Janusz Gol zawodnikiem Pasów!

  29.08.2018
  Janusz Gol zawodnikiem Pasów!
  Nowym pomocnikiem Pasów został Janusz Gol. Trzydziestodwulatek związał się z naszym klubem dwuletnim kontraktem.

  Nowym pomocnikiem Pasów został Janusz Gol. Trzydziestodwulatek związał się z naszym klubem dwuletnim kontraktem.

  Janusz Gol urodził się 11 listopada 1985 roku w Świdnicy i w miejscowym klubie zaczynał przygodę z piłką. W ekstraklasie występował w GKS-ie Bełchatów oraz Legii Warszawa, skąd trafił do Amkaru Perm. W rosyjskim klubie zaliczył 129 występów, zdobywając 10 goli. Gol rozegrał również osiem spotkań w reprezentacji Polski, zadebiutował w styczniu 2010.

  Teraz po pięciu latach środkowy pomocnik wraca do kraju, a jego wybór padł właśnie na Pasy. Janusz, witamy w najstarszym klubie sportowym w Polsce!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ