Bartek Kapustka włączony do kadry pierwszej drużyny!

  09.10.2012
  Bartek Kapustka włączony do kadry pierwszej drużyny!
  Po dzisiejszych popołudniowych zajęciach trener Wojciech Stawowy poinformował 15-letniego Bartłomieja Kapustkę, zawodnika drużyny juniorów młodszych, o włączeniu go do kadry pierwszego zespołu „Pasów".

  Po dzisiejszych popołudniowych zajęciach trener Wojciech Stawowy poinformował 15-letniego Bartłomieja Kapustkę, dotychczas zawodnika drużyny juniorów młodszych, o włączeniu go do kadry pierwszego zespołu „Pasów".

  - To piłkarz utalentowany i ciągle rozwijający się. Zdecydowaliśmy się na taki krok, by Bartek mógł jeszcze lepiej doszkalać swoje umiejętności na treningach z naszym pierwszym zespołem - wyjaśnia trener Stawowy.

  15-latek nie ukrywa, że jest pod dużym wrażeniem otrzymanej dziś decyzji.  - To dla mnie wielka sprawa. Od małego grałem w pasiastej koszulce, tyle że Tarnovii. Moim marzeniem jest występ w pasiastej koszulce Cracovii, w pierwszej drużynie. Ta nominacja to dla mnie dodatkowa motywacja do jeszcze cięższej pracy - przyznaje Kapustka.

  - Wszystko dzieje się bardzo szybko. W Cracovii jestem dopiero drugi miesiąc, przyszedłem do zespołu juniorów, a teraz będę trenował z pierwszym zespołem. Dam z siebie wszystko - nie ukrywa zawodnik, który zsdebiutuje na zajęciach pierwszego zespołu już w najbliższą środę.

  Bartłomiej Kapustka urodził się 23 grudnia 1996 roku, mierzy 179 centymetrów wzrostu i waży 60 kilogramów. Występuje na pozycji środkowego pomocnika. Jest aktualnym reprezentantem Polski U-17.

  DG

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ