Centralna Liga Juniorów U-17, grupa "D"

Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwaRemisyPorażkiBramkiPunkty
1 Stal Mielec - Logo Stal Mielec 1 1 0 0 3 -0 3
  • Mecze 1
  • Zwycięstwa 1
  • Remisy 0
  • Porażki 0
  • Bramki 3 - 0
2 Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków 1 1 2 0 4 -2 3
  • Mecze 1
  • Zwycięstwa 1
  • Remisy 2
  • Porażki 0
  • Bramki 4 - 2
3 Cracovia U-17 - Logo Cracovia U-17 1 1 2 0 3 -1 3
  • Mecze 1
  • Zwycięstwa 1
  • Remisy 2
  • Porażki 0
  • Bramki 3 - 1
4 Motor Lublin - Logo Motor Lublin 1 1 2 0 4 -3 3
  • Mecze 1
  • Zwycięstwa 1
  • Remisy 2
  • Porażki 0
  • Bramki 4 - 3
5  TOP 54 Biała Podlaska - Logo  TOP 54 Biała Podlaska 1 0 1 1 3 -4 0
  • Mecze 1
  • Zwycięstwa 0
  • Remisy 1
  • Porażki 1
  • Bramki 3 - 4
6 Karpaty Krosno - Logo Karpaty Krosno 1 0 1 1 2 -4 0
  • Mecze 1
  • Zwycięstwa 0
  • Remisy 1
  • Porażki 1
  • Bramki 2 - 4
7 Korona Kielce - Logo Korona Kielce 1 0 3 1 1 -3 0
  • Mecze 1
  • Zwycięstwa 0
  • Remisy 3
  • Porażki 1
  • Bramki 1 - 3
8 Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków 1 0 3 1 0 -3 0
  • Mecze 1
  • Zwycięstwa 0
  • Remisy 3
  • Porażki 1
  • Bramki 0 - 3
Hide all fixtures

Kolejka 14

  • 30.05
    TOP 54 Biała Podlaska TOP 54 Biała Podlaska - Logo
    TBD
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 30.05
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    12:00
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 30.05
    Karpaty Krosno Karpaty Krosno - Logo
    12:30
    Stal Mielec - Logo Stal Mielec
  • 30.05
    Motor Lublin Motor Lublin - Logo
    14:00
    Cracovia U-17 - Logo Cracovia U-17

Kolejka 13

  • 23.05
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    TBD
    Motor Lublin - Logo Motor Lublin
  • 23.05
    Stal Mielec Stal Mielec - Logo
    12:00
    TOP 54 Biała Podlaska - Logo TOP 54 Biała Podlaska
  • 23.05
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    12:00
    Karpaty Krosno - Logo Karpaty Krosno
  • 23.05
    Cracovia U-17 Cracovia U-17 - Logo
    12:00
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków

Kolejka 12

  • 16.05
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    TBD
    Stal Mielec - Logo Stal Mielec
  • 16.05
    TOP 54 Biała Podlaska TOP 54 Biała Podlaska - Logo
    TBD
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 16.05
    Karpaty Krosno Karpaty Krosno - Logo
    12:30
    Cracovia U-17 - Logo Cracovia U-17
  • 16.05
    Motor Lublin Motor Lublin - Logo
    14:00
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków

Kolejka 11

  • 09.05
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    12:00
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 09.05
    Stal Mielec Stal Mielec - Logo
    12:00
    Motor Lublin - Logo Motor Lublin
  • 09.05
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    12:00
    Karpaty Krosno - Logo Karpaty Krosno
  • 09.05
    Cracovia U-17 Cracovia U-17 - Logo
    14:00
    TOP 54 Biała Podlaska - Logo TOP 54 Biała Podlaska

Kolejka 10

  • 02.05
    TOP 54 Biała Podlaska TOP 54 Biała Podlaska - Logo
    TBD
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 02.05
    Stal Mielec Stal Mielec - Logo
    TBD
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 02.05
    Motor Lublin Motor Lublin - Logo
    14:00
    Karpaty Krosno - Logo Karpaty Krosno
  • 03.05
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    TBD
    Cracovia U-17 - Logo Cracovia U-17

Kolejka 9

  • 29.04
    Karpaty Krosno Karpaty Krosno - Logo
    TBD
    TOP 54 Biała Podlaska - Logo TOP 54 Biała Podlaska
  • 29.04
    Cracovia U-17 Cracovia U-17 - Logo
    16:00
    Stal Mielec - Logo Stal Mielec
  • 29.04
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    16:00
    Motor Lublin - Logo Motor Lublin
  • 29.04
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    16:00
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków

Kolejka 8

  • 25.04
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    TBD
    Cracovia U-17 - Logo Cracovia U-17
  • 25.04
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    12:00
    Karpaty Krosno - Logo Karpaty Krosno
  • 25.04
    Stal Mielec Stal Mielec - Logo
    TBD
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 25.04
    Motor Lublin Motor Lublin - Logo
    13:00
    TOP 54 Biała Podlaska - Logo TOP 54 Biała Podlaska

Kolejka 7

  • 18.04
    Stal Mielec Stal Mielec - Logo
    TBD
    Karpaty Krosno - Logo Karpaty Krosno
  • 18.04
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    TBD
    TOP 54 Biała Podlaska - Logo TOP 54 Biała Podlaska
  • 18.04
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    14:00
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 19.04
    Cracovia U-17 Cracovia U-17 - Logo
    15:30
    Motor Lublin - Logo Motor Lublin

Kolejka 6

  • 09.04
    Motor Lublin Motor Lublin - Logo
    14:00
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 11.04
    TOP 54 Biała Podlaska TOP 54 Biała Podlaska - Logo
    TBD
    Stal Mielec - Logo Stal Mielec
  • 11.04
    Karpaty Krosno Karpaty Krosno - Logo
    12:00
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 11.04
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    TBD
    Cracovia U-17 - Logo Cracovia U-17

Kolejka 5

  • 04.04
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    12:00
    Motor Lublin - Logo Motor Lublin
  • 04.04
    Stal Mielec Stal Mielec - Logo
    12:00
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 04.04
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    14:00
    TOP 54 Biała Podlaska - Logo TOP 54 Biała Podlaska
  • 04.04
    Cracovia U-17 Cracovia U-17 - Logo
    15:00
    Karpaty Krosno - Logo Karpaty Krosno

Kolejka 4

  • 28.03
    TOP 54 Biała Podlaska TOP 54 Biała Podlaska - Logo
    11:00
    Cracovia U-17 - Logo Cracovia U-17
  • 28.03
    Motor Lublin Motor Lublin - Logo
    12:00
    Stal Mielec - Logo Stal Mielec
  • 28.03
    Karpaty Krosno Karpaty Krosno - Logo
    13:00
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 29.03
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    12:00
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce

Kolejka 3

  • 21.03
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    13:00
    TOP 54 Biała Podlaska - Logo TOP 54 Biała Podlaska
  • 21.03
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    14:00
    Stal Mielec - Logo Stal Mielec
  • 22.03
    Karpaty Krosno Karpaty Krosno - Logo
    12:00
    Motor Lublin - Logo Motor Lublin
  • 22.03
    Cracovia U-17 Cracovia U-17 - Logo
    15:00
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków

Kolejka 2

  • 14.03
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    11:00
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 14.03
    Stal Mielec Stal Mielec - Logo
    12:00
    Cracovia U-17 - Logo Cracovia U-17
  • 14.03
    TOP 54 Biała Podlaska TOP 54 Biała Podlaska - Logo
    12:00
    Karpaty Krosno - Logo Karpaty Krosno
  • 14.03
    Motor Lublin Motor Lublin - Logo
    14:00
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce

Kolejka 1

  • 07.03
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    0-3
    Stal Mielec - Logo Stal Mielec
  • 07.03
    TOP 54 Biała Podlaska TOP 54 Biała Podlaska - Logo
    3-4
    Motor Lublin - Logo Motor Lublin
  • 08.03
    Karpaty Krosno Karpaty Krosno - Logo
    2-4
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 08.03
    Cracovia U-17 Cracovia U-17 - Logo
    3-1
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ