03-10-2020 13:00
KS Wiązownica KS Wiązownica
Mecz zakończony Wynik meczu: 2 : 1
  • 14:53

Wraz z ostatnim gwizdkiem w Wiązownicy pojawiło się słońce. Wielka radość wśród gospodarzy, trzy punkty, a w dodatku piękna pogoda na sobotnie popołudnie. Szkoda, ale na pewno nie oglądaliśmy dziś słabej Cracovii.

• Koniec! Tak jak tydzień temu, przegrywamy 2:1. Wiele okazji nie przyniosło zdobyczy bramkowych i w meczu o "sześć" punktów górą gospodarze.
  • 90'
    Kontratak gospodarzy, pusta bramka, walczy Krystian Bracik z napastnikiem Wiązownicy i turlająca się piłka trafia w boczną siatkę tuż przy słupku.
  • 90'
    W polu karnym Adam Wilk, ale dośrodkowanie wybijaja  obrońcy.
  • 90'
    Second yellow card
    Rozpędzający się Sebastian Strózik brzydko faulowany przez Sokolonkę i druga żółta kartka.
  • 90'
    Tomasz Bała z okolic linii pola karnego nad bramką.
  • 90'
    Piękna akcja Michała Stachery, który w pełnym biegu minął kilku rywali, ale jego strzał obok bramki.
  • 90'
    Pogramy o cztery minuty dłużej.
  • 89'
    W odpowiedzi Michał Wiśniewski w polu karnym rywali, ale przy próbie minięcia obrońcy traci piłkę.
  • 89'
    Przekombinowali na nasze szęscie gospodarze, bo mieli co najmniej dwa dogodne momenty do uderzenia z pola karnego. W efekcie strata.
  • 87'
    Dobre wejście w pole karne Patryka Zauchy, zagranie do Michała Wiśniewskiego, ale jego strzał broni Arkadiusz Cynar.
  • 86'
    Próba górnej piłki od Kacpra Ropa do Arkadiusza Gila, ale pewnie łapie to Adam Wilk i szybko zaczyna naszą akcję.
  • 85'
    Vinicius na prawej stronie minął dwóch rywali, ale dośrodkowanie...bardzo słabe. Od bramki gospodarze i ewidentnie nie spieszy im się w tym momencie.
  • 83'
    Dobre odegranie przed pole karne do Sebastiana Strózika, który ustawił sobie dobrze piłkę i uderzył w prawy róg bramki Arkadiusza Cynara. Płaskie uderzenie i bez szans bramkarz gospodarzy. Ważna bramka kontaktowa na około dziesięć minut przed końcem meczu
  • 82'
    Nad bramką strzał z dystansu Rafała Michalika.
  • 81'
    Pokręcił naszymi obrońcami teraz Sebastian Dziedzic, ale na spalonym Arkadiusz Gil.
  • 79'
    Michał Stachera wrzuca do Tomasza Bały, który przyjął piłkę klatką piersiową, ale przy próbie zebrania się do strzału ucieka mu futbolówka.
  • 78'
    Musiał ratować się grający trener KS Wiązownicy, bo dobrze uciekł mu Tomasz Bała. Z rzutu wolnego dośrodkowuje Mateusz Supryn, ale nie opanuje piłki Mateusz Pieńczak.
  • 76'
    Na boisku leży strzelec pierwszej bramki, czyli Rafał Michalik. Chwila przerwy.
  • 75'
    Dośrodkowanie Adama Malisza w kierunku Tomasza Bały lapie bramkarz Wiązownicy.
  • 73'
    Wchodzi też Tomasz Bała za Roberta Ożóga. Niżej będzie grał teraz Sebastain Strózik, a Tomek zajme miejsce na pozycji numer "9".
  • 73'
    Podwójna zmiana w Cracovii: Michał Stachera za Daniela Pika.
  • 72'
    Ponownie swój zespół ratuje Arkadiusz Cynar, dobra okazja dla Pasów.
  • 71'
    Dobrze wbiegał Vinicus z lewej strony i wydawało się, że faulowany był Brazylijczyk, ale bez gwizdka arbitra.
  • 70'
    Niestety, dobre wejście w pole karne wprowadzonego chwile wcześniej Arkadiusza Gila, który wykłada piłkę Sebastianowi Dziedzicowi. Uderzenie z pierwszej piłki i bez szans Adam Wilk.
  • 68'
    Boiska opuści też kapitan gospodarzy, wejdzie Arkadiusz Gil
  • 66'
    Zmiana w środku pola naszej drużyny - wejdzie Adam Malisz, który zastąpi Doriana Pitułę.
  • 64'
    Dośrodkowanie pewnie łapie Arkadiusz Cynar.
  • 61'
    I szybko przed szansą znalazł się wprowadzony chwile wcześniej Jakub Janik, który przejął piłkę wybitą przez naszego obrońcę i od razu uderzył. Piękny strzał pod poprzeczkę, ale jeszcze lepsza interwencja Adama Wilka.
  • 60'
    Dwa twarde wejścia zawodników gospodarzy i pomocy medyków potrzebuje Dorian Pituła.
  • 60'
    Wchodzi też Kacper Wydra.
  • 60'
    Podwójna zmiana u gospodarzy.
  • 58'
    Ofensywna zmiana w Cracovii - Mateusz Jarzynka zastąpiony przez Viniciusa.
  • 57'
    Dośrodkowania Michała Wiśniewskiego wybijają obrońc, poźniej jeszcze próba zagrania piłki w pole karne przez Doriana Pitułę, ale łapie Arkadiusz Cynar.
  • 55'
    Michał Wiśniewski zamarkował uderzenie, przełożył sobie piłkę na lewą nogę, myląc rywala, uderzył i dobrze broni Arkadiusz Cynar.
  • 53'
    Żółta kartka dla zawodnika gospodarzy.
  • 51'
    Ale przyśpieszył Sebastain Strózik, który sprintem minął Sokolenkę i Gliniaka, dobre wycofanie piłki do Daniela Pika, ale jego strzał nad bramką. Docenić trzeba też pracę w defensywie Michała Wiśniewskiego, który odzyskał piłkę i zagrał do "Strózia".
  • 49'
    Kamil Bentkowski urwał się Mateuszowi Jarzynce po prawej stronie i dośrodkowanie dobrze wybija Mateusz Pieńczak. Groźna akcja, bo ze wsparciem wbiegał już Arkadiusz Staszczak.
  • 47'
    Na początek dobra próba Michała Wiśniewskiego, ale pojedynek przy linii bocznej boiska wygrywa Bartłomiej Gliniak.
  • 46'
    Drużyny bez zmian, grę rozpoczyna Sebastain Strózik.
  • Wracamy do gry. Liczymy na bramki dla Pasów w drugiej połowie.
  • 13:46
  • Koniec pierwszej połowy - Cracovia miała swoje szanse, ale bramka zdobyta na samym początku meczu daje na razie prowadzenie gospodarzom.
  • 45'
    Doliczony już czas pierwszej połowy i gospodarze nie spieszą się ze wznowieniami gry.
  • 43'
    Twarde pojedynki toczy na prawym skrzydle Sebastian Strózik, któremu w ostatnich minutach nie pozwala uwolnić się Jakub Szafar.
  • 41'
    Dobrze piłkę, po raz kolejny w tym meczu, przejmuje Krystian Bracik.
  • 40'
    Położył się na naszym napastniku Sokolenko, ale zdaniem arbitra bez faulu w okolicach pola karnego gospodarzy.
  • 39'
    Zbyt mocna próba prostopadłej piłki w kierunku Sebastiana Strózika i futbolówka w rękach Arkadiusza Cynara.
  • 37'
    Dośrodkowanie Krystiana Ropa wybija Mateusz Pieńczak, a poprawka zbyt mocna i rzut z autu dla Pasów. Grę wznowi Michał Wiśniewski.
  • 35'
    Agresywny pressing i rywale nie mogli wyjść z własnej połowy, ostatecznie próba dalekiego zagrania wychodzi poza linie boiska.
  • 34'
    Jakub Szafar faulowany przez Patryka Zauchę.
  • 32'
    Dobre wbiegnięcie i mocne wbicie piłki w pole karne przez Patryka Zauchę, ale nikt z jego kolegów nie zamknął tej akcji.
  • 30'
    Długo holował piłkę Mateusz Supryn i jego próba uderzenia zablokowana przez Arkadiusza Staszaka.
  • 28'
    Michał Wiśniewski minął dwóch rywali i brzydki faul trzeciego zakończony żółtą kartką.
  • 26'
    Dwa dobre strzały z dystansu w wykonaniu Cracovii - najpierw Robert Ożóg, a później Mateusz Supryn. Dwukrotnie z dużymi problemami Arkadiusz Cynar.
  • 24'
    Ważne interwencja Krystiana Bracika, który nie dał się minąć Kacprowi Wydrze w okolicach naszego pola karnego.
  • 23'
    Dobra akcja Sebastiana Stróżika, który minął dwóch rywali, ale późniejszy pojedynek z Patrykiem Zauchą wygrał Bartłomiej Gliniak.
  • 21'
    Bez dogodnych sytuacji dla obydwu drużyn w ostatnich minutach, przed chwilą zbyt mocne wejście Mateusza Pieńczaka i Kaper Wydra faulowany.
  • 19'
    Kacper Rop z dystansu, ale lekki strzał i bez problemów Adam Wilk.
  • 17'
    Faulowany Daniel Pik w okolicach linii środkowej.
  • 15'
    Niecelne zagranie grającego trenera gospodarzy i piłkę przejmuje Krystian Bracik. Zagranie na prawe skrzydło, którym pędził Daniel Pik, ale przy zagraniu do Patryka Zauchy przejmują rywale.
  • 12'
    Faulowany Arkadiusz Michalik.
  • 10'
    Ponownie Daniel Pik, tym razem z rzutu wolnego. Jego dośrodkowanie wybite na rzut rożny i przed kolejną szansą wrzucenia piłki 20-letni piłkarz Cracovii.
  • 9'
    Kolejne dośrodkowanie Daniela Pika, tym razem płaska piłka wybita, ale przejmuje ją jeszcze nasz zawodnik i dośrodkowuje na głowę Mateusza Pieńczaka. Dobry strzał i z problemami Cynar, później jeszcze dobijał Dorian Pituła i ponownie świetnie obronił bramkarz gospodarzy. Bardzo dobra akcja, niewiele zabrakło do wyrównania.
  • 8'
    Zagranie Patryka Zauchy zablokował Jakub Szafer i teraz rzut rożny dla Cracovii. Dośrodkowuje Daniel Pik, ale dobrze piąstkuje Arkadiusz Cynar. Wszystko odbyło się w akompaniamencie klaksonów jadących obok stadionu samochodów nowożeńców.
  • 6'
    Próba akcji lewą stroną w wykonaniu Pasów, ale niecelne zagranie i aut dla gospodarzy.
  • 4'
    I teraz cieszyć już w pełni mogą się kibice gospodarzy - dośrodkowanie z rzutu rożnego na bramkę dla gospodarzy zamienił Rafał Michalik.
  • 3'
    "Jeee..." rozległo się na stadionie, ale piłka minimalnie minęła słupek bramki Adama Wilka. Kolejny rzut rożny.
  • 2'
    Spokojnie rozgrywali akcję zawodnicy Wiązownicy i próba dośrodkowania zablokowana przez Michała Wiśniewskiego. Pierwszy rzut rożny w dzisiejszym meczu.
  • 1'
    Sebastian Dziedzic jest już gotowy, zaczną gospodarze.
  • 12:57
    Obydwie drużyny już na murawie.
  • 12:41
    Zapowiedź dzisiejszego meczu dostępna jest [w tym miejscu]
  • 12:31
    Zestawienie gospodarzy dostępny jest w zakładce "składy".
  • 12:30

Znamy skład Cracovii na dzisiejszy mecz:

• 12:15

W Wiązownicy wszystko gotowe, o 13:00 zaczynamy!

• 12:12
    Sędzią dzisiejszego meczu będzie Marcin Kluk z Zamościa. Na liniach pomagać mu będą sędziowie asystenci Mariusz Słoboda i Przemysław Kasztelan.
  • 12:03
    Co ciekawe obaj trenerzy znają się z boiska, w sezonie 2006/2007 rywalizowali ze sobą aż czterokrotnie w Ekstraklasie i Pucharze Ekstraklasy. Piotr Giza będąc piłkarzem Cracovii, a Wałerij Sokołenko grał wówczas w barwach Górnika Łęczna.
  • 12:00

Przed meczem zachęcamy do obejrzenia podsumowania miesiąca w drugiej drużynie Cracovii:

• 11:50
    Dzień dobry z Podkarpacia! Przed nami starcie beniaminków III ligi. KS Wiązownica zajmuje w tabeli 19. miejsce z dorobkiem 8 punktów.