Sezon 2022/23 jesień

Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwaRemisyPorażkiBramkiPunkty
1 Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów 14 12 1 1 48 -5 37
  • Mecze 14
  • Zwycięstwa 12
  • Remisy 1
  • Porażki 1
  • Bramki 48 - 5
2 Cracovia U-15 - Logo Cracovia U-15 14 8 3 3 22 -18 27
  • Mecze 14
  • Zwycięstwa 8
  • Remisy 3
  • Porażki 3
  • Bramki 22 - 18
3 Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków 14 8 2 4 26 -19 26
  • Mecze 14
  • Zwycięstwa 8
  • Remisy 2
  • Porażki 4
  • Bramki 26 - 19
4 Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków 14 7 3 4 38 -20 24
  • Mecze 14
  • Zwycięstwa 7
  • Remisy 3
  • Porażki 4
  • Bramki 38 - 20
5 Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg 14 4 3 7 19 -31 15
  • Mecze 14
  • Zwycięstwa 4
  • Remisy 3
  • Porażki 7
  • Bramki 19 - 31
6 Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz 14 4 2 8 19 -26 14
  • Mecze 14
  • Zwycięstwa 4
  • Remisy 2
  • Porażki 8
  • Bramki 19 - 26
7 Korona Kielce - Logo Korona Kielce 14 4 1 9 21 -49 13
  • Mecze 14
  • Zwycięstwa 4
  • Remisy 1
  • Porażki 9
  • Bramki 21 - 49
8 Górnik Łęczna - Logo Górnik Łęczna 14 1 1 12 9 -34 4
  • Mecze 14
  • Zwycięstwa 1
  • Remisy 1
  • Porażki 12
  • Bramki 9 - 34

Zakończone

Kolejka 14

  • 18.11
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    3-1
    Górnik Łęczna - Logo Górnik Łęczna
  • 19.11
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    5-2
    Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz
  • 19.11
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    2-4
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 19.11
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    1-5
    Cracovia U-15 - Logo Cracovia U-15

Kolejka 13

  • 11.11
    Cracovia U-15 Cracovia U-15 - Logo
    1-2
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 12.11
    Górnik Łęczna Górnik Łęczna - Logo
    0-5
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów
  • 12.11
    Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz - Logo
    3-2
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 13.11
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    0-0
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków

Kolejka 12

  • 05.11
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    1-2
    Cracovia U-15 - Logo Cracovia U-15
  • 05.11
    Górnik Łęczna Górnik Łęczna - Logo
    0-0
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 06.11
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    0-0
    Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz
  • 15.11
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    5-0
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce

Kolejka 11

  • 29.10
    Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz - Logo
    0-1
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 30.10
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    0-3
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów
  • 30.10
    Cracovia U-15 Cracovia U-15 - Logo
    0-3
    Górnik Łęczna - Logo Górnik Łęczna
  • 30.10
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    3-1
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 10

  • 22.10
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    0-1
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 22.10
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    7-0
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 22.10
    Górnik Łęczna Górnik Łęczna - Logo
    1-4
    Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz
  • 22.10
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    1-2
    Cracovia U-15 - Logo Cracovia U-15

Kolejka 9

  • 15.10
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    0-2
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 15.10
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    1-0
    Górnik Łęczna - Logo Górnik Łęczna
  • 15.10
    Cracovia U-15 Cracovia U-15 - Logo
    0-0
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów
  • 16.10
    Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz - Logo
    1-4
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków

Kolejka 8

  • 08.10
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    4-1
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 08.10
    Górnik Łęczna Górnik Łęczna - Logo
    0-2
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 08.10
    Cracovia U-15 Cracovia U-15 - Logo
    2-1
    Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz
  • 09.10
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    10-0
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce

Kolejka 7

  • 01.10
    Górnik Łęczna Górnik Łęczna - Logo
    0-2
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 01.10
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    4-2
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 02.10
    Cracovia U-15 Cracovia U-15 - Logo
    1-0
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 12.10
    Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz - Logo
    0-1
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów

Kolejka 6

  • 24.09
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    4-3
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 24.09
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    1-0
    Górnik Łęczna - Logo Górnik Łęczna
  • 24.09
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    1-2
    Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz
  • 25.09
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    1-1
    Cracovia U-15 - Logo Cracovia U-15

Kolejka 5

  • 17.09
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    0-7
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów
  • 17.09
    Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz - Logo
    1-1
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 17.09
    Cracovia U-15 Cracovia U-15 - Logo
    3-1
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 18.09
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    5-1
    Górnik Łęczna - Logo Górnik Łęczna

Kolejka 4

  • 10.09
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    2-1
    Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz
  • 11.09
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    6-3
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 11.09
    Górnik Łęczna Górnik Łęczna - Logo
    0-2
    Cracovia U-15 - Logo Cracovia U-15
  • 11.09
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    3-0
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków

Kolejka 3

  • 02.09
    Cracovia U-15 Cracovia U-15 - Logo
    1-1
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 03.09
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    0-2
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów
  • 03.09
    Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz - Logo
    3-1
    Górnik Łęczna - Logo Górnik Łęczna
  • 03.09
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    4-4
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków

Kolejka 2

  • 27.08
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    3-0
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 28.08
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    3-0
    Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz
  • 28.08
    Górnik Łęczna Górnik Łęczna - Logo
    2-4
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 28.08
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    5-0
    Cracovia U-15 - Logo Cracovia U-15

Kolejka 1

  • 20.08
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    2-0
    Górnik Łęczna - Logo Górnik Łęczna
  • 20.08
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    2-0
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów
  • 20.08
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    1-3
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 20.08
    Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz - Logo
    1-2
    Cracovia U-15 - Logo Cracovia U-15

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ