PUMA nowym sponsorem technicznym Cracovii! [FOTO]

  • Wideo
13.07.2017
PUMA nowym sponsorem technicznym Cracovii! [FOTO]
Nowym sponsorem technicznym naszego klubu została PUMA! Jeden z najlepszych producentów odzieży sportowej na świecie będzie ubierał naszych piłkarzy przez co najmniej trzy najbliższe lata.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej zaprezentowane zostały nowe stroje Cracovii. Odzież produkowana przez Pumę to produkty najwyższej jakości. Domowa koszulka "Pasów" została specjalnie zaprojektowana dla naszego klubu.

Na konferencji prasowej obecni byli Wiceprezes Zarządu MKS Cracovia SSA Jakub Tabisz oraz Jan Sochor - Puma General Manager na Europę Wschodnią.

Jakub Tabisz (Wiceprezes Zarządu): Jest mi niezmiernie miło, że firma o takim zasięgu jak Puma będzie współpracować z Cracovią przynajmniej przez 3 lata, a mam nadzieję że dłużej. Dołączamy do wielkich klubów europejskich. Jest to dla nas ważna chwila, czujemy się docenieni, że podpisujemy umowę ze sponsorem znanym na całym świecie.

Jan Sochor (Puma General Manager): Bardzo się cieszę, że mogę tutaj być. Jestem niezwykle zadowolony z tego, że udało się podpisać porozumienie z Cracovią. Jesteśmy szczęśliwi, że to właśnie Cracovia, ponieważ jest to klub z wielką historią, a jest to dla nas bardzo ważne kiedy szukamy nowych partnerów. Stadion wygląda znakomicie. Wiem, że Cracovia ma wspaniałych kibiców i wielkie plany na nadchodzący sezon. Cieszymy się, że będziemy mogli w tych planach uczestniczyć.

Galeria z oficjalnej konferencji prasowej jest dostępna [W TYM MIEJSCU].

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ