II Liga Wojewódzka Juniora Młodszego B1: Sezon 2021/2022

Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwaRemisyPorażkiBramkiPunkty
1 CANPACK OKS Brzesko - Logo CANPACK OKS Brzesko 7 6 1 0 29 -6 19
  • Mecze 7
  • Zwycięstwa 6
  • Remisy 1
  • Porażki 0
  • Bramki 29 - 6
2 Cracovia U-16 - Logo Cracovia U-16 7 5 1 1 23 -8 16
  • Mecze 7
  • Zwycięstwa 5
  • Remisy 1
  • Porażki 1
  • Bramki 23 - 8
3 Puszcza Niepołomice - Logo Puszcza Niepołomice 7 5 1 1 25 -8 16
  • Mecze 7
  • Zwycięstwa 5
  • Remisy 1
  • Porażki 1
  • Bramki 25 - 8
4 Hutnik II Kraków - Logo Hutnik II Kraków 7 4 1 2 34 -16 13
  • Mecze 7
  • Zwycięstwa 4
  • Remisy 1
  • Porażki 2
  • Bramki 34 - 16
5 Limanovia Limanowa - Logo Limanovia Limanowa 7 2 1 4 17 -18 7
  • Mecze 7
  • Zwycięstwa 2
  • Remisy 1
  • Porażki 4
  • Bramki 17 - 18
6 Unia II Tarnów - Logo Unia II Tarnów 7 1 1 5 13 -30 4
  • Mecze 7
  • Zwycięstwa 1
  • Remisy 1
  • Porażki 5
  • Bramki 13 - 30
7 AP Profi Kraków - Logo AP Profi Kraków 6 1 0 5 3 -17 3
  • Mecze 6
  • Zwycięstwa 1
  • Remisy 0
  • Porażki 5
  • Bramki 3 - 17
8 Beskid Andrychów - Logo Beskid Andrychów 6 0 0 6 2 -43 0
  • Mecze 6
  • Zwycięstwa 0
  • Remisy 0
  • Porażki 6
  • Bramki 2 - 43
Hide all fixtures

Kolejka 10

  • 09.10
    Cracovia U-16 Cracovia U-16 - Logo
    TBD
    Beskid Andrychów - Logo Beskid Andrychów
  • 09.10
    CANPACK OKS Brzesko CANPACK OKS Brzesko - Logo
    10:00
    AP Profi Kraków - Logo AP Profi Kraków
  • 09.10
    Limanovia Limanowa Limanovia Limanowa - Logo
    10:00
    Hutnik II Kraków - Logo Hutnik II Kraków
  • 10.10
    Unia II Tarnów Unia II Tarnów - Logo
    12:30
    Puszcza Niepołomice - Logo Puszcza Niepołomice

Kolejka 9

  • 02.10
    Hutnik II Kraków Hutnik II Kraków - Logo
    10:00
    Cracovia U-16 - Logo Cracovia U-16
  • 02.10
    AP Profi Kraków AP Profi Kraków - Logo
    11:00
    Limanovia Limanowa - Logo Limanovia Limanowa
  • 03.10
    Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice - Logo
    10:00
    CANPACK OKS Brzesko - Logo CANPACK OKS Brzesko
  • 03.10
    Beskid Andrychów Beskid Andrychów - Logo
    11:00
    Unia II Tarnów - Logo Unia II Tarnów

Kolejka 8

  • 25.09
    Limanovia Limanowa Limanovia Limanowa - Logo
    10:00
    Puszcza Niepołomice - Logo Puszcza Niepołomice
  • 25.09
    Beskid Andrychów Beskid Andrychów - Logo
    11:00
    Hutnik II Kraków - Logo Hutnik II Kraków
  • 25.09
    Unia II Tarnów Unia II Tarnów - Logo
    14:30
    CANPACK OKS Brzesko - Logo CANPACK OKS Brzesko
  • 26.09
    Cracovia U-16 Cracovia U-16 - Logo
    10:00
    AP Profi Kraków - Logo AP Profi Kraków

Kolejka 7

  • 18.09
    Unia II Tarnów Unia II Tarnów - Logo
    2-7
    Hutnik II Kraków - Logo Hutnik II Kraków
  • 18.09
    Limanovia Limanowa Limanovia Limanowa - Logo
    1-2
    CANPACK OKS Brzesko - Logo CANPACK OKS Brzesko
  • 18.09
    Cracovia U-16 Cracovia U-16 - Logo
    4-2
    Puszcza Niepołomice - Logo Puszcza Niepołomice
  • 11.11
    Beskid Andrychów Beskid Andrychów - Logo
    0-0
    AP Profi Kraków - Logo AP Profi Kraków

Kolejka 6

  • 11.09
    CANPACK OKS Brzesko CANPACK OKS Brzesko - Logo
    2-0
    Cracovia U-16 - Logo Cracovia U-16
  • 11.09
    AP Profi Kraków AP Profi Kraków - Logo
    1-2
    Hutnik II Kraków - Logo Hutnik II Kraków
  • 12.09
    Unia II Tarnów Unia II Tarnów - Logo
    4-4
    Limanovia Limanowa - Logo Limanovia Limanowa
  • 12.09
    Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice - Logo
    3-0
    Beskid Andrychów - Logo Beskid Andrychów

Kolejka 5

  • 04.09
    AP Profi Kraków AP Profi Kraków - Logo
    2-0
    Unia II Tarnów - Logo Unia II Tarnów
  • 04.09
    Hutnik II Kraków Hutnik II Kraków - Logo
    1-5
    Puszcza Niepołomice - Logo Puszcza Niepołomice
  • 05.09
    Beskid Andrychów Beskid Andrychów - Logo
    0-7
    CANPACK OKS Brzesko - Logo CANPACK OKS Brzesko
  • 05.09
    Cracovia U-16 Cracovia U-16 - Logo
    5-2
    Limanovia Limanowa - Logo Limanovia Limanowa

Kolejka 4

  • 31.08
    Limanovia Limanowa Limanovia Limanowa - Logo
    6-0
    Beskid Andrychów - Logo Beskid Andrychów
  • 01.09
    Unia II Tarnów Unia II Tarnów - Logo
    0-3
    Cracovia U-16 - Logo Cracovia U-16
  • 01.09
    CANPACK OKS Brzesko CANPACK OKS Brzesko - Logo
    4-3
    Hutnik II Kraków - Logo Hutnik II Kraków
  • 08.09
    Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice - Logo
    6-0
    AP Profi Kraków - Logo AP Profi Kraków

Kolejka 3

  • 28.08
    Hutnik II Kraków Hutnik II Kraków - Logo
    3-1
    Limanovia Limanowa - Logo Limanovia Limanowa
  • 28.08
    AP Profi Kraków AP Profi Kraków - Logo
    0-4
    CANPACK OKS Brzesko - Logo CANPACK OKS Brzesko
  • 28.08
    Beskid Andrychów Beskid Andrychów - Logo
    0-6
    Cracovia U-16 - Logo Cracovia U-16
  • 29.08
    Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice - Logo
    4-1
    Unia II Tarnów - Logo Unia II Tarnów

Kolejka 2

  • 21.08
    Unia II Tarnów Unia II Tarnów - Logo
    5-1
    Beskid Andrychów - Logo Beskid Andrychów
  • 21.08
    CANPACK OKS Brzesko CANPACK OKS Brzesko - Logo
    1-1
    Puszcza Niepołomice - Logo Puszcza Niepołomice
  • 21.08
    Limanovia Limanowa Limanovia Limanowa - Logo
    2-0
    AP Profi Kraków - Logo AP Profi Kraków
  • 21.08
    Cracovia U-16 Cracovia U-16 - Logo
    2-2
    Hutnik II Kraków - Logo Hutnik II Kraków

Kolejka 1

  • 18.08
    CANPACK OKS Brzesko CANPACK OKS Brzesko - Logo
    9-1
    Unia II Tarnów - Logo Unia II Tarnów
  • 18.08
    Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice - Logo
    4-1
    Limanovia Limanowa - Logo Limanovia Limanowa
  • 18.08
    Hutnik II Kraków Hutnik II Kraków - Logo
    16-1
    Beskid Andrychów - Logo Beskid Andrychów
  • 18.08
    AP Profi Kraków AP Profi Kraków - Logo
    0-3
    Cracovia U-16 - Logo Cracovia U-16

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ