Cracovia KIDS: poznaj pasiaste przedszkola i szkoły! [VIDEO]

  • Wideo
20.02.2021
Cracovia KIDS: poznaj pasiaste przedszkola i szkoły! [VIDEO]

Od początku roku zajęcia Cracovia KIDS zagościły w Cracovia Training Center. Zapraszamy na materiał, poświęcony naszemu wyjątkowemu projektowi!Trwają nabory do pasiastych szkół Cracovia KIDS! Wraz z otwarciem Cracovia Training Center, zajęcia rekrutacyjne dla roczników 2009-2014 odbywają się w nowym ośrodku Pasów.

W ramach wznowionej, największej rekrutacji w dziejach naszego Klubu kontynuujemy nabór do niedawno utworzonych roczników pasiastych szkół Cracovia Kids. Wznowiony cykl treningów naborowych to kolejny krok na drodze do piłkarskiej przyszłości w Pasy i szansa na sportowy rozwój w najstarszym Klubie sportowym w Polsce.

Piłkarskie szkoły Cracovia KIDS (dzieci w wieku 7-12 lat) po zamknięciu rekrutacji zostaną objęte szkoleniem w ramach Cracovia Training Center. Spróbuj swoich sił już dziś i kreuj z nami przyszłość!

Koordynatorzy treningów naborowych:

Bartosz Poniedziałek tel. 786 232 909
Dawid Gala tel. 504 334 580

Więcej informacji nt. piłkarskich szkół Cracovia KIDS znajdziecie [TUTAJ]. 

Trwają także nabory do piłkarskich przedszkoli Cracovia KIDS! W ich ramach chłopcy i dziewczynki w wieku od 3 do 7 lat uczą się zdrowego trybu życia, a także rozwijają więzi między opiekunami i rówieśnikami. Dzieci w niewielkich, dostosowanych do wieku grupach, nabywają sportowe umiejętności w drodze gier i zabaw, kształtujących koordynację ruchową.

Nasze piłkarskie przedszkola są otwarte na zapisy niezależnie od trwającej rekrutacji do grup młodzieżowych! Więcej informacji na ten temat można uzyskać pisząc na adres kids@cracovia.pl lub pod numerem telefonu 694 464 982.

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ