Podsumowanie pasiastych grup młodzieżowych (tydzień 15-21 października)

21.11.2019
    Zakończyły się rozgrywki w większości roczników pasiastych grup młodzieżowych. W miniony weekend swoje spotkania rozgrywały już tylko dwa najstarsze zespoły. Sprawdźmy, jak poszło w ostatnim czasie naszym młodym graczom.

Centralna Liga Juniorów U-18:

Pierwszą rundę rozgrywek zakończyli podopieczni Trenera Jakuba Dziółki. Przed naszymi najstarszymi juniorami jeszcze tylko jedno spotkanie przed końcem roku - rozgrywany awansem wiosenny mecz z aktualnym liderem, Zagłębiem Lubin.

Przystąpimy do niego w dobrych nastrojach po zakończeniu umownej jesieni zwycięstwem nad beniaminkiem z Łodzi. Po pasjonującej pierwszej połowie, w której obejrzeliśmy wszystkie pięć bramek, wynik 3:2 dla Pasów został utrzymany w drugiej części meczu.

Dzięki wygranej nad UKS SMS Łódź awansowaliśmy o dwie pozycje w tabeli, poprawiając swoją sytuację przed zimową przerwą. Szansa na zamknięcie roku w doskonały sposób już w najbliższą sobotę o godzinie 11:00. Ostatnie spotkanie naszych juniorów starszych rozegrane zostanie na obiektach AWF Kraków.

Cracovia - UKS SMS Łódź 3:2 (3:2) - więcej informacji o meczu [TUTAJ], zapis relacji tekstowej znaleźć można [TUTAJ].

Centralna Liga Juniorów U-17:

Rundę jesienną ważnym, derbowym zwycięstwem nad lokalną rywalką zamknęli juniorzy młodsi. Podopieczni Trenerów Andrzeja Paszkiewicza i Grzegorza Wydrycha po rozbiciu przeciwnika aż 5:1 zostali oficjalnymi mistrzami jesieni grupy "D" Centalnej Ligi Juniorów do lat 17! Utrzymali tym samym również status niepokonanych.

Gratulujemy i liczymy na równie udaną wiosnę!

Wisła Kraków - Cracovia 1:5 (0:2) - więcej informacji o meczu [TUTAJ], galerię zdjęć znaleźć można [TUTAJ].