Rozgrywki

Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwaRemisyPorażkiBramkiPunkty
1 Cracovia - Logo Cracovia 11 10 0 1 82 -9 30
  • Mecze 11
  • Zwycięstwa 10
  • Remisy 0
  • Porażki 1
  • Bramki 82 - 9
2 ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów 11 9 0 2 65 -19 27
  • Mecze 11
  • Zwycięstwa 9
  • Remisy 0
  • Porażki 2
  • Bramki 65 - 19
3 Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków 10 8 2 0 42 -16 26
  • Mecze 10
  • Zwycięstwa 8
  • Remisy 2
  • Porażki 0
  • Bramki 42 - 16
4 Garbarnia Kraków - Logo Garbarnia Kraków 11 6 2 3 36 -20 20
  • Mecze 11
  • Zwycięstwa 6
  • Remisy 2
  • Porażki 3
  • Bramki 36 - 20
5 KS Górnik Wieliczka - Logo KS Górnik Wieliczka 11 5 0 6 37 -32 15
  • Mecze 11
  • Zwycięstwa 5
  • Remisy 0
  • Porażki 6
  • Bramki 37 - 32
6 MKS Tarnovia Tarnów - Logo MKS Tarnovia Tarnów 11 4 2 5 44 -34 14
  • Mecze 11
  • Zwycięstwa 4
  • Remisy 2
  • Porażki 5
  • Bramki 44 - 34
7 Pogoń Skotniki - Logo Pogoń Skotniki 11 3 3 5 25 -40 12
  • Mecze 11
  • Zwycięstwa 3
  • Remisy 3
  • Porażki 5
  • Bramki 25 - 40
8 NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ 11 4 0 7 25 -28 12
  • Mecze 11
  • Zwycięstwa 4
  • Remisy 0
  • Porażki 7
  • Bramki 25 - 28
9 Bronowianka Kraków - Logo Bronowianka Kraków 11 4 0 7 26 -51 12
  • Mecze 11
  • Zwycięstwa 4
  • Remisy 0
  • Porażki 7
  • Bramki 26 - 51
10 AP 21 Kraków - Logo AP 21 Kraków 11 3 2 6 17 -33 11
  • Mecze 11
  • Zwycięstwa 3
  • Remisy 2
  • Porażki 6
  • Bramki 17 - 33
11 Orzeł Piaski Wielkie - Logo Orzeł Piaski Wielkie 11 2 1 8 16 -39 7
  • Mecze 11
  • Zwycięstwa 2
  • Remisy 1
  • Porażki 8
  • Bramki 16 - 39
12 Bibiczanka Bibice - Logo Bibiczanka Bibice 10 1 0 9 6 -100 3
  • Mecze 10
  • Zwycięstwa 1
  • Remisy 0
  • Porażki 9
  • Bramki 6 - 100

11. Kolejka (2-9 Listopada)

  • 02.11
    Cracovia Cracovia - Logo
    12-0
    Pogoń Skotniki - Logo Pogoń Skotniki
  • 02.11
    MKS Tarnovia Tarnów MKS Tarnovia Tarnów - Logo
    6-1
    AP 21 Kraków - Logo AP 21 Kraków
  • 02.11
    KS Górnik Wieliczka KS Górnik Wieliczka - Logo
    2-3
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 02.11
    Bronowianka Kraków Bronowianka Kraków - Logo
    2-1
    Orzeł Piaski Wielkie - Logo Orzeł Piaski Wielkie
  • 03.11
    Bibiczanka Bibice Bibiczanka Bibice - Logo
    1-9
    Garbarnia Kraków - Logo Garbarnia Kraków
  • 09.11
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    0-1
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków

10. Kolejka (22-26 Października)

  • 22.10
    Pogoń Skotniki Pogoń Skotniki - Logo
    2-2
    MKS Tarnovia Tarnów - Logo MKS Tarnovia Tarnów
  • 26.10
    AP 21 Kraków AP 21 Kraków - Logo
    3-0
    Bibiczanka Bibice - Logo Bibiczanka Bibice
  • 26.10
    Orzeł Piaski Wielkie Orzeł Piaski Wielkie - Logo
    1-3
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 26.10
    Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków - Logo
    8-2
    KS Górnik Wieliczka - Logo KS Górnik Wieliczka
  • 26.10
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    5-0
    Bronowianka Kraków - Logo Bronowianka Kraków
  • 26.10
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    2-0
    Cracovia - Logo Cracovia

9. Kolejka (19-20 Października)

  • 19.10
    Bronowianka Kraków Bronowianka Kraków - Logo
    2-1
    Garbarnia Kraków - Logo Garbarnia Kraków
  • 19.10
    KS Górnik Wieliczka KS Górnik Wieliczka - Logo
    12-0
    Bibiczanka Bibice - Logo Bibiczanka Bibice
  • 19.10
    MKS Tarnovia Tarnów MKS Tarnovia Tarnów - Logo
    4-7
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 20.10
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    0-4
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 20.10
    Pogoń Skotniki Pogoń Skotniki - Logo
    3-3
    AP 21 Kraków - Logo AP 21 Kraków

8. Kolejka (12-14 Października)

  • 12.10
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    6-2
    Pogoń Skotniki - Logo Pogoń Skotniki
  • 12.10
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    3-8
    Cracovia - Logo Cracovia
  • 12.10
    AP 21 Kraków AP 21 Kraków - Logo
    3-4
    KS Górnik Wieliczka - Logo KS Górnik Wieliczka
  • 12.10
    Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków - Logo
    3-0
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 13.10
    Bibiczanka Bibice Bibiczanka Bibice - Logo
    0-13
    Bronowianka Kraków - Logo Bronowianka Kraków
  • 14.10
    Orzeł Piaski Wielkie Orzeł Piaski Wielkie - Logo
    4-2
    MKS Tarnovia Tarnów - Logo MKS Tarnovia Tarnów

7. Kolejka (5-6 Października)

  • 05.10
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    2-2
    AP 21 Kraków - Logo AP 21 Kraków
  • 05.10
    Bronowianka Kraków Bronowianka Kraków - Logo
    3-2
    KS Górnik Wieliczka - Logo KS Górnik Wieliczka
  • 05.10
    MKS Tarnovia Tarnów MKS Tarnovia Tarnów - Logo
    1-4
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 06.10
    Pogoń Skotniki Pogoń Skotniki - Logo
    3-3
    Orzeł Piaski Wielkie - Logo Orzeł Piaski Wielkie
  • 06.10
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    9-0
    Bibiczanka Bibice - Logo Bibiczanka Bibice
  • 06.10
    Cracovia Cracovia - Logo
    5-0
    Garbarnia Kraków - Logo Garbarnia Kraków

6. Kolejka (28 Września-16 Październik)

  • 29.09
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    3-1
    Pogoń Skotniki - Logo Pogoń Skotniki

6. Kolejka (29 Września- 16 Października)

  • 29.09
    Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków - Logo
    2-2
    MKS Tarnovia Tarnów - Logo MKS Tarnovia Tarnów

6. Kolejka (28 Września-16 Października)

  • 28.09
    Orzeł Piaski Wielkie Orzeł Piaski Wielkie - Logo
    0-5
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 28.09
    AP 21 Kraków AP 21 Kraków - Logo
    1-0
    Bronowianka Kraków - Logo Bronowianka Kraków
  • 29.09
    KS Górnik Wieliczka KS Górnik Wieliczka - Logo
    4-3
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 16.10
    Bronowianka Kraków Bronowianka Kraków - Logo
    0-11
    Cracovia - Logo Cracovia

5. Kolejka (20-21 Września)

  • 21.09
    Pogoń Skotniki Pogoń Skotniki - Logo
    2-4
    Garbarnia Kraków - Logo Garbarnia Kraków
  • 21.09
    Orzeł Piaski Wielkie Orzeł Piaski Wielkie - Logo
    1-4
    AP 21 Kraków - Logo AP 21 Kraków
  • 21.09
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    5-2
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 21.09
    Cracovia Cracovia - Logo
    3-1
    KS Górnik Wieliczka - Logo KS Górnik Wieliczka
  • 31.12
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    0-0
    Bronowianka Kraków - Logo Bronowianka Kraków

5. Kolejka (20-21 września)

  • 20.09
    MKS Tarnovia Tarnów MKS Tarnovia Tarnów - Logo
    11-0
    Bibiczanka Bibice - Logo Bibiczanka Bibice

4. Kolejka (14-15 Września)

  • 14.09
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    5-0
    Orzeł Piaski Wielkie - Logo Orzeł Piaski Wielkie
  • 14.09
    Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków - Logo
    3-3
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 14.09
    Bibiczanka Bibice Bibiczanka Bibice - Logo
    1-4
    Pogoń Skotniki - Logo Pogoń Skotniki
  • 14.09
    AP 21 Kraków AP 21 Kraków - Logo
    0-3
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 14.09
    Bronowianka Kraków Bronowianka Kraków - Logo
    0-19
    Cracovia - Logo Cracovia
  • 15.09
    KS Górnik Wieliczka KS Górnik Wieliczka - Logo
    4-1
    MKS Tarnovia Tarnów - Logo MKS Tarnovia Tarnów

3. Kolejka (7 września-2 października)

  • 07.09
    Orzeł Piaski Wielkie Orzeł Piaski Wielkie - Logo
    0-4
    Garbarnia Kraków - Logo Garbarnia Kraków
  • 07.09
    MKS Tarnovia Tarnów MKS Tarnovia Tarnów - Logo
    8-3
    Bronowianka Kraków - Logo Bronowianka Kraków
  • 08.09
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    7-0
    AP 21 Kraków - Logo AP 21 Kraków
  • 08.09
    Cracovia Cracovia - Logo
    6-1
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 02.10
    Pogoń Skotniki Pogoń Skotniki - Logo
    1-3
    KS Górnik Wieliczka - Logo KS Górnik Wieliczka
  • 16.11
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    0-0
    Bibiczanka Bibice - Logo Bibiczanka Bibice

2. Kolejka (31 sierpnia-25 września)

  • 31.08
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    2-6
    MKS Tarnovia Tarnów - Logo MKS Tarnovia Tarnów
  • 31.08
    Bronowianka Kraków Bronowianka Kraków - Logo
    2-4
    Pogoń Skotniki - Logo Pogoń Skotniki
  • 31.08
    Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków - Logo
    1-3
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 02.09
    KS Górnik Wieliczka KS Górnik Wieliczka - Logo
    2-4
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 25.09
    Cracovia Cracovia - Logo
    6-0
    AP 21 Kraków - Logo AP 21 Kraków
  • 09.11
    Bibiczanka Bibice Bibiczanka Bibice - Logo
    3-2
    Orzeł Piaski Wielkie - Logo Orzeł Piaski Wielkie

1. Kolejka (27 sierpnia-18 września)

  • 27.08
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    26-1
    Bibiczanka Bibice - Logo Bibiczanka Bibice
  • 29.08
    Orzeł Piaski Wielkie Orzeł Piaski Wielkie - Logo
    3-1
    KS Górnik Wieliczka - Logo KS Górnik Wieliczka
  • 29.08
    Pogoń Skotniki Pogoń Skotniki - Logo
    3-1
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 11.09
    Cracovia Cracovia - Logo
    5-1
    MKS Tarnovia Tarnów - Logo MKS Tarnovia Tarnów
  • 11.09
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    7-1
    Bronowianka Kraków - Logo Bronowianka Kraków
  • 18.09
    Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków - Logo
    1-0
    AP 21 Kraków - Logo AP 21 Kraków

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ