Mateusz Cetnarski na dłużej w Cracovii!

  09.02.2016
  Mateusz Cetnarski na dłużej w Cracovii!
  Mateusz Cetnarski przedłużył właśnie kontrakt z naszym Klubem. Nowa umowa pomocnika obowiązuje do czerwca 2019 roku.

  Mateusz Cetnarski przedłużył właśnie kontrakt z naszym Klubem. Nowa umowa pomocnika obowiązuje do końca czerwca 2019 roku.

  - Bardzo się cieszę z tego, że nadal będą częścią drużyny Cracovii. Liczę na osiąganie jak najlepszych wyników z tym klubem - mówi Mateusz Cetnarski, który przedłużył kontrakt z Cracovią do końca czerwca 2019 roku.

  Mateusz Cetnarski jest związany z Cracovią od sezonu 2014/2015, kiedy to trafił do naszego zespołu z Widzewa Łódź. Wcześniej, pomocnik reprezentował barwy takich klubów jak Kolbuszowianka Kolbuszowa, UKS SMS Łódź, UKS SMS Bałucz, GKS Bełchatów i Śląsk Wrocław.

  Wiosną ubiegłego roku Mateusz Cetnarski po wyleczeniu kontuzji wrócił do pierwszego składu Cracovii, wyrastając na bardzo ważną postać w ofensywie „Pasów". W obecnie trwającym sezonie zanotował po 7 asyst i goli, co daje mu drugą pozycję w drużynie w klasyfikacji kanadyjskiej.

  Radości z przedłużenia przez Mateusza Cetnarskiego umowy nie kryje również trener „Pasów" Jacek Zieliński: - Cieszę się, że Mateusz nadal będzie grał w Cracovii i pomagał naszej drużynie na boisku. Co by tu nie mówić, jest to zawodnik wiodący. Radość jest nasza, ale też na pewno wszystkich kibiców.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ