Szymon Drewniak wzmacnia zespół Cracovii!

  • Wideo
04.07.2017
Szymon Drewniak wzmacnia zespół Cracovii!
Drużyna Cracovii ma na koncie kolejne wzmocnienie! Do „Pasów” dołączył Szymon Drewniak, przechodząc na zasadzie transferu definitywnego z Lecha Poznań. Zawodnik podpisał z naszym klubem 3-letni kontrakt.

Drużyna Cracovii ma na koncie kolejne wzmocnienie! Do „Pasów" dołączył Szymon Drewniak, przechodząc na zasadzie transferu definitywnego z Lecha Poznań. Zawodnik podpisał z naszym klubem 3-letni kontrakt.

Nowy nabytek „Pasów" Szymon Drewniak urodził się 11 lipca 1993 roku w Poznaniu i karierę juniorską zaczynał w młodzieżowych drużynach Lecha Poznań. Do pierwszego zespołu został włączony w 2011 roku, a w marcu 2012 zadebiutował w Ekstraklasie w wygranym meczu ze Śląskiem Wrocław.

W ostatnich latach zawodnik grał na wypożyczeniu - w Górniku Zabrze, Chrobrym Głogów i Górniku Łęczna. W zeszłym sezonie wystąpił w 29 spotkaniach w barwach zespołu z Łęcznej, strzelając 5 goli.

23-letni piłkarz ma również na koncie występy w reprezentacjach młodzieżowych U-17, U-18, U-19 i U-20. Występuje na pozycji środkowego pomocnika. Jest prawonożny i ma 1,79 m wzrostu.

Szymon, witamy na pokładzie „Pasów"!

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ