Uczcimy pamięć Św. Jana Pawła II

  • Wideo
01.04.2019
Uczcimy pamięć Św. Jana Pawła II
2 kwietnia o godz. 18:00 #NaStadionie w ramach 28. Kolejki LOTTO Ekstraklasy zmierzymy się z Koroną Kielce. Jest to niezwykła data, bowiem 14 lat temu odszedł od Nas Św. Jan Paweł II i w związku z tym podczas meczu nie zabraknie momentów upamiętniających największego Kibica Pasów!

Jako pierwsi hołd wielkiemu rodakowi oddadzą nasi piłkarze, którzy na rozgrzewkę wybiegną w specjalnie dedykowanych Św. Janowi Pawłowi II koszulkach z napisem „Ojcze Święty Pamiętamy!" Następnie tuż przed pierwszym gwizdkiem  wspólnie wysłuchamy ukochanej pieśni Ojca Świętego - „Barka", która towarzyszyła Papieżowi przez całe życie i stała się hymnem jego pontyfikatu.

Chwilę później zawodnicy Pasów wyjdą na boisko w koszulkach meczowych z nadrukiem „02.04.19r JPII Pamiętamy".  Koszulki następnie trafią na cele charytatywne m.in. na rzecz fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia". Na koniec w 21 minucie i 37 sekundzie trwania meczu wszyscy Kibice na stojąco oklaskami oddadzą hołd Św. Janowi Pawłowi II - największemu Kibicowi Pasów!

Ojcze Święty, Cracovia pamięta!

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ