Mateusz Wdowiak na dłużej w Cracovii!

  25.03.2016
  Mateusz Wdowiak na dłużej w Cracovii!
  Mateusz Wdowiak podpisał dzisiaj nowy kontrakt z naszym Klubem! Nowa umowa młodego pomocnika „Pasów” będzie obowiązywać przez trzy lata.

  Mateusz Wdowiak podpisał dzisiaj nowy kontrakt z naszym Klubem! Nowa umowa młodego pomocnika „Pasów" będzie obowiązywać przez trzy lata.

  Mateusz Wdowiak to wychowanek Cracovii. Swoją przygodę z „Pasami" rozpoczął  w drużynie juniorów, a od sezonu 2013/2014 jest zawodnikiem pierwszej drużyny. W ostatnim meczu z Pogonią Szczecin rozpoczął mecz w pierwszym składzie i zaprezentował się z świetnej strony! Zaraz po zmianie stron, Mateusz popisał się pięknym golem, który został uznany za najładniejsze trafienie 28. kolejki Ekstraklasy!

  - Bardzo się cieszę z tego, że mogę dłużej zostać w Cracovii. Jestem wychowankiem tego klubu, więc jest mi niezmiernie miło, że będę dłużej reprezentował barwy "Pasów" - powiedział Mateusz Wdowiak tuż po podpisaniu nowego 3-letniego kontraktu.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ