki przez Trałkę, piłka odbiła się od kilku graczy po czym trafiła pod nogi Pelle, który wyprowadził kontratak. Wciąż mamy piłkę na wysokości pola karnego gospodarzy.
  • 20'
    Sadiković fauluje Jakóbowskiego i rzut wolny dla Warty. Piłka ustawiona na lewej stronie boiska, na wysokości pola karnego.
  • 18'
    Nieźle zapowiadająca się akcja Warty. Trałka dośrodkował, ale wprost na głowę Szymonowicza.
  • 16'
    Ciągle utrzymujemy się przy piłce, Warta w defensywie. Fiolić dośrodkowywał w stronę Alvareza, ale szybszy był Trałka.
  • 15'
    Znów Rapa prawą stroną, po interwencji obrońcy aut z prawej strony boiska na wysokości pola karnego.
  • 13'
    Corner kick
    Fiolić z rzutu rożnego, piłka trafia przed pole, do Loshaja. Ten uderzył, ale zdecydowanie za wysoko.
  • 11'
    Free kick
    Hanca spróbował centrostrzału w stronę krótkiego słupka, Lis najlepiej odnalazł się w sytuacji piąstkując piłkę poza pole karne.
  • 10'
    Kieliba fauluje Loshaja i będziemy mieli rzut wolny z boku pola karnego.
  • 8'
    Pelle na prawą stronę, do podłączającego się do akcji Rapy. Rumun dośrodkowywał w stronę Hanki, ale za głęboko.
  • 7'
    Hanca próbował z pierwszej piłki odegrać do Alvareza, ale trafił w obrońcę. Błyskawiczna kontra Warty, Jakóbowski uderza głową obok bramki Karola Niemczyckiego.
  • 4'
    Jakóbowski nieprzepisowo powstrzymany przez Rapę, z rzutu wolnego gospodarze. Piłka zagrana na skrzydło, do Żurawskiego. Młody pomocnik wypożyczony z Pogoni zagrywał piłkę zza linii końcowej i od bramki wznowi Niemczycki.
  • 2'
    Faulowany w środku pola Ivan Fiolić, rozpoczniemy grę od rzutu wolnego.
  • 1'
    Grzesik próbował długiego wrzutu z autu, ale piłka została przejęta przez obrońców Pasów.
  • 1'
    Jedziemy! Od środka rozpoczynają gospodarze.
  • Początek meczu
  • 15:00
    Na boisko wyszli też zawodnicy Warty, co niechybnie oznacza rychły początek meczu!
  • 14:58
    Gracze Pasów już na murawie. Pomimo bardzo obfitych opadów śniegu boisko w Grodzisku jest świetnie przygotowane, po białym puchu nie ma ani śladu.
  • 14:33
    Za około pół godziny sędzia Paweł Gil rozpocznie spotkanie. Nie możemy się doczekać pierwszego gwizdka w tym roku!
  • 14:31
    Warto zaznaczyć, że pierwsze ligowe spotkanie z Wartą rozegraliśmy niemal 100 lat temu - 18 września 1921 roku. Padł wówczas remis 2:2, a obie bramki dla Pasów zdobył Józef Kałuża. Dziś mamy nadzieję na korzystniejszy rezultat.
  • 14:08
    Gospodarze wystąpią w następującym zestawieniu: Lis - Kiełb, Kieliba, Ivanov, Spychała - Kopczyński, Trałka, Żurawski, Jakóbowski, Grzesik - Kuzimski
  • 14:04

Znamy skład Pasów! Trener Probierz postawił na sprawdzoną 11.

• 14:01

Jesteśmy już w Grodzisku, niebawem poznamy składy obu drużyn.

• 13:58
    Dzień dobry Państwu! Serdecznie zapraszamy na relację z meczu inaugurującego ligowe rozgrywki Pasów w 2021 roku. Rok 115-lecia Najstarszego Klubu w Polsce rozpoczniemy wyjazdowym starciem z Wartą Poznań.