Krzysztof Piątek wzmacnia Cracovię!

  28.08.2016
  Krzysztof Piątek wzmacnia Cracovię!
  Bardzo miło nam poinformować, że nowym zawodnikiem Cracovii został Krzysztof Piątek, który podpisał z naszym klubem czteroletni kontrakt. Krzysiek, witamy w „Pasach”!

  Bardzo miło nam poinformować, że nowym zawodnikiem Cracovii został Krzysztof Piątek, który podpisał z naszym klubem czteroletni kontrakt. Krzysiek, witamy w "Pasach"!

  Krzysztof Piątek to 21-letni napastnik pochodzący z Dzierżoniowa. To tu stawiał swoje pierwsze kroki w piłce nożnej w juniorskich drużynach Dziewiątki Dzierżoniów, a następnie Lechii Dzierżoniów. W drugim z tych zespołów rozpoczął również swoją przygodę z dorosłą piłką w sezonie 2012/13. W tym samym sezonie wiosną przeszedł do Zagłębia Lubin, gdzie najpierw grał w rezerwach, a wiosną 2014 stał się częścią pierwszej drużyny. W zeszłym sezonie zdobył dla lubinian 6 bramek w 33 meczach. Zawodnik ma 183 cm wzrostu i waży 77 kg.

  - Cracovia to bardzo dobry klub. Myślę, że jest to bardzo dobre miejsce dla mojego rozwoju. Oczywiście chcę pomóc drużynie w nowym sezonie. W minionym udało się znaleźć na czwartym miejscu, a teraz chcemy pobić to i zająć miejsce w pierwszej trójce - powiedział po podpisaniu kontraktu Krzysztof Piątek.


  AT

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ