Pasiasty Dzień Dziecka #NaStadionie. Zapraszamy!

  • Wideo
20.05.2019
Pasiasty Dzień Dziecka #NaStadionie. Zapraszamy!
1 czerwca zbliża się wielkimi krokami, więc wraz z Wami chcemy uczcić ten niezwykły dzień! Zapraszamy na Stadion przy ul. Kałuży 1, gdzie czekać na Was będzie mnóstwo atrakcji i niespodzianek! Świętujcie z nami Pasiasty Dzień Dziecka!

Już wkrótce obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Dziecka, o którym pamiętamy także w naszym Klubie. Również i w tym roku nie zapomnieliśmy o naszych najmłodszych Kibicach, którzy już teraz mogą spodziewać się licznych atrakcji!

Pasiasty Dzień Dziecka jest organizowany przez Stowarzyszenie „Cracovia to My" przy współpracy z MKS Cracovia SSA. Tegoroczna impreza odbędzie się tradycyjnie na terenach stadionu „Pasów" przy ulicy Józefa Kałuży 1 w sobotę 1 czerwca o godz. 10:00!

Na tych najmłodszych i nieco starszych sympatyków Pasów czekać będzie przede wszystkim mnóstwo dobrej zabawy, ale nie zabraknie także licznych gier i konkursów z nagrodami. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy również zwiedzanie Stadionu, więc będzie to doskonała okazja, by zobaczyć nasz obiekt "od kuchni". To jednak nie jedyne atrakcje, które przegotowaliśmy!

Serdecznie zapraszamy wszystkie pasiaste rodziny do przybycia na najlepszy kibicowski dzień dziecka! Wstęp wolny!

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ