Centralna Liga Juniorów U-18: Cracovia - UKS SMS Łódź [RELACJA TEKSTOWA]

17.11.2019
    Przed nami spotkanie 15. kolejki Centralnej Ligi Juniorów do lat 18, w którym młode Pasy podejmą łódzkiego beniaminka. Najważniejsze informacje boiskowe znajdą Państwo poniżej.

Uwaga: relacja wymaga odświeżenia strony.

90+' Koniec meczu! Pasy pokonują beniaminka z Łodzi, zdobywając ważne trzy punkty dla układu ligowej tabeli. Brawo!

90' Ostatnie minuty rywale zagrają w osłabieniu. Brutalne zagranie Maksyma Rosińskiego, który fauluje pod swoim polem karnym Jakuba Myszora. Czerwona kartka dla UKS SMS Łódź.

88' Kłąb zastępuje Góralczyka.

87' Grzebieluch dobrze urywa się z przodu, w ostatniej chwili piłkę wyłuskuje gracz rywali.

86' Do zmiany szykuje się Piotr Kłąb.

85' W dobrej pozycji w polu karnym znajduje się Błoch, ale wślizgiem interweniuje Kafel.

83' Znakomite przejęcie piłki przez Myszora, który balansuje ciałem, mijając kolejnych graczy rywala aż do pola karnego. W ostatniej chwili interweniuje obrońca.

82' Piłka ląduje w siatce UKS, lecz arbiter odgwizduje faul w ataku. Wznowi bramkarz gości.

81' Chrupcała z dystansu, piłka odbija się od Urbańskiego - rzut rożny.

80' Nieudana próba znalezienia Grzebielucha, tym razem długim podaniem.

79' Blisko dobrej okazji dla Pasów! Szybka kontra i próba uruchomienia Grzebielucha podaniem, które jednak zostaje przerwane przez odgwizdanego spalonego.

78' Kafel przerywa atak Konrada Urbańskiego.

77' Coraz bardziej ofensywnie gracze gości, którzy wiedzą, że czas nie gra na ich korzyść. Tym razem przy kolejnej wrzutce pewnie interweniuje Wohlman.

75' Uderzenie Błocha pewnie wyłapuje Grzywaczewski.

74' Mikołaj Owsiak napędza atak pozycyjny zespołu UKS. Wciąż jednak to Pasy na prowadzeniu - i oby tak zostało do końcowego gwizdka.

72' Łukasz Ziemnik zastępuje na boisku Krzysztofa Boćka.

71' Kolejne dośrodkowanie rywali mocno ponad bramką Grzywaczewskiego.

70' Do zmiany szykuje się Łukasz Ziemnik.

69' Paciorek dośrodkowuje z rzutu wolnego, mocno jednak ponad bramką zespołu Pasów.

68' Niedokładne rozegranie w ataku i piłkę przejmują goście.

67' Myszor rozgrywa środkiem pola, w ostatniej chwili przerywa to Rosiński.

65' Długie zagranie do Mroza przejęte przez rywali.

64' Rozegranie Grzebielucha przerwane przez sędziego. Sugerowany faul w ataku.

62' Góralczyk bliski dobrego uderzenia głową, ale interweniuje obrońca rywali, nim jeszcze udało się uderzyć.

61' Pierwsza zmiana w naszym zespole. Nowicki zastąpiony przez Jana Mroza.

60' Po rzucie wolnym do uderzenie dochodzi Cetnarski. Z lewej strony pola karnego mierzy jednak bezpośrednio w Grzywaczewskiego.

59' Próba gry kontrą w wykonaniu rywali zakończona szybkim odbiorem piłki jeszcze na linii środkowej boiska.

58' Bokiem boiska urywa się Myszor. W ostatniej chwili wślizgiem przerywa to obrońca rywali.

56' Chwilę później po szybkiej kontrze bok naszej siatki obija strzał Maksyma Rosińskiego.

55' Kwiatkowski przed dobrą okazją, lecz tylko boczna siatka!

53' Grzebieluch z dystansu, ale wyłapuje to golkiper rywali. Szybkie wznowienie długim wykopem.

52' Uderzenie Prochownika z narożnika pola karnego obija słupek bramki Pasów.

50' Dośrodkowanie Kafla wybite przez defensywę UKS SMS.

49' Niebezpieczne zagranie Oskara Błocha, rzut wolny dla Cracovii na połowie rywali.

48' Piłka wystawiona Myszorowi, który strzela sprzed pola karnego. Uderzenie minimalnie obok słupka.

46' Wracamy do gry! Rozpoczynamy od środka.

45' Ostatni gwizdek arbitra w pierwszej połowie. Za nami wyjątkowo atrakcyjne 45 minut, w których trakcie zobaczyliśmy aż pięć bramek! Do przerwy Pasy prowadzą z UKS SMS Łódź 3:2.

43' Z dystansu mocno Chrupcała, ale bez efektu - niecelnie.

42' Dogranie Wohlmana do Myszora nieco zbyt mocne, kończy poza polem karnym.

40' Niepewna interwencja bramkarza rywali w polu karnym, ale nim zdążył to wykorzystać Grzebieluch - piłka zostaje wyłapana, tym razem pewniej.

38' Szybka kontra łodzian, grajacych krótkimi podaniami w środku pola. Szybko to jednak powstrzymujemy.

36' Uderzenie Drapińskiego głową w boczną siatkę.

35' Zagranie gości pod naszym polem karnym wybite na rzut rożny.

33' Wznawiamy od środka, ale szybko piłkę przejmują goście.

32' Rzut wolny dla UKS tuż przed naszym polem karnym. Bardzo dobrze wykonuje go Jakub Paciorek, który bezpośrednim strzałem pokonuje Grzywaczewskiego. Przewaga Pasów topnieje do jednej bramki.

30' Wznawiają goście.

29' Dośrodkowanie w pole karne sięga kompletnie niepilnowanego Boćka, który w prostej sytuacji pakuje piłkę do siatki! 3:1!

28' Rosiński wyłapuje piłkę, nim zdążył jeszcze do niej dojść uruchamiany długim zagraniem Myszor.

26' Na naszej połowie nieprzepisowo powstrzymywany Myszor. Rzut wolny dla Pasów.

25' Samotnie pędzi na naszą bramkę Jakub Dydak, strzał mocno ponad poprzeczką.

23' Po raz kolejny nasi juniorzy starsi wykazują się dużym hartem ducha, natychmiastowo odrabiając straty. Od środka rozpoczynają goście.

22' MYSZOR! 2:1 DLA CRACOVII!

21' Goście od środka.

20' Szybkie wyrównanie Pasów! Po kontrze piłka dociera do Kacpra Grzebielucha, który wykorzystuje dużą przestrzeń wokół siebie i mamy remis!

18' Rozpoczynamy od środka.

17' "Jedenastka" wykorzystana przez Roberta Prochownika. Niestety, 0:1.

16' Zamieszanie w polu karnym, arbiter odgwizduje zagranie ręką i mamy rzut karny dla gości...

15' Po raz kolejny przy dośrodkowaniu głową interweniuje Mateusz Pieńczak, wybijając z pola karnego.

13' Faul w ataku po zagraniu z narożnika. Piłka dla UKS.

12' Myszor atakuje lewą flanką, w ostatniej chwili wślizg obrońcy gości przerywa tę akcję.

11' Rzut rożny dla Pasów, po którym piłka trafia do Krzysztofa Boćka tuż przed linią bramkową. Ofiarna interwencja bramkarza gości w ostatniej chwili przeszkadza w sfinalizowaniu akcji.

9' Uderzenie Myszora nad bramką rywali.

8' Dobra interwencja Grzywaczewskiego, który wyłapuje pierwszy celny strzał gości.

7' Piłka dośrodkowana z rzutu rożnego grzęźnie w szykach obronnych Pasów.

6' Pieńczak pewnie wybija głową dośrodkowanie w pole karne w wykonaniu UKSu. Rożny dla gości.

5' Oglądamy dobry, żywy mecz w pierwszych minutach. Wszystkie próby rozegrania kończą się jednak na linii pola karnego.

3' Defensywa gości uniemożliwia rozegranie akcji w polu karnym po dośrodkowaniu z narożnika. UKS w kontrze.

2' Dośrodkowanie Nowickiego wybite przez obrońców rywali na rzut rożny.

1' Zaczynamy! Od środka goście.

Obydwa zespoły już na płycie boiska AWF w Krakowie. Rozpoczynamy dosłownie za chwilę.

Znamy skład Pasów! Grzywaczewski - Pieńczak, Góralczyk, Bociek, Kafel, Grzebieluch, Myszor, Chrupcała, Kwiatkowski, Wohlman, Nowicki