Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego
Mecz zakończony Wynik meczu: 2 : 4
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin
  • 90+4'
    Koniec meczu. Przegrywamy u siebie z Zagłębiem Lubin 2:4. Kolejne spotkanie Pasów już w środę w Chojnicach. Zapraszamy na relację tekstową na naszej stronie Internetowej. Miłego wieczoru, do zobaczenia!
  • 90+1'
    Schodzi także Filip Starzyński, w jego miejsce Adam Ratajczyk.
  • 90+1'
    Dwie zmiany w drużynie gości. Bartolewski za Szysza.
  • 88'
    Second yellow card
    Luis Rocha ogląda drugą żółtą kartkę i kończy udział w meczu.
  • 86'
    2:4, Lorenco Simic trafia do bramki po rzucie rożnym.
  • 83'
    Krótkie rozegranie Starzyńskiego ze Stochem, faul Rochy i żółta kartka dla portugalskiego obrońcy.
  • 82'
    Filip Starzyński wywalczył rzut rożny dla gości.
  • 82'
    Kolejna zmiana, Podlińskiego zastąpi Mraz.
  • 80'
    Pierwsza zmiana w drużynie gości, Poręba za Drazicia.
  • 78'
    Korner z drugiej strony boiska, Stoch wybija piłkę, która trafia do Rochy. Portugalczyk zagrywa ją na skrzydło, do Alvareza. Ten dośrodkowuje, ale nieco za głęboko, piłka w rękach Hładuna.
  • 76'
    Rzut rożny dla Zagłębia, Szymonowicz kasuje dośrodkowanie Starzyńskiego.
  • 74'
    Faul w środku pola, żółta kartka dla Piszczka.
  • 72'
    Gol! Dawid Szymonowicz pakuje piłkę do siatki po rzucie rożnym! Tu jeszcze będą emocje!
  • 71'
    Rożny dla Pasów, po dośrodkowaniu strzelał Pelle, piłka opuszcza boisko i mamy kolejny korner.
  • 69'
    Dejan Drazić ukarany żółtą kartką.
  • 68'
    Sędzia dyktuje rzut karny! Niestety, Hładun obronił uderzenie Pelle, a dobitka Sadikovicia była bardzo niecelna.
  • 66'
    Ostatnia z trzech zmian - Kosecki za Hankę.
  • 66'
    Filip Piszczek wejdzie za Rivaldinho.
  • 66'
    Potrójna zmiana w drużynie Pasów. Damir Sadiković zastąpi Floriana Loshaja.
  • 63'
    Zółta kartka dla Sasy Balicia.
  • 62'
    Znakomita sytuacja Hanki! Kapitan Pasów otrzymał piłkę w okolicy 11. metra, uderzył celnie, ale Hładun sparował piłkę na słupek. Dobijał jeszcze Rapa, ale był na spalonym.
  • 60'
    Szysz pociągnął prawym skrzydłem, zagranie do Starzyńskiego zostało przecięte przez obrońców.
  • 58'
    Rozgrywamy piłkę w środku pola starając się zawiązać atak pozycyjny.
  • 55'
    Filip Starzyński zamienia rzut karny na bramkę. 1:3.
  • 53'
    Rzut karny dla gości, na domiar złego drugą żółtą kartkę ogląda Daniel Pik. Gramy w osłabieniu...
  • 50'
    Kolejne zagranie do Szysza, sędzia odgwizduje spalonego.
  • 48'
    Groźna akcja gości, Stoch podaje w polu karnym do Szysza, ten uderza obok bramki.
  • 47'
    Kapitan gości nie podnosi się z murawy, czekamy na interwencję fizjoterapeutów.
  • 46'
    Ofensywna zmiana na początek drugiej połowy. Ivana Marqueza zastąpi Marcos Alvarez.
  • Początek drugiej połowy
  • Koniec pierwszej połowy
  • 45+1'
    Do przerwy Pasy przegrywają jedną bramką. Zapraszamy na przerwę, wracamy za około 15 minut.
  • 45'
    Gol dla gości. Po dośrodkowaniu Szysza piłkę w bramce umieszcza Filip Starzyński.
  • 43'
    Kolejna próba gości, strzał Drazicia mija bramkę Pasów.
  • 40'
    Po dośrodkowaniu piłka spada pod nogi Filipa Starzyńskiego. Pomocnik Zagłębia posyła atomowe uderzenie, które znakomicie wybronił Karol Niemczycki.
  • 37'
    Wstrzelenie piłki w pole karne, Podliński trącił piłkę, która opuszcza plac gry.
  • 36'
    Rivaldinho zgrał piłkę do Hanki, który uderzył bardzo niecelnie.
  • 34'
    Szymonowicz nieprzepisowo zatrzymuje Stocha, tym razem skończy się na słownym upomnieniu.
  • 31'
    Own goal
    Jest wyrównanie! Po dośrodkowaniu Loshaja piłkę do własnej bramki pakuje Lorenco Simic! Znakomicie w tej akcji zachował się Rivaldinho, który uchylił się przed piłką wrzucając obrońcę gości na minę! Brawo panowie, jeszcze jeden!
  • 28'
    Bliźniacza sytuacja, ale tym razem to Pik faulował Stocha, za co ukarany zostaje "żółtkiem".
  • 27'
    Miroslav Stoch faulował Daniela Pika i ogląda żółtą kartkę.
  • 26'
    Długie podanie w stronę Szysza. Na miejscu był Luis Rocha, który odprowadził piłkę za linię końcową. Od bramki Karol Niemczycki.
  • 23'
    Ależ mieliśmy okazję! Rapa świetnie odegrał do Hanki, który potężnie huknął w poprzeczkę! Kilka centymetrów niżej i były gol!
  • 21'
    Akcja Pasów, Pelle odgrywa do Rivaldinho tuż za pole karne. Piłka po strzale Brazylijczyka odbija się od obrońcy, poprawka Szymonowicza ląduje na aucie.
  • 19'
    Z dystansu próbował Florian Loshaj, ale trafił prosto w obrońcę.
  • 18'
    Rzut rożny dla gości, Rocha próbował wyprowadzić kontrę, ale gracze Zagłębia przejmują piłkę i jest kolejny korner. Szybkie rozegranie i strzał ze skrzydła, który mija bramkę Karola Niemczyckiego.
  • 14'
    Strata piłki i starcie Ivana Marqueza z Karolem Podlińskim. Piłka dla gości.
  • 13'
    Nie udało się krótkie rozegranie stałego fragmentu gry. Na szczęście mamy piłkę, Rapa wznowi grę z autu.
  • 12'
    Będziemy mieli rzut wolny w dobrej pozycji. Lewa strona boiska, około 27 metrów do bramki.
  • 11'
    Goście wychodzą na prowadzenie po doskonałym uderzeniu przewrotką Patryka Szysza.
  • 10'
    Kolejny raz próba z dystansu. Tym razem uderzał Kacper Chodyna.
  • 8'
    Próba kontrataku po rzucie rożnym zakończona faulem na Rochy.
  • 8'
    Rzut rożny po uderzeniu z dystansu Patryka Szysza.
  • 7'
    Pelle dobrze dostrzegł Rivaldinho, zagrał do niego prostopadłą piłkę, ale bramkarz gości szybciej dopadł do piłki.
  • 5'
    Dominik Jończy ogląda żółtą kartkę za faul na Rivaldinho.
  • 4'
    Atak gości zakończony faulem. Karol Niemczycki wznowi grę z rzutu wolnego.
  • 1'
    I mamy już pierwszy strzał w tym meczu. Uderzał Karol Podliński.
  • 1'
    Jedziemy! Goście od środka.
  • 14:59
    Jesteśmy już na murawie, za chwilę rozpocznie się mecz!
  • 14:36
    Obie drużyny intensywnie się rozgrzewają, a my odliczamy czas do pierwszego gwizdka. Za 25 minut ruszamy!
  • 14:21
    Goście zagrają w następującym składzie: Hładun - Chodyna, Simić, Balić (C), Jończy - Żubrowski, Szysz, Starzyński, Stoch - Podliński, Drazić
  • 14:13

Oto jedenastka trenera Michała Probierza:

• 14:07
    Dzień dobry! Witamy Państwa w to piękne, niedzielne popołudnie życząc zarazem wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kibica Cracovii! Do rozpoczęcia spotkania z Zagłębiem Lubin została niespełna godzina, czas zatem na przedstawienie składów!