Podsumowanie pasiastych grup młodzieżowych (tydzień 15-21 października)

  21.11.2019
  Podsumowanie pasiastych grup młodzieżowych (tydzień 15-21 października)
  Zakończyły się rozgrywki w większości roczników pasiastych grup młodzieżowych. W miniony weekend swoje spotkania rozgrywały już tylko dwa najstarsze zespoły. Sprawdźmy, jak poszło w ostatnim czasie naszym młodym graczom.

  Centralna Liga Juniorów U-18:

  Pierwszą rundę rozgrywek zakończyli podopieczni Trenera Jakuba Dziółki. Przed naszymi najstarszymi juniorami jeszcze tylko jedno spotkanie przed końcem roku - rozgrywany awansem wiosenny mecz z aktualnym liderem, Zagłębiem Lubin.

  Przystąpimy do niego w dobrych nastrojach po zakończeniu umownej jesieni zwycięstwem nad beniaminkiem z Łodzi. Po pasjonującej pierwszej połowie, w której obejrzeliśmy wszystkie pięć bramek, wynik 3:2 dla Pasów został utrzymany w drugiej części meczu. 

  Dzięki wygranej nad UKS SMS Łódź awansowaliśmy o dwie pozycje w tabeli, poprawiając swoją sytuację przed zimową przerwą. Szansa na zamknięcie roku w doskonały sposób już w najbliższą sobotę o godzinie 11:00. Ostatnie spotkanie naszych juniorów starszych rozegrane zostanie na obiektach AWF Kraków.

  Cracovia - UKS SMS Łódź 3:2 (3:2) - więcej informacji o meczu [TUTAJ], zapis relacji tekstowej znaleźć można [TUTAJ].

  Centralna Liga Juniorów U-17:

  Rundę jesienną ważnym, derbowym zwycięstwem nad lokalną rywalką zamknęli juniorzy młodsi. Podopieczni Trenerów Andrzeja Paszkiewicza i Grzegorza Wydrycha po rozbiciu przeciwnika aż 5:1 zostali oficjalnymi mistrzami jesieni grupy "D" Centalnej Ligi Juniorów do lat 17! Utrzymali tym samym również status niepokonanych.

  Gratulujemy i liczymy na równie udaną wiosnę!

  Wisła Kraków - Cracovia 1:5 (0:2) - więcej informacji o meczu [TUTAJ], galerię zdjęć znaleźć można [TUTAJ].

  1. Wojewódzka Liga Trampkarzy:

  Runda jesienna rozgrywek trampkarzy starszych została juz zakończona.

  Małopolska Liga Trampkarzy:

  Runda jesienna rozgrywek trampkarzy młodszych została już zakończona.

  2. Wojewódzka Liga Młodzików:

  Runda jesienna rozgrywek rocznika 2007 została już zakończona.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ