M.Probierz: Dyscyplina w grze była dzisiaj kluczowa

  • Wideo
10.12.2018
M.Probierz: Dyscyplina w grze była dzisiaj kluczowa
Pasy wracają z Gdyni z kompletem punktów! Na pomeczowej konferencji prasowej głos zabrał szkoleniowiec Pasów - Michał Probierz.

Pasy wracają z Gdyni z kompletem punktów! Na pomeczowej konferencji prasowej głos zabrali szkoleniowcy obu zespołów.

Michał Probierz (Cracovia): Mamy upragnione trzy punkty. Gdybyśmy miesiąc temu w Gdańsku wykorzystali rzut karny w pierwszej połowie, to być może już wtedy wracalibyśmy z nad morza z kompletem oczek. Muszę pochwalić drużynę za organizację gry i dyscyplinę taktyczną. Konsekwentna gra była dzisiaj kluczem do zwycięstwa. W defensywie cały czas jesteśmy w czołówce ligi. Mam nadzieję, że po tych trzech strzelonych bramkach w końcu się odblokujemy i doskoczymy do najlepszych również w tej statystyce. Za tydzień gramy bardzo ważny mecz z Pogonią Szczecin. Gonimy ósemkę i wsparcie kibiców jest dla nas bardzo ważne.

Zbigniew Smółka (Arka): Uważam, że porażka jest zbyt wysoka, ale oczywiście pragnę pogratulować Cracovii zwycięstwa. Dzisiaj wyglądaliśmy zdecydowanie słabiej motorycznie. Czasami takie mecze się zdarzają, w których nic się nie układa. Próbowałem ratować ten mecz ofensywnymi zmianami, jednak niestety dzisiaj się nie udało. Musimy przyjąć tę porażkę po męsku i dalej ciężko pracować.

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ