Od czwartku rusza sprzedaż karnetów na sezon 2019/20!

  11.06.2019
  Od czwartku rusza sprzedaż karnetów na sezon 2019/20!
  Najbliższy czwartek to data nieprzypadkowa dla wszystkich kibiców Pasów - 113. rocznica założenia najstarszego polskiego klubu sportowego. I to właśnie 13 czerwca ruszy sprzedaż abonamentów na nadchodzące rozgrywki - ligowe oraz pucharowe! Wychodząc naprzeciw Państwa głosom, przygotowaliśmy m.in. wyjątkową ofertę dla studentów oraz seniorów. Najmłodsi wejdą #NaStadion za darmo, zmienią się także godziny pracy Punktów Obsługi Kibica. Wszystkie nowości, promocje oraz ważne informacje prezentujemy poniżej!

  Jak zawsze, udostępniamy dla Państwa dwa rodzaje karnetów - całoroczne oraz na rundę. Wybór pierwszej opcji to nie tylko niższa cena jednostkowa, ale przede wszystkich gwarancja obejrzenia wszystkich spotkań Pasów przy ul. Józefa Kałuży 1 aż do czerwca 2020 roku! W cenę karnetu wliczone są również spotkania Ligi Europy oraz Pucharu Polski.

  PRZEDŁUŻŻE SWÓJ KARNET I OTRZYMAJ ZNIŻKĘ ZA KONTYNUACJĘ!

  Karnetowicze przedłużający swoje karnety jak zwykle mogą liczyć na niższą cenę nowego pakietu! Z promocji mogą skorzystać kibice, którzy w poprzednim sezonie posiadali Karnet Cały 2018/2019 lub Karnet Wiosna 2019. Zniżka jest niezależna od sektoru, na którym zasiadali Państwo w poprzednim sezonie. Dodatkowo informujemy, iż posiadacze Karnetu Całego 2018/2019 i Karnetu Wiosna 2019 mają rezerwację na swoje dotychczasowe miejsca przez 10 dni od rozpoczęcia sprzedaży - do 23 czerwca! Po tej dacie ruszy sprzedaż otwarta.

  CENNIKI:

  Ujednolicamy godziny otwarcia naszych Punktów Obsługi Kibica! Od teraz będą one czynne o tej samej porze w dni powszednie, zmianie ulegając tylko w weekendy. Wszystkich przyszłych karnetowiczów zapraszamy w poniższych godzinach:

  Poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
  Sobota - niedziela: 10:00 - 16:00

  PROMOCJE:

  - OFERTA DLA STUDENTÓW:

  Studenci ponownie wejdą na nasz stadion płacąc za bilet na pojedynczy mecz jedyne 10 zł. Jedynym warunkiem jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej przy zakupie biletu. Legitymację wystarczy okazać minimum raz. Po dodaniu do odpowiedniej bazy kibiców możliwe będzie nabywanie biletów po "studenckiej" cenie przez Internet.

  Dostępne są również karnety studenckie na cały sezon za 99 zł! Za jesienny abonament żacy zapłacą 49 zł. Promocja dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości).

  - KOBIETY #NASTADIONIE!:

  Analogicznie sytuacja wygląda w wypadku biletów dla Pań. Dla nich również mamy pojedyncze bilety za 10 zł oraz całosezonowe karnety za 99 zł. Za Karnet Jesień pasiaste Panie także zapłacą 49 zł! Promocja również dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości).

  - OFERTA DLA SENIORÓW:

  Rozwiązanie to obejmuje także grupę najstarszych fanów Cracovii, kibiców po 65 roku życia. Również i oni mogą nabyć bilety za 10 zł oraz karnety Jesień i Roczny odpowiednio za 49 i 99 zł. Tutaj również oferujemy miejsca na wszystkich sektorach poza VIP i J (gości).

  - ZA DARMO DO 7 ROKU ŻYCIA:

  Najmłodsi kibice wraz z opiekunami wchodzą na mecze za darmo! Oferta obejmuje dzieci do 7 roku życia. Darmowe wejście odbywa się po pobraniu bezpłatnego biletu w Punkcie Obsługi Kibica.

  - ZA 1 ZŁ DO 15 ROKU ŻYCIA:

  Na sektor rodzinny dzieci w wieku 8-15 lat wchodzą za symboliczną złotówkę. Oferta obejmuje miejsca wyłącznie na sektorze I.

  - PROMOCYJNE KARNETY DLA DZIECI W WIEKU 8-15:

  Dostępne są również karnety całosezonowe dla dzieci w tym przedziale wiekowym. Cena także w tym wypadku wynosi 99 zł (Karnet Jesień - 49 zł). Promocja obejmuje wszystkie sektory z wyłączeniem sektorów VIP oraz J (gości).

  - OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE:

  Na sektor C niepełnosprawni wchodzą za złotówkę na pojedyncze mecze! Karnet Cały dla osoby niepełnosprawnej to jedynie 20 zł. Promocja obowiązuje tylko na sektorze C. Opiekunowie nabywają karnet w cenie regularnej.

  Honorujemy także Krakowską Kartę Miejską! Jej posiadacze mogą liczyć na 10% rabatu na dowolny sektor z wyłączeniem sektora VIP.

  Dodatkowe korzyści to także zniżka 10% na bilety VIP Silver oraz VIP Gold, a także zakupy w Oficjalnym Sklepie Cracovii. Wraz ze startem rozgrywek hokeja na lodzie posiadacze Karty mogą liczyć na ten sam rabat na karnety hokejowe.

  Promocje związane z honorowaniem Karty nie łączą się z innymi promocjami oferowanymi przez Klub.

  SEKTOR VIP:

  Ważna informacja dla wszystkich osób, które chcą zakupić karnety na mecze Cracovii na sektor VIP. W vipowskie abonamenty można zaopatrzyć się wyłącznie w recepcji VIP #NaStadionie Pasów. Zapraszamy do recepcji VIP od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 17:00. Wejście od strony ulicy Józefa Kałuży 1. Tel.: 694 464 558.

  CENA BILETU zawarta w powyższych cennikach to oferta dla kibiców posiadających Karty Kibica Cracovii! Przypominamy, iż Kartę Kibica można wyrobić wyłącznie w Punkcie Obsługi Kibica nr 1 przy ul. Józefa Kałuży 1! Cena Karty Kibica wynosi 15zł.

  W nowym sezonie zrównane zostają ceny abonamentów na sektory A i B. Udostępniamy również Państwu możliwość przebukowania karnetu na bilet na inny sektor przed konkretnym pojedynczym meczem. Można będzie tego dokonać wyłącznie w Punkcie Obsługi Kibica. Zmiany te realizujemy we wszystkie dni otwarcia Punktów z wyłączeniem dni meczowych.

  Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych jako organizator jesteśmy zobligowani do kontroli biletów wraz z dokumentem tożsamości ze zdjęciem. Tym samym przypominamy, że osoby wybierające się na mecz muszą posiadać dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem.

  GDZIE KUPIĆ KARNETY?

  1) w Punkcie Obsługi Kibica przy ul. Józefa Kałuży 1:

  Poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00

  Sobota - niedziela: 10:00 - 16:00

  2) przez Internet na BILETY.CRACOVIA.PL

  3) w wybranych salonikach sieci Kolporter:

  - Kraków, Galeria Krakowska, ul. Pawia 5

  - Kraków, Galeria Bronowice (Auchan), ul. Stawowa 61

  - Kraków, Centrum Handlowe Serenada, ul. Bora-Komorowskiego 41

  - Tarnów, Galeria Tarnovia, ul. Krakowska 149

  - Miechów, Galeria Miechowska, ul. Sienkiewicza 14

  Bądźże z nami już od pierwszych chwil nowego sezonu! Tylko wspólnie możemy osiągnąć wszystko.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ