Wystartowała otwarta sprzedaż karnetów Jesień 2021!

  19.07.2021
  Wystartowała otwarta sprzedaż karnetów Jesień 2021!

  W południe 19 lipca rozpoczęła się otwarta sprzedaż abonamentów na domowe mecze Pasów w rundzie jesiennej 2021/22. Kup karnet i wspierajże Cracovię #NaStadionie!


  Sprzedaż, jak zawsze, prowadzona jest zarówno online - na witrynie bilety.cracovia.pl - jak i w stacjonarnych Punktach Obsługi Kibica. Poniżej znajdziecie komplet niezbędnych informacji przed kupnem swojego Karnetu na nową rundę.

  KUP KARNET ONLINE NA BILETY.CRACOVIA.PL!

  Jak zwykle zachęcamy do zakupu Karnetu Jesień 2021 poprzez portal bilety.cracovia.pl. Przypominamy, iż karnety na mecze Pasów dostępne są tylko dla posiadaczy Kart Kibica Cracovii. Poniżej przedstawiamy dwa scenariusze zakupu karnetu online:

  1. Jeśli posiadasz aktywną Kartę Kibica Cracovii, wejdź na stronę bilety.cracovia.pl, a następnie kliknij "ZALOGUJ". Loginem będzie adres e-mail, który był używany na portalu do tej pory, a tymczasowym hasłem numer PESEL. Po pierwszym logowaniu system poprosi o zmianę hasła i wpisanie nowego loginu. Po przejściu przez proces logowania, przejdź do zakładki "KUP KARNET", wybierz interesujące Cię miejsce na stadionie, zapoznaj się z regulaminami, zaakceptuj je i przejdź do płatności. Po uregulowaniu płatności potwierdzenie zakupu karnetu pojawi się w zakładce "BILETY I KARNETY" w Twojej STREFIE KIBICA.

  2. Jeśli nie posiadasz Karty Kibica Cracovii, a chcesz kupić Karnet Jesień 2021 online, wejdź na stronę bilety.cracovia.pl, a następnie kliknij "ZAŁÓŻ KONTO". Po wypełnieniu formularza z niezbędnymi danymi i zapoznaniu się z regulaminami, system przeniesie nas do kolejnego okna, w którym pojawi się Twój wniosek o wyrobienie Karty Kibica. Po wybraniu sposobu dostawy Karty Kibica system przeniesie Cię do płatności. Po uregulowaniu płatności Twoja Karta Kibica zostanie aktywowana i zakup karnetu stanie się możliwy. Przejdź do zakładki "KUP KARNET", wybierz interesujące Cię miejsce na stadionie, zapoznaj się z regulaminami, zaakceptuj je i przejdź do płatności. Po uregulowaniu płatności potwierdzenie zakupu karnetu pojawi się w zakładce "BILETY I KARNETY" w Twojej STREFIE KIBICA. 

  (Uwaga: konto w STREFIE KIBICA na portalu bilety.cracovia.pl mogą założyć tylko posiadacze Kart Kibica - nie ma możliwości założenia konta bez opłacenia Karty Kibica Cracovii)

  Przypominamy, iż wszystkie Karty Kibica, których ważność wygasała w okresie 01.01.2021 - 31.12.2021 zostały automatycznie przedłużone do 30.06.2022, aby ułatwić Wam zakup karnetu w odmienionym systemie sprzedaży.

  Jeśli posiadasz aktywną Kartę Kibica i nie korzystałeś/aś do tej pory z portalu bilety.cracovia.pl, a chcesz zacząć to robić, prosimy o kontakt z Punktem Obsługi Kibica, który aby odblokować funkcję logowania doda Twój adres e-mail do Twojego profilu.

  INSTRUKCJA

  Szczegółowa instrukcja kupna karnetu w nowym systemie biletowym dostępna jest [TUTAJ]. Umieściliśmy ją również w specjalnie stworzonym dziale INSTRUKCJE na stronie bilety.cracovia.pl, który znajdziecie na dole witryny.

  PUNKTY OBSŁUGI KIBICA

  Godziny otwarcia POK: 10:00 - 20:00 (poniedziałek - piątek), 10:00 - 18:00 (sobota - niedziela)

  REKOMPENSATY DLA UBIEGŁOROCZNYCH KARNETOWICZÓW

  Przypominamy, że posiadaczy ubiegłorocznych Karnetów Jesień obejmuje 60-procentowy upust na Karnety Jesień 2021. Ponadto posiadacze karnetów Cały z rozgrywek 2020/21 nie muszą kupować nowego abonamentu. Ich karnety zostają darmowo przedłużone do końca rundy jesiennej nowego sezonu. Więcej informacji nt. rekompensat za sezon 2020/21 znajdziecie [W TYM MIEJSCU].

  BILETY NA MECZ ZE ŚLĄSKIEM WROCŁAW

  Rozpoczęta właśnie otwarta sprzedaż jesiennych Karnetów stanowi drugi etap dystrybucji wejściówek przed sezonem 2021/22. Dokładnie za tydzień, 26 lipca w sprzedaży pojawią się pojedyncze bilety na pierwszy domowy mecz Pasów w nowym sezonie, w którym podejmiemy Śląsk Wrocław (1 sierpnia, niedziela, godz. 17:30).

  CENNIK

  Cennik Karnetów Jesień 2021 oraz biletów na mecze Pasów w nowej rundzie dostępny jest [TUTAJ]. Podane w nim ceny abonamentów są kwotą bazową, a 60% upust dla Karnetowiczów JESIEŃ z poprzedniego sezonu naliczany jest w momencie sprzedaży. Jak zawsze, w cenę karnetu wliczone pozostają mecze Fortuna Pucharu Polski oraz pasiastych rezerw.

  KARNETY VIP

  Kibiców zainteresowanych przedłużeniem karnetów na sektor VIP zachęcamy do kontaktu z p. Moniką Misiak. Wiadomości mailowe przyjmujemy pod adresem: monika.misiak@cracovia.pltel. 694 464 558.

  KONTAKT

  Na wszelkie pytania oraz wątpliwości, związane z procesem sprzedaży karnetów na nowy sezon, odpowiadamy w naszych Punktach Obsługi Kibica. Zachęcamy do kontaktu drogą mailową pod adresem pok@cracovia.pl, lub też telefoniczną pod numerem: +48 694 464 557.

  Do zobaczenia #NaStadionie!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ