C1 Trampkarz, I Liga Okręgowa: Sezon 2021/2022 Wiosna

Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwaRemisyPorażkiBramkiPunkty
1 Słowik Olkusz - Logo Słowik Olkusz 14 10 2 2 64 -23 32
  • Mecze 14
  • Zwycięstwa 10
  • Remisy 2
  • Porażki 2
  • Bramki 64 - 23
2 Cracovia U-15 II - Logo Cracovia U-15 II 14 8 3 3 39 -16 27
  • Mecze 14
  • Zwycięstwa 8
  • Remisy 3
  • Porażki 3
  • Bramki 39 - 16
3 Hutnik II Kraków - Logo Hutnik II Kraków 14 7 2 5 44 -32 23
  • Mecze 14
  • Zwycięstwa 7
  • Remisy 2
  • Porażki 5
  • Bramki 44 - 32
4 Pcimianka Pcim - Logo Pcimianka Pcim 14 7 0 7 33 -30 21
  • Mecze 14
  • Zwycięstwa 7
  • Remisy 0
  • Porażki 7
  • Bramki 33 - 30
5 KS Raba Dobczyce - Logo KS Raba Dobczyce 14 5 2 7 30 -46 17
  • Mecze 14
  • Zwycięstwa 5
  • Remisy 2
  • Porażki 7
  • Bramki 30 - 46
6 Dalin Myślenice - Logo Dalin Myślenice 14 5 1 8 20 -40 16
  • Mecze 14
  • Zwycięstwa 5
  • Remisy 1
  • Porażki 8
  • Bramki 20 - 40
7 Orzeł Piaski Wielkie - Logo Orzeł Piaski Wielkie 14 5 0 9 22 -47 15
  • Mecze 14
  • Zwycięstwa 5
  • Remisy 0
  • Porażki 9
  • Bramki 22 - 47
8 Orzeł Myślenice - Logo Orzeł Myślenice 14 4 0 10 34 -52 12
  • Mecze 14
  • Zwycięstwa 4
  • Remisy 0
  • Porażki 10
  • Bramki 34 - 52

Rozegrane

Kolejka 14

  • 18.06
    Słowik Olkusz Słowik Olkusz - Logo
    3-3
    Hutnik II Kraków - Logo Hutnik II Kraków
  • 18.06
    KS Raba Dobczyce KS Raba Dobczyce - Logo
    4-2
    Dalin Myślenice - Logo Dalin Myślenice
  • 18.06
    Cracovia U-15 II Cracovia U-15 II - Logo
    3-0
    Pcimianka Pcim - Logo Pcimianka Pcim
  • 19.06
    Orzeł Piaski Wielkie Orzeł Piaski Wielkie - Logo
    5-2
    Orzeł Myślenice - Logo Orzeł Myślenice

Kolejka 13

  • 11.06
    Pcimianka Pcim Pcimianka Pcim - Logo
    6-2
    Orzeł Piaski Wielkie - Logo Orzeł Piaski Wielkie
  • 11.06
    Dalin Myślenice Dalin Myślenice - Logo
    1-0
    Cracovia U-15 II - Logo Cracovia U-15 II
  • 12.06
    Orzeł Myślenice Orzeł Myślenice - Logo
    1-8
    Słowik Olkusz - Logo Słowik Olkusz
  • 12.06
    Hutnik II Kraków Hutnik II Kraków - Logo
    2-4
    KS Raba Dobczyce - Logo KS Raba Dobczyce

Kolejka 12

  • 04.06
    Słowik Olkusz Słowik Olkusz - Logo
    7-2
    KS Raba Dobczyce - Logo KS Raba Dobczyce
  • 04.06
    Cracovia U-15 II Cracovia U-15 II - Logo
    4-1
    Hutnik II Kraków - Logo Hutnik II Kraków
  • 05.06
    Orzeł Myślenice Orzeł Myślenice - Logo
    1-4
    Pcimianka Pcim - Logo Pcimianka Pcim
  • 05.06
    Orzeł Piaski Wielkie Orzeł Piaski Wielkie - Logo
    2-3
    Dalin Myślenice - Logo Dalin Myślenice

Kolejka 11

  • 27.05
    Dalin Myślenice Dalin Myślenice - Logo
    4-1
    Orzeł Myślenice - Logo Orzeł Myślenice
  • 28.05
    Pcimianka Pcim Pcimianka Pcim - Logo
    2-1
    Słowik Olkusz - Logo Słowik Olkusz
  • 28.05
    Hutnik II Kraków Hutnik II Kraków - Logo
    5-0
    Orzeł Piaski Wielkie - Logo Orzeł Piaski Wielkie
  • 29.05
    KS Raba Dobczyce KS Raba Dobczyce - Logo
    1-1
    Cracovia U-15 II - Logo Cracovia U-15 II

Kolejka 10

  • 21.05
    Pcimianka Pcim Pcimianka Pcim - Logo
    1-0
    Dalin Myślenice - Logo Dalin Myślenice
  • 21.05
    Słowik Olkusz Słowik Olkusz - Logo
    3-3
    Cracovia U-15 II - Logo Cracovia U-15 II
  • 22.05
    Orzeł Myślenice Orzeł Myślenice - Logo
    5-3
    Hutnik II Kraków - Logo Hutnik II Kraków
  • 22.05
    Orzeł Piaski Wielkie Orzeł Piaski Wielkie - Logo
    1-3
    KS Raba Dobczyce - Logo KS Raba Dobczyce

Kolejka 9

  • 13.05
    Dalin Myślenice Dalin Myślenice - Logo
    1-4
    Słowik Olkusz - Logo Słowik Olkusz
  • 14.05
    Hutnik II Kraków Hutnik II Kraków - Logo
    5-0
    Pcimianka Pcim - Logo Pcimianka Pcim
  • 14.05
    Cracovia U-15 II Cracovia U-15 II - Logo
    0-1
    Orzeł Piaski Wielkie - Logo Orzeł Piaski Wielkie
  • 15.05
    KS Raba Dobczyce KS Raba Dobczyce - Logo
    3-1
    Orzeł Myślenice - Logo Orzeł Myślenice

Kolejka 8

  • 10.05
    Pcimianka Pcim Pcimianka Pcim - Logo
    6-1
    KS Raba Dobczyce - Logo KS Raba Dobczyce
  • 11.05
    Słowik Olkusz Słowik Olkusz - Logo
    6-0
    Orzeł Piaski Wielkie - Logo Orzeł Piaski Wielkie
  • 11.05
    Dalin Myślenice Dalin Myślenice - Logo
    1-3
    Hutnik II Kraków - Logo Hutnik II Kraków
  • 12.05
    Orzeł Myślenice Orzeł Myślenice - Logo
    0-2
    Cracovia U-15 II - Logo Cracovia U-15 II

Kolejka 7

  • 04.05
    Dalin Myślenice Dalin Myślenice - Logo
    2-2
    KS Raba Dobczyce - Logo KS Raba Dobczyce
  • 06.05
    Orzeł Myślenice Orzeł Myślenice - Logo
    7-1
    Orzeł Piaski Wielkie - Logo Orzeł Piaski Wielkie
  • 07.05
    Pcimianka Pcim Pcimianka Pcim - Logo
    1-3
    Cracovia U-15 II - Logo Cracovia U-15 II
  • 07.05
    Hutnik II Kraków Hutnik II Kraków - Logo
    3-6
    Słowik Olkusz - Logo Słowik Olkusz

Kolejka 6

  • 30.04
    Orzeł Piaski Wielkie Orzeł Piaski Wielkie - Logo
    0-4
    Pcimianka Pcim - Logo Pcimianka Pcim
  • 30.04
    KS Raba Dobczyce KS Raba Dobczyce - Logo
    2-3
    Hutnik II Kraków - Logo Hutnik II Kraków
  • 30.04
    Słowik Olkusz Słowik Olkusz - Logo
    7-1
    Orzeł Myślenice - Logo Orzeł Myślenice
  • 30.04
    Cracovia U-15 II Cracovia U-15 II - Logo
    6-1
    Dalin Myślenice - Logo Dalin Myślenice

Kolejka 5

  • 23.04
    Pcimianka Pcim Pcimianka Pcim - Logo
    2-0
    Orzeł Myślenice - Logo Orzeł Myślenice
  • 24.04
    KS Raba Dobczyce KS Raba Dobczyce - Logo
    1-4
    Słowik Olkusz - Logo Słowik Olkusz
  • 24.04
    Hutnik II Kraków Hutnik II Kraków - Logo
    1-1
    Cracovia U-15 II - Logo Cracovia U-15 II
  • 25.04
    Dalin Myślenice Dalin Myślenice - Logo
    1-2
    Orzeł Piaski Wielkie - Logo Orzeł Piaski Wielkie

Kolejka 4

  • 19.04
    Słowik Olkusz Słowik Olkusz - Logo
    4-3
    Pcimianka Pcim - Logo Pcimianka Pcim
  • 19.04
    Cracovia U-15 II Cracovia U-15 II - Logo
    7-1
    KS Raba Dobczyce - Logo KS Raba Dobczyce
  • 20.04
    Orzeł Piaski Wielkie Orzeł Piaski Wielkie - Logo
    1-3
    Hutnik II Kraków - Logo Hutnik II Kraków
  • 20.04
    Orzeł Myślenice Orzeł Myślenice - Logo
    8-1
    Dalin Myślenice - Logo Dalin Myślenice

Kolejka 3

  • 14.04
    Hutnik II Kraków Hutnik II Kraków - Logo
    6-2
    Orzeł Myślenice - Logo Orzeł Myślenice
  • 14.04
    Dalin Myślenice Dalin Myślenice - Logo
    1-0
    Pcimianka Pcim - Logo Pcimianka Pcim
  • 14.04
    KS Raba Dobczyce KS Raba Dobczyce - Logo
    1-2
    Orzeł Piaski Wielkie - Logo Orzeł Piaski Wielkie
  • 14.04
    Cracovia U-15 II Cracovia U-15 II - Logo
    0-3
    Słowik Olkusz - Logo Słowik Olkusz

Kolejka 2

  • 09.04
    Słowik Olkusz Słowik Olkusz - Logo
    6-0
    Dalin Myślenice - Logo Dalin Myślenice
  • 09.04
    Pcimianka Pcim Pcimianka Pcim - Logo
    1-5
    Hutnik II Kraków - Logo Hutnik II Kraków
  • 10.04
    Orzeł Piaski Wielkie Orzeł Piaski Wielkie - Logo
    2-4
    Cracovia U-15 II - Logo Cracovia U-15 II
  • 10.04
    Orzeł Myślenice Orzeł Myślenice - Logo
    5-1
    KS Raba Dobczyce - Logo KS Raba Dobczyce

Kolejka 1

  • 02.04
    Cracovia U-15 II Cracovia U-15 II - Logo
    5-0
    Orzeł Myślenice - Logo Orzeł Myślenice
  • 02.04
    Hutnik II Kraków Hutnik II Kraków - Logo
    1-2
    Dalin Myślenice - Logo Dalin Myślenice
  • 14.06
    Słowik Olkusz Słowik Olkusz - Logo
    2-3
    Orzeł Piaski Wielkie - Logo Orzeł Piaski Wielkie
  • 15.06
    KS Raba Dobczyce KS Raba Dobczyce - Logo
    4-3
    Pcimianka Pcim - Logo Pcimianka Pcim

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ