Oficjalne Fankluby Cracovii

Stałe zwiększanie frekwencji #NaStadionie jest jednym z głównych założeń wszystkich społeczności skupionych wokół Cracovii, dlatego jeszcze przed zbliżającymi się spotkaniami PKO Ekstraklasy i Pucharu Polski przygotowaliśmy długo wyczekiwaną przez liczne grupy kibiców propozycję – Oficjalne Fankluby Cracovii. Nie czekajcie i już dziś dołączcie do grupy klubów kibica.

Dla członków Oficjalnych Fanklubów Cracovii przygotowaliśmy szereg możliwości i korzyści, które w jeszcze większym stopniu przyczynią się do budowania silnych relacji pomiędzy klubem i kibicami oraz samymi kibicami najstarszego klubu sportowego w Polsce.

Korzyści dla uczestników:

  • kreowanie wizerunku i obecności Cracovii w danej społeczności, m.in. po przez współorganizowanie wydarzeń z udziałem zawodników i trenerów Pasów;
  • profesjonalne wsparcie merytoryczne oraz finansowe przedsięwzięć organizowanych przez Fankluby;
  • przynależność do społeczności członków Fanklubu oraz możliwość stałego kontaktu i wewnętrznej współpracy;
  • udział w wydarzeniach i spotkaniach przeznaczonych wyłącznie dla członków Fanklubów np. przedsezonowe spotkanie z drużyną, grill z drużyną, coroczne podsumowanie sezonu;
  • specjalny program lojalnościowy:
    • oferta zakupu biletów;
    • stała zniżka w Oficjalnym Sklepie Kibica – 20%;

Chcielibyśmy już na samym początku zaprosić do współpracy jak najwięcej grup kibiców, dlatego przygotowaliśmy wyjątkową propozycję zakupu biletów i karnetów przez członków klubów kibica – podwoimy zakupioną liczbę biletów czy karnetów!

Najaktywniejsze Fankluby Cracovii będą mogły liczyć na jeszcze inne specjalne nagrody m.in. możliwość obejrzenia spotkania w SkyBoxie w towarzystwie zawodników Cracovii, zaproszenia VIP, koszulki oraz piłki z podpisami drużyny czy w końcu specjalne prezenty przygotowane przez sponsorów.

#DzieńPasiaka

W ramach inicjatywy organizowane będzie podsumowanie sezonu odbywające się 13 czerwca, czyli w dniu wyjątkowym dla Cracovii i jej kibiców. Chcemy, żeby ten dzień był wspólnym świętem wszystkich osób aktywnie zaangażowanych w życie Klubu.

Jak założyć Oficjalny Fanklub Cracovii?

Ważnym założeniem przyświecającym pracom nad projektem było maksymalne ograniczenie wymogów formalnych. Tym samym proces założenia Fanklubu można opisać w kilku prostych krokach:

1)      inicjatywa co najmniej 10 osób stale wspierających Cracovię podczas meczów piłkarskich lub hokejowych;
2)      wskazanie ze swojego grona koordynatora odpowiedzialnego za kontakt z MKS Cracovią;
3)      zgłoszenie mailowe na adres klubkibica@cracovia.pl zawierające: imię, nazwisko oraz numer telefoniczny do wskazanego koordynatora, a także nazwę i szacunkową liczebność zgłaszanej grupy;
4)      akceptacja regulaminu i zasad działalności Oficjalnych Fanklubów Cracovii;
5)      możliwość korzystania z szeregu propozycji dla członków społeczności.

Zapraszamy mieszkańców Krakowa, miast i miejścowości ościennych, uczniów i studentów oraz wiele innych społeczności np. zrzeszonych w ramach mediów społecznościowych do dołączenia do projektu.

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ