Damian Polnicki dyrektorem ds. sprzedaży
Miło nam poinformować, że Damian Polnicki dołączył do Pasów w roli dyrektora ds. sprzedaży.
Damian Polnicki to doświadczony specjalista w dziedzinie sprzedaży i marketingu sportowego, który przez lata z sukcesami pracował w strukturach klubowych. W WKS Śląsk Wrocław odpowiadał za tworzenie strategii marketingowo-sprzedażowych, pozyskiwanie sponsorów, organizację wydarzeń biznesowych oraz współpracę z mediami. Koordynował również projekty związane z kampaniami sprzedażowymi, ofertami reklamowymi oraz komunikacją z kibicami i partnerami biznesowymi.
Wcześniej jako Prezes ŁKS 1926 Łomża skutecznie zarządzał klubem, doprowadzając do awansu drużyny, restrukturyzacji organizacyjnej oraz znaczącego zwiększenia liczby sponsorów. Odpowiadał również za działania marketingowe, organizację dnia meczowego oraz budowanie wizerunku klubu w mediach.
Jego bogate doświadczenie i umiejętności w zakresie sprzedaży, strategii marketingowej oraz współpracy z partnerami biznesowymi będą ogromnym atutem dla Cracovii. Witamy na pokładzie!