II Liga Wojewódzka Juniora Młodszego B1: Sezon 2021/2022

Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwaRemisyPorażkiBramkiPunkty
1 CANPACK OKS Brzesko - Logo CANPACK OKS Brzesko 14 11 2 1 59 -12 35
  • Mecze 14
  • Zwycięstwa 11
  • Remisy 2
  • Porażki 1
  • Bramki 59 - 12
2 Puszcza Niepołomice - Logo Puszcza Niepołomice 14 10 2 2 51 -14 32
  • Mecze 14
  • Zwycięstwa 10
  • Remisy 2
  • Porażki 2
  • Bramki 51 - 14
3 Cracovia U-16 - Logo Cracovia U-16 14 10 2 2 41 -17 32
  • Mecze 14
  • Zwycięstwa 10
  • Remisy 2
  • Porażki 2
  • Bramki 41 - 17
4 Hutnik II Kraków - Logo Hutnik II Kraków 14 8 2 4 59 -24 26
  • Mecze 14
  • Zwycięstwa 8
  • Remisy 2
  • Porażki 4
  • Bramki 59 - 24
5 AP Profi Kraków - Logo AP Profi Kraków 14 5 0 9 32 -41 15
  • Mecze 14
  • Zwycięstwa 5
  • Remisy 0
  • Porażki 9
  • Bramki 32 - 41
6 Limanovia Limanowa - Logo Limanovia Limanowa 14 3 3 8 28 -32 12
  • Mecze 14
  • Zwycięstwa 3
  • Remisy 3
  • Porażki 8
  • Bramki 28 - 32
7 Unia II Tarnów - Logo Unia II Tarnów 14 3 1 10 33 -51 10
  • Mecze 14
  • Zwycięstwa 3
  • Remisy 1
  • Porażki 10
  • Bramki 33 - 51
8 Beskid Andrychów - Logo Beskid Andrychów 14 0 0 14 10 -122 0
  • Mecze 14
  • Zwycięstwa 0
  • Remisy 0
  • Porażki 14
  • Bramki 10 - 122
Hide all fixtures

Kolejka 14

  • 03.11
    Hutnik II Kraków Hutnik II Kraków - Logo
    5-1
    Unia II Tarnów - Logo Unia II Tarnów
  • 05.11
    AP Profi Kraków AP Profi Kraków - Logo
    13-1
    Beskid Andrychów - Logo Beskid Andrychów
  • 06.11
    Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice - Logo
    3-2
    Cracovia U-16 - Logo Cracovia U-16
  • 06.11
    CANPACK OKS Brzesko CANPACK OKS Brzesko - Logo
    4-0
    Limanovia Limanowa - Logo Limanovia Limanowa

Kolejka 13

  • 30.10
    Hutnik II Kraków Hutnik II Kraków - Logo
    2-0
    AP Profi Kraków - Logo AP Profi Kraków
  • 30.10
    Beskid Andrychów Beskid Andrychów - Logo
    2-11
    Puszcza Niepołomice - Logo Puszcza Niepołomice
  • 30.10
    Limanovia Limanowa Limanovia Limanowa - Logo
    2-3
    Unia II Tarnów - Logo Unia II Tarnów
  • 31.10
    Cracovia U-16 Cracovia U-16 - Logo
    2-2
    CANPACK OKS Brzesko - Logo CANPACK OKS Brzesko

Kolejka 12

  • 23.10
    CANPACK OKS Brzesko CANPACK OKS Brzesko - Logo
    12-1
    Beskid Andrychów - Logo Beskid Andrychów
  • 23.10
    Limanovia Limanowa Limanovia Limanowa - Logo
    0-1
    Cracovia U-16 - Logo Cracovia U-16
  • 23.10
    Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice - Logo
    2-0
    Hutnik II Kraków - Logo Hutnik II Kraków
  • 24.10
    Unia II Tarnów Unia II Tarnów - Logo
    2-3
    AP Profi Kraków - Logo AP Profi Kraków

Kolejka 11

  • 16.10
    Hutnik II Kraków Hutnik II Kraków - Logo
    2-1
    CANPACK OKS Brzesko - Logo CANPACK OKS Brzesko
  • 16.10
    Beskid Andrychów Beskid Andrychów - Logo
    2-7
    Limanovia Limanowa - Logo Limanovia Limanowa
  • 16.10
    AP Profi Kraków AP Profi Kraków - Logo
    0-7
    Puszcza Niepołomice - Logo Puszcza Niepołomice
  • 17.10
    Cracovia U-16 Cracovia U-16 - Logo
    4-1
    Unia II Tarnów - Logo Unia II Tarnów

Kolejka 10

  • 09.10
    CANPACK OKS Brzesko CANPACK OKS Brzesko - Logo
    6-0
    AP Profi Kraków - Logo AP Profi Kraków
  • 09.10
    Limanovia Limanowa Limanovia Limanowa - Logo
    2-2
    Hutnik II Kraków - Logo Hutnik II Kraków
  • 10.10
    Cracovia U-16 Cracovia U-16 - Logo
    3-0
    Beskid Andrychów - Logo Beskid Andrychów
  • 10.10
    Unia II Tarnów Unia II Tarnów - Logo
    1-3
    Puszcza Niepołomice - Logo Puszcza Niepołomice

Kolejka 9

  • 02.10
    Hutnik II Kraków Hutnik II Kraków - Logo
    1-2
    Cracovia U-16 - Logo Cracovia U-16
  • 02.10
    AP Profi Kraków AP Profi Kraków - Logo
    2-0
    Limanovia Limanowa - Logo Limanovia Limanowa
  • 03.10
    Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice - Logo
    0-1
    CANPACK OKS Brzesko - Logo CANPACK OKS Brzesko
  • 03.10
    Beskid Andrychów Beskid Andrychów - Logo
    0-11
    Unia II Tarnów - Logo Unia II Tarnów

Kolejka 8

  • 25.09
    Limanovia Limanowa Limanovia Limanowa - Logo
    0-0
    Puszcza Niepołomice - Logo Puszcza Niepołomice
  • 25.09
    Beskid Andrychów Beskid Andrychów - Logo
    0-13
    Hutnik II Kraków - Logo Hutnik II Kraków
  • 25.09
    Unia II Tarnów Unia II Tarnów - Logo
    1-4
    CANPACK OKS Brzesko - Logo CANPACK OKS Brzesko
  • 26.09
    Cracovia U-16 Cracovia U-16 - Logo
    4-2
    AP Profi Kraków - Logo AP Profi Kraków

Kolejka 7

  • 18.09
    Unia II Tarnów Unia II Tarnów - Logo
    2-7
    Hutnik II Kraków - Logo Hutnik II Kraków
  • 18.09
    Limanovia Limanowa Limanovia Limanowa - Logo
    1-2
    CANPACK OKS Brzesko - Logo CANPACK OKS Brzesko
  • 18.09
    Cracovia U-16 Cracovia U-16 - Logo
    4-2
    Puszcza Niepołomice - Logo Puszcza Niepołomice
  • 13.10
    Beskid Andrychów Beskid Andrychów - Logo
    2-9
    AP Profi Kraków - Logo AP Profi Kraków

Kolejka 6

  • 11.09
    CANPACK OKS Brzesko CANPACK OKS Brzesko - Logo
    2-0
    Cracovia U-16 - Logo Cracovia U-16
  • 11.09
    AP Profi Kraków AP Profi Kraków - Logo
    1-2
    Hutnik II Kraków - Logo Hutnik II Kraków
  • 12.09
    Unia II Tarnów Unia II Tarnów - Logo
    4-4
    Limanovia Limanowa - Logo Limanovia Limanowa
  • 12.09
    Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice - Logo
    3-0
    Beskid Andrychów - Logo Beskid Andrychów

Kolejka 5

  • 04.09
    AP Profi Kraków AP Profi Kraków - Logo
    2-0
    Unia II Tarnów - Logo Unia II Tarnów
  • 04.09
    Hutnik II Kraków Hutnik II Kraków - Logo
    1-5
    Puszcza Niepołomice - Logo Puszcza Niepołomice
  • 05.09
    Beskid Andrychów Beskid Andrychów - Logo
    0-7
    CANPACK OKS Brzesko - Logo CANPACK OKS Brzesko
  • 05.09
    Cracovia U-16 Cracovia U-16 - Logo
    5-2
    Limanovia Limanowa - Logo Limanovia Limanowa

Kolejka 4

  • 31.08
    Limanovia Limanowa Limanovia Limanowa - Logo
    6-0
    Beskid Andrychów - Logo Beskid Andrychów
  • 01.09
    Unia II Tarnów Unia II Tarnów - Logo
    0-3
    Cracovia U-16 - Logo Cracovia U-16
  • 01.09
    CANPACK OKS Brzesko CANPACK OKS Brzesko - Logo
    4-3
    Hutnik II Kraków - Logo Hutnik II Kraków
  • 08.09
    Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice - Logo
    6-0
    AP Profi Kraków - Logo AP Profi Kraków

Kolejka 3

  • 28.08
    Hutnik II Kraków Hutnik II Kraków - Logo
    3-1
    Limanovia Limanowa - Logo Limanovia Limanowa
  • 28.08
    AP Profi Kraków AP Profi Kraków - Logo
    0-4
    CANPACK OKS Brzesko - Logo CANPACK OKS Brzesko
  • 28.08
    Beskid Andrychów Beskid Andrychów - Logo
    0-6
    Cracovia U-16 - Logo Cracovia U-16
  • 29.08
    Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice - Logo
    4-1
    Unia II Tarnów - Logo Unia II Tarnów

Kolejka 2

  • 21.08
    Unia II Tarnów Unia II Tarnów - Logo
    5-1
    Beskid Andrychów - Logo Beskid Andrychów
  • 21.08
    CANPACK OKS Brzesko CANPACK OKS Brzesko - Logo
    1-1
    Puszcza Niepołomice - Logo Puszcza Niepołomice
  • 21.08
    Limanovia Limanowa Limanovia Limanowa - Logo
    2-0
    AP Profi Kraków - Logo AP Profi Kraków
  • 21.08
    Cracovia U-16 Cracovia U-16 - Logo
    2-2
    Hutnik II Kraków - Logo Hutnik II Kraków

Kolejka 1

  • 18.08
    CANPACK OKS Brzesko CANPACK OKS Brzesko - Logo
    9-1
    Unia II Tarnów - Logo Unia II Tarnów
  • 18.08
    Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice - Logo
    4-1
    Limanovia Limanowa - Logo Limanovia Limanowa
  • 18.08
    Hutnik II Kraków Hutnik II Kraków - Logo
    16-1
    Beskid Andrychów - Logo Beskid Andrychów
  • 18.08
    AP Profi Kraków AP Profi Kraków - Logo
    0-3
    Cracovia U-16 - Logo Cracovia U-16

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ