Centralna Liga Juniorów U-17, grupa "D": Jesień 2021/2022

Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwaRemisyPorażkiBramkiPunkty
1 Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków 5 5 0 0 19 -6 15
  • Mecze 5
  • Zwycięstwa 5
  • Remisy 0
  • Porażki 0
  • Bramki 19 - 6
2 Cracovia U-17 - Logo Cracovia U-17 5 4 0 1 14 -5 12
  • Mecze 5
  • Zwycięstwa 4
  • Remisy 0
  • Porażki 1
  • Bramki 14 - 5
3 Korona Kielce - Logo Korona Kielce 5 2 1 2 8 -7 7
  • Mecze 5
  • Zwycięstwa 2
  • Remisy 1
  • Porażki 2
  • Bramki 8 - 7
4 Resovia - Logo Resovia 5 2 1 2 8 -10 7
  • Mecze 5
  • Zwycięstwa 2
  • Remisy 1
  • Porażki 2
  • Bramki 8 - 10
5 TOP 54 Biała Podlaska - Logo TOP 54 Biała Podlaska 5 2 0 3 12 -9 6
  • Mecze 5
  • Zwycięstwa 2
  • Remisy 0
  • Porażki 3
  • Bramki 12 - 9
6 Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy 5 2 0 3 6 -10 6
  • Mecze 5
  • Zwycięstwa 2
  • Remisy 0
  • Porażki 3
  • Bramki 6 - 10
7 Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów 5 1 1 3 7 -16 4
  • Mecze 5
  • Zwycięstwa 1
  • Remisy 1
  • Porażki 3
  • Bramki 7 - 16
8 Motor Lublin - Logo Motor Lublin 5 0 1 4 5 -16 1
  • Mecze 5
  • Zwycięstwa 0
  • Remisy 1
  • Porażki 4
  • Bramki 5 - 16
Hide all fixtures

Kolejka 12

  • 06.11
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    TBD
    Resovia - Logo Resovia
  • 06.11
    Wisła Puławy Wisła Puławy - Logo
    TBD
    TOP 54 Biała Podlaska - Logo TOP 54 Biała Podlaska
  • 06.11
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    12:30
    Cracovia - Logo Cracovia
  • 07.11
    Motor Lublin Motor Lublin - Logo
    12:00
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków

Kolejka 11

  • 30.10
    Motor Lublin Motor Lublin - Logo
    TBD
    TOP 54 Biała Podlaska - Logo TOP 54 Biała Podlaska
  • 30.10
    Cracovia U-17 Cracovia U-17 - Logo
    TBD
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy
  • 30.10
    Resovia Resovia - Logo
    TBD
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów
  • 30.10
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    TBD
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce

Kolejka 10

  • 23.10
    Wisła Puławy Wisła Puławy - Logo
    TBD
    Resovia - Logo Resovia
  • 23.10
    TOP 54 Biała Podlaska TOP 54 Biała Podlaska - Logo
    11:00
    Cracovia U-17 - Logo Cracovia U-17
  • 23.10
    Motor Lublin Motor Lublin - Logo
    13:00
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 24.10
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    14:30
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków

Kolejka 9

  • 16.10
    Cracovia U-17 Cracovia U-17 - Logo
    TBD
    Motor Lublin - Logo Motor Lublin
  • 16.10
    Resovia Resovia - Logo
    TBD
    TOP 54 Biała Podlaska - Logo TOP 54 Biała Podlaska
  • 16.10
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    TBD
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy
  • 16.10
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    TBD
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów

Kolejka 8

  • 09.10
    Wisła Puławy Wisła Puławy - Logo
    TBD
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 09.10
    TOP 54 Biała Podlaska TOP 54 Biała Podlaska - Logo
    TBD
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 09.10
    Cracovia U-17 Cracovia U-17 - Logo
    TBD
    Resovia - Logo Resovia
  • 09.10
    Motor Lublin Motor Lublin - Logo
    12:00
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów

Kolejka 7

  • 02.10
    Resovia Resovia - Logo
    TBD
    Motor Lublin - Logo Motor Lublin
  • 02.10
    Cracovia U-17 Cracovia U-17 - Logo
    TBD
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 02.10
    TOP 54 Biała Podlaska TOP 54 Biała Podlaska - Logo
    TBD
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 02.10
    Wisła Puławy Wisła Puławy - Logo
    TBD
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów

Kolejka 6

  • 25.09
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    11:00
    Resovia - Logo Resovia
  • 25.09
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    12:00
    TOP 54 Biała Podlaska - Logo TOP 54 Biała Podlaska
  • 25.09
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    12:00
    Cracovia U-17 - Logo Cracovia U-17
  • 25.09
    Motor Lublin Motor Lublin - Logo
    13:00
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy

Kolejka 5

  • 18.09
    Cracovia U-17 Cracovia U-17 - Logo
    3-0
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów
  • 18.09
    TOP 54 Biała Podlaska TOP 54 Biała Podlaska - Logo
    1-2
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy
  • 18.09
    Resovia Resovia - Logo
    2-1
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 18.09
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    3-2
    Motor Lublin - Logo Motor Lublin

Kolejka 4

  • 10.09
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    2-3
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 11.09
    Wisła Puławy Wisła Puławy - Logo
    3-1
    Cracovia U-17 - Logo Cracovia U-17
  • 11.09
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    2-2
    Resovia - Logo Resovia
  • 11.09
    TOP 54 Biała Podlaska TOP 54 Biała Podlaska - Logo
    5-1
    Motor Lublin - Logo Motor Lublin

Kolejka 3

  • 04.09
    Cracovia U-17 Cracovia U-17 - Logo
    4-1
    TOP 54 Biała Podlaska - Logo TOP 54 Biała Podlaska
  • 04.09
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    1-1
    Motor Lublin - Logo Motor Lublin
  • 04.09
    Resovia Resovia - Logo
    2-0
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy
  • 05.09
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    8-1
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów

Kolejka 2

  • 28.08
    Motor Lublin Motor Lublin - Logo
    0-4
    Cracovia U-17 - Logo Cracovia U-17
  • 28.08
    Wisła Puławy Wisła Puławy - Logo
    1-4
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 29.08
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    1-2
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 30.08
    TOP 54 Biała Podlaska TOP 54 Biała Podlaska - Logo
    5-1
    Resovia - Logo Resovia

Kolejka 1

  • 21.08
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    2-0
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy
  • 21.08
    Resovia Resovia - Logo
    1-2
    Cracovia U-17 - Logo Cracovia U-17
  • 21.08
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    1-0
    TOP 54 Biała Podlaska - Logo TOP 54 Biała Podlaska
  • 22.08
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    3-1
    Motor Lublin - Logo Motor Lublin

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ