Miroslav Čovilo przedłużył kontrakt z Cracovią!

  05.07.2016
  Miroslav Čovilo przedłużył kontrakt z Cracovią!
  Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich kibiców Cracovii! Miroslav Čovilo przedłużył kontrakt z naszym Klubem, a nowa umowa będzie obowiązywać do końca czerwca 2020 roku!

  Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich kibiców Cracovii! Miroslav Čovilo przedłużył kontrakt z naszym Klubem, a nowa umowa będzie obowiązywać do końca czerwca 2020 roku!

  - Bardzo się cieszę, że będę mógł występować w Cracovii przynajmniej do czerwca 2020 roku. Świetnie czuję się w klubie, w mieście, uwielbiam atmosferę na „Ziemi Świętej", dlatego też chciałem jak najdłużej zostać w „Pasach" i dalej reprezentować klub. Mieliśmy udany poprzedni sezon i mam nadzieję, że powtórzymy go w tym najbliższym oraz że z każdym rokiem będziemy coraz bardziej liczyć się w walce o najwyższe cele - mówi Miroslav Čovilo chwilę po podpisaniu kontraktu.

  Defensywny pomocnik trafił do Cracovii w sezonie 2014/15 i szybko stał się wiodącą postacią  w drużynie. Dotychczas zanotował 55 występów w Ekstraklasie, w których zdobył aż 11 bramek!

  Grę Čovilo oraz jego kolegów z drużyny będziecie mogli oglądać już w najbliższy czwartek o godzinie 20:00 - Cracovia zmierzy się wtedy z FC Shkëndija w rewanżowym spotkaniu I rundy eliminacji Ligi Europy. W sprzedaży wciąż są dostępne bilety na ten mecz, jak i karnety na spotkania „Pasów" w sezonie 2016/17. Więcej informacji [W TYM MIEJSCU].

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ