Centralna Liga Juniorów U-17, gr. I 2023/24

Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwaRemisyPorażkiBramkiPunktyForma
1 Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa 24 17 3 4 85 -29 54
P W W R W
2 AKS SMS Łódź - Logo AKS SMS Łódź 23 16 3 5 49 -22 51
W P W P R
3 Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków 24 15 4 5 66 -30 49
W W W W W
4 MKS Polonia Warszawa - Logo MKS Polonia Warszawa 24 14 7 3 82 -37 49
R W W W W
5 Cracovia U-17 - Logo Cracovia U-17 24 15 3 6 55 -37 48
W W R P W
6 Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok 24 13 3 8 66 -44 42
R W R P P
7 Escola Varsovia Warszawa - Logo Escola Varsovia Warszawa 24 11 6 7 50 -46 39
P W P R W
8 Igloopol Dębica - Logo Igloopol Dębica 24 9 6 9 34 -42 33
P R R P W
9 Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów 24 9 4 11 38 -36 31
P W P W P
10 Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków 24 8 5 11 44 -48 29
R P W W R
11 Wisła Płock - Logo Wisła Płock 24 7 6 11 37 -51 27
W P P P R
12 Korona Kielce - Logo Korona Kielce 24 7 6 11 39 -52 27
W P W W R
13 KKP Korona Kielce - Logo KKP Korona Kielce 23 6 5 13 25 -64 23
R R P W P
14 Motor Lublin - Logo Motor Lublin 24 5 3 16 24 -57 18
R P R R P
15 Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz 24 4 6 14 22 -58 18
R P P R P
16 GKS Bełchatów - Logo GKS Bełchatów 24 1 0 23 19 -82 3
P P P P P

Zakończone

Kolejka 24

  • 13.04
    Motor Lublin Motor Lublin - Logo
    0-0
    KKP Korona Kielce - Logo KKP Korona Kielce
  • 13.04
    MKS Polonia Warszawa MKS Polonia Warszawa - Logo
    4-4
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 13.04
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    1-1
    Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz
  • 13.04
    AKS SMS Łódź AKS SMS Łódź - Logo
    1-0
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 13.04
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    3-1
    Escola Varsovia Warszawa - Logo Escola Varsovia Warszawa
  • 14.04
    Cracovia U-17 Cracovia U-17 - Logo
    2-1
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów
  • 14.04
    GKS Bełchatów GKS Bełchatów - Logo
    0-4
    Wisła Płock - Logo Wisła Płock
  • 14.04
    Igloopol Dębica Igloopol Dębica - Logo
    1-3
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce

Kolejka 23

  • 05.04
    Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz - Logo
    0-3
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 06.04
    Escola Varsovia Warszawa Escola Varsovia Warszawa - Logo
    1-0
    AKS SMS Łódź - Logo AKS SMS Łódź
  • 06.04
    Wisła Płock Wisła Płock - Logo
    1-2
    Cracovia U-17 - Logo Cracovia U-17
  • 06.04
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    3-2
    Motor Lublin - Logo Motor Lublin
  • 06.04
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    3-0
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 06.04
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    3-1
    GKS Bełchatów - Logo GKS Bełchatów
  • 07.04
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    2-3
    MKS Polonia Warszawa - Logo MKS Polonia Warszawa
  • 07.04
    KKP Korona Kielce KKP Korona Kielce - Logo
    2-2
    Igloopol Dębica - Logo Igloopol Dębica

Kolejka 22

  • 27.03
    Motor Lublin Motor Lublin - Logo
    2-2
    Igloopol Dębica - Logo Igloopol Dębica
  • 28.03
    MKS Polonia Warszawa MKS Polonia Warszawa - Logo
    3-0
    KKP Korona Kielce - Logo KKP Korona Kielce
  • 28.03
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    4-1
    Wisła Płock - Logo Wisła Płock
  • 28.03
    Cracovia U-17 Cracovia U-17 - Logo
    1-1
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 28.03
    GKS Bełchatów GKS Bełchatów - Logo
    0-3
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 29.03
    AKS SMS Łódź AKS SMS Łódź - Logo
    2-0
    Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz
  • 29.03
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    2-0
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów
  • 29.03
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    5-1
    Escola Varsovia Warszawa - Logo Escola Varsovia Warszawa

Kolejka 21

  • 22.03
    Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz - Logo
    1-1
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 23.03
    KKP Korona Kielce KKP Korona Kielce - Logo
    3-2
    GKS Bełchatów - Logo GKS Bełchatów
  • 23.03
    Wisła Płock Wisła Płock - Logo
    1-4
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 23.03
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    1-4
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 23.03
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    4-0
    AKS SMS Łódź - Logo AKS SMS Łódź
  • 24.03
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    4-3
    Cracovia U-17 - Logo Cracovia U-17
  • 24.03
    Igloopol Dębica Igloopol Dębica - Logo
    0-5
    MKS Polonia Warszawa - Logo MKS Polonia Warszawa
  • 24.03
    Escola Varsovia Warszawa Escola Varsovia Warszawa - Logo
    2-2
    Motor Lublin - Logo Motor Lublin

Kolejka 20

  • 16.03
    Cracovia U-17 Cracovia U-17 - Logo
    3-0
    KKP Korona Kielce - Logo KKP Korona Kielce
  • 16.03
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    3-3
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 16.03
    AKS SMS Łódź AKS SMS Łódź - Logo
    2-2
    Wisła Płock - Logo Wisła Płock
  • 16.03
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    3-0
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów
  • 16.03
    Motor Lublin Motor Lublin - Logo
    0-3
    MKS Polonia Warszawa - Logo MKS Polonia Warszawa
  • 17.03
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    2-1
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 17.03
    GKS Bełchatów GKS Bełchatów - Logo
    1-3
    Igloopol Dębica - Logo Igloopol Dębica
  • 17.03
    Escola Varsovia Warszawa Escola Varsovia Warszawa - Logo
    4-1
    Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 19

  • 09.03
    Wisła Płock Wisła Płock - Logo
    4-4
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 09.03
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    2-4
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 09.03
    KKP Korona Kielce KKP Korona Kielce - Logo
    2-1
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 09.03
    Igloopol Dębica Igloopol Dębica - Logo
    1-0
    Cracovia U-17 - Logo Cracovia U-17
  • 09.03
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    3-4
    Escola Varsovia Warszawa - Logo Escola Varsovia Warszawa
  • 09.03
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    2-3
    AKS SMS Łódź - Logo AKS SMS Łódź
  • 09.03
    MKS Polonia Warszawa MKS Polonia Warszawa - Logo
    10-0
    GKS Bełchatów - Logo GKS Bełchatów
  • 10.03
    Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz - Logo
    2-3
    Motor Lublin - Logo Motor Lublin

Kolejka 18

  • 02.03
    Wisła Płock Wisła Płock - Logo
    0-0
    Escola Varsovia Warszawa - Logo Escola Varsovia Warszawa
  • 02.03
    Cracovia U-17 Cracovia U-17 - Logo
    2-2
    MKS Polonia Warszawa - Logo MKS Polonia Warszawa
  • 02.03
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    1-1
    Igloopol Dębica - Logo Igloopol Dębica
  • 02.03
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    6-0
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 02.03
    Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz - Logo
    1-0
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów
  • 02.03
    Motor Lublin Motor Lublin - Logo
    2-1
    GKS Bełchatów - Logo GKS Bełchatów
  • 03.03
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    1-2
    KKP Korona Kielce - Logo KKP Korona Kielce
  • 03.03
    AKS SMS Łódź AKS SMS Łódź - Logo
    1-0
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce

Kolejka 17

  • 02.12
    Wisła Płock Wisła Płock - Logo
    1-1
    Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz
  • 02.12
    GKS Bełchatów GKS Bełchatów - Logo
    0-1
    Cracovia U-17 - Logo Cracovia U-17
  • 02.12
    MKS Polonia Warszawa MKS Polonia Warszawa - Logo
    3-5
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 24.02
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    3-0
    Motor Lublin - Logo Motor Lublin
  • 13.03
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    0-5
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 13.03
    KKP Korona Kielce KKP Korona Kielce - Logo
    1-5
    AKS SMS Łódź - Logo AKS SMS Łódź
  • 13.03
    Igloopol Dębica Igloopol Dębica - Logo
    2-2
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 13.03
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    5-2
    Escola Varsovia Warszawa - Logo Escola Varsovia Warszawa

Kolejka 16

  • 24.11
    Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz - Logo
    0-5
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 25.11
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    2-0
    GKS Bełchatów - Logo GKS Bełchatów
  • 25.11
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    4-0
    MKS Polonia Warszawa - Logo MKS Polonia Warszawa
  • 25.11
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    1-2
    Wisła Płock - Logo Wisła Płock
  • 25.11
    AKS SMS Łódź AKS SMS Łódź - Logo
    1-0
    Igloopol Dębica - Logo Igloopol Dębica
  • 25.11
    Motor Lublin Motor Lublin - Logo
    0-4
    Cracovia U-17 - Logo Cracovia U-17
  • 25.11
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    4-1
    KKP Korona Kielce - Logo KKP Korona Kielce
  • 25.11
    Escola Varsovia Warszawa Escola Varsovia Warszawa - Logo
    1-1
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce

Kolejka 15

  • 18.11
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    2-0
    Igloopol Dębica - Logo Igloopol Dębica
  • 18.11
    Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz - Logo
    2-2
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 18.11
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    7-0
    GKS Bełchatów - Logo GKS Bełchatów
  • 18.11
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    2-3
    Cracovia U-17 - Logo Cracovia U-17
  • 18.11
    AKS SMS Łódź AKS SMS Łódź - Logo
    2-2
    MKS Polonia Warszawa - Logo MKS Polonia Warszawa
  • 18.11
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    0-1
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 18.11
    Wisła Płock Wisła Płock - Logo
    2-1
    Motor Lublin - Logo Motor Lublin
  • 19.11
    Escola Varsovia Warszawa Escola Varsovia Warszawa - Logo
    3-0
    KKP Korona Kielce - Logo KKP Korona Kielce

Kolejka 14

  • 11.11
    Cracovia U-17 Cracovia U-17 - Logo
    3-1
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 11.11
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    2-2
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów
  • 11.11
    Motor Lublin Motor Lublin - Logo
    1-3
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 11.11
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    3-1
    Wisła Płock - Logo Wisła Płock
  • 11.11
    MKS Polonia Warszawa MKS Polonia Warszawa - Logo
    2-1
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 12.11
    GKS Bełchatów GKS Bełchatów - Logo
    1-3
    AKS SMS Łódź - Logo AKS SMS Łódź
  • 12.11
    Igloopol Dębica Igloopol Dębica - Logo
    2-4
    Escola Varsovia Warszawa - Logo Escola Varsovia Warszawa
  • 12.11
    KKP Korona Kielce KKP Korona Kielce - Logo
    0-4
    Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 13

  • 04.11
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    3-2
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 04.11
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    2-1
    Motor Lublin - Logo Motor Lublin
  • 04.11
    Wisła Płock Wisła Płock - Logo
    0-1
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 04.11
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    0-0
    KKP Korona Kielce - Logo KKP Korona Kielce
  • 04.11
    Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz - Logo
    1-1
    Igloopol Dębica - Logo Igloopol Dębica
  • 04.11
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    7-1
    GKS Bełchatów - Logo GKS Bełchatów
  • 04.11
    AKS SMS Łódź AKS SMS Łódź - Logo
    2-0
    Cracovia U-17 - Logo Cracovia U-17
  • 04.11
    Escola Varsovia Warszawa Escola Varsovia Warszawa - Logo
    2-3
    MKS Polonia Warszawa - Logo MKS Polonia Warszawa

Kolejka 12

  • 28.10
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    0-2
    AKS SMS Łódź - Logo AKS SMS Łódź
  • 28.10
    Cracovia U-17 Cracovia U-17 - Logo
    4-2
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 28.10
    GKS Bełchatów GKS Bełchatów - Logo
    3-4
    Escola Varsovia Warszawa - Logo Escola Varsovia Warszawa
  • 28.10
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    1-4
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 28.10
    Motor Lublin Motor Lublin - Logo
    0-5
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 28.10
    KKP Korona Kielce KKP Korona Kielce - Logo
    2-3
    Wisła Płock - Logo Wisła Płock
  • 28.10
    MKS Polonia Warszawa MKS Polonia Warszawa - Logo
    7-0
    Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz
  • 29.10
    Igloopol Dębica Igloopol Dębica - Logo
    2-1
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów

Kolejka 11

  • 21.10
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    1-2
    Motor Lublin - Logo Motor Lublin
  • 21.10
    Wisła Płock Wisła Płock - Logo
    3-1
    Igloopol Dębica - Logo Igloopol Dębica
  • 21.10
    Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz - Logo
    1-0
    GKS Bełchatów - Logo GKS Bełchatów
  • 21.10
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    4-2
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 21.10
    AKS SMS Łódź AKS SMS Łódź - Logo
    2-2
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 21.10
    Escola Varsovia Warszawa Escola Varsovia Warszawa - Logo
    2-1
    Cracovia U-17 - Logo Cracovia U-17
  • 22.10
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    2-1
    MKS Polonia Warszawa - Logo MKS Polonia Warszawa
  • 08.11
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    9-1
    KKP Korona Kielce - Logo KKP Korona Kielce

Kolejka 10

  • 14.10
    Cracovia U-17 Cracovia U-17 - Logo
    2-1
    Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz
  • 14.10
    GKS Bełchatów GKS Bełchatów - Logo
    1-3
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów
  • 14.10
    Motor Lublin Motor Lublin - Logo
    0-3
    AKS SMS Łódź - Logo AKS SMS Łódź
  • 14.10
    MKS Polonia Warszawa MKS Polonia Warszawa - Logo
    2-2
    Wisła Płock - Logo Wisła Płock
  • 15.10
    Igloopol Dębica Igloopol Dębica - Logo
    2-1
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 17.10
    KKP Korona Kielce KKP Korona Kielce - Logo
    1-1
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 25.10
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    1-2
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 25.10
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    2-0
    Escola Varsovia Warszawa - Logo Escola Varsovia Warszawa

Kolejka 9

  • 07.10
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    1-0
    Igloopol Dębica - Logo Igloopol Dębica
  • 07.10
    Wisła Płock Wisła Płock - Logo
    3-1
    GKS Bełchatów - Logo GKS Bełchatów
  • 07.10
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    2-1
    AKS SMS Łódź - Logo AKS SMS Łódź
  • 07.10
    KKP Korona Kielce KKP Korona Kielce - Logo
    4-1
    Motor Lublin - Logo Motor Lublin
  • 07.10
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    0-2
    MKS Polonia Warszawa - Logo MKS Polonia Warszawa
  • 07.10
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    4-5
    Cracovia U-17 - Logo Cracovia U-17
  • 08.10
    Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz - Logo
    2-2
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 08.10
    Escola Varsovia Warszawa Escola Varsovia Warszawa - Logo
    0-1
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków

Kolejka 8

  • 30.09
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    2-1
    Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz
  • 30.09
    Cracovia U-17 Cracovia U-17 - Logo
    2-1
    Wisła Płock - Logo Wisła Płock
  • 30.09
    AKS SMS Łódź AKS SMS Łódź - Logo
    2-3
    Escola Varsovia Warszawa - Logo Escola Varsovia Warszawa
  • 30.09
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    1-2
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów
  • 30.09
    Motor Lublin Motor Lublin - Logo
    0-3
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 30.09
    GKS Bełchatów GKS Bełchatów - Logo
    0-4
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 30.09
    MKS Polonia Warszawa MKS Polonia Warszawa - Logo
    5-0
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 01.10
    Igloopol Dębica Igloopol Dębica - Logo
    3-0
    KKP Korona Kielce - Logo KKP Korona Kielce

Kolejka 7

  • 22.09
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    4-2
    GKS Bełchatów - Logo GKS Bełchatów
  • 23.09
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    3-1
    Cracovia U-17 - Logo Cracovia U-17
  • 23.09
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    3-1
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 23.09
    Wisła Płock Wisła Płock - Logo
    2-1
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 23.09
    Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz - Logo
    0-3
    AKS SMS Łódź - Logo AKS SMS Łódź
  • 24.09
    KKP Korona Kielce KKP Korona Kielce - Logo
    0-2
    MKS Polonia Warszawa - Logo MKS Polonia Warszawa
  • 24.09
    Escola Varsovia Warszawa Escola Varsovia Warszawa - Logo
    1-1
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 24.09
    Igloopol Dębica Igloopol Dębica - Logo
    3-1
    Motor Lublin - Logo Motor Lublin

Kolejka 6

  • 16.09
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    4-0
    Wisła Płock - Logo Wisła Płock
  • 16.09
    GKS Bełchatów GKS Bełchatów - Logo
    0-1
    KKP Korona Kielce - Logo KKP Korona Kielce
  • 16.09
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    0-2
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 16.09
    Motor Lublin Motor Lublin - Logo
    0-3
    Escola Varsovia Warszawa - Logo Escola Varsovia Warszawa
  • 16.09
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    9-1
    Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz
  • 16.09
    MKS Polonia Warszawa MKS Polonia Warszawa - Logo
    3-3
    Igloopol Dębica - Logo Igloopol Dębica
  • 17.09
    AKS SMS Łódź AKS SMS Łódź - Logo
    2-0
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów
  • 11.10
    Cracovia U-17 Cracovia U-17 - Logo
    2-1
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce

Kolejka 5

  • 08.09
    KKP Korona Kielce KKP Korona Kielce - Logo
    2-3
    Cracovia U-17 - Logo Cracovia U-17
  • 09.09
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    1-3
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 09.09
    Wisła Płock Wisła Płock - Logo
    1-2
    AKS SMS Łódź - Logo AKS SMS Łódź
  • 09.09
    MKS Polonia Warszawa MKS Polonia Warszawa - Logo
    2-0
    Motor Lublin - Logo Motor Lublin
  • 09.09
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    3-2
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 09.09
    Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz - Logo
    0-2
    Escola Varsovia Warszawa - Logo Escola Varsovia Warszawa
  • 10.09
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    4-2
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 10.09
    Igloopol Dębica Igloopol Dębica - Logo
    2-1
    GKS Bełchatów - Logo GKS Bełchatów

Kolejka 4

  • 01.09
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    7-0
    Wisła Płock - Logo Wisła Płock
  • 01.09
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    2-2
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 02.09
    Escola Varsovia Warszawa Escola Varsovia Warszawa - Logo
    1-1
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów
  • 02.09
    GKS Bełchatów GKS Bełchatów - Logo
    1-5
    MKS Polonia Warszawa - Logo MKS Polonia Warszawa
  • 02.09
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    1-1
    KKP Korona Kielce - Logo KKP Korona Kielce
  • 02.09
    Cracovia U-17 Cracovia U-17 - Logo
    0-1
    Igloopol Dębica - Logo Igloopol Dębica
  • 02.09
    Motor Lublin Motor Lublin - Logo
    2-0
    Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz
  • 02.09
    AKS SMS Łódź AKS SMS Łódź - Logo
    2-0
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok

Kolejka 3

  • 25.08
    MKS Polonia Warszawa MKS Polonia Warszawa - Logo
    3-3
    Cracovia U-17 - Logo Cracovia U-17
  • 26.08
    GKS Bełchatów GKS Bełchatów - Logo
    3-0
    Motor Lublin - Logo Motor Lublin
  • 26.08
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    0-3
    AKS SMS Łódź - Logo AKS SMS Łódź
  • 26.08
    KKP Korona Kielce KKP Korona Kielce - Logo
    0-6
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 26.08
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    1-0
    Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz
  • 27.08
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    2-3
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 27.08
    Igloopol Dębica Igloopol Dębica - Logo
    2-0
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 27.08
    Escola Varsovia Warszawa Escola Varsovia Warszawa - Logo
    4-2
    Wisła Płock - Logo Wisła Płock

Kolejka 2

  • 19.08
    AKS SMS Łódź AKS SMS Łódź - Logo
    0-1
    KKP Korona Kielce - Logo KKP Korona Kielce
  • 19.08
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    2-0
    Igloopol Dębica - Logo Igloopol Dębica
  • 19.08
    Motor Lublin Motor Lublin - Logo
    2-0
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów
  • 19.08
    Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz - Logo
    1-0
    Wisła Płock - Logo Wisła Płock
  • 19.08
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    2-0
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 19.08
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    2-8
    MKS Polonia Warszawa - Logo MKS Polonia Warszawa
  • 19.08
    Cracovia U-17 Cracovia U-17 - Logo
    5-0
    GKS Bełchatów - Logo GKS Bełchatów
  • 20.08
    Escola Varsovia Warszawa Escola Varsovia Warszawa - Logo
    4-4
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok

Kolejka 1

  • 11.08
    Wisła Płock Wisła Płock - Logo
    1-1
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów
  • 12.08
    Cracovia U-17 Cracovia U-17 - Logo
    3-2
    Motor Lublin - Logo Motor Lublin
  • 12.08
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    5-1
    Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz
  • 12.08
    MKS Polonia Warszawa MKS Polonia Warszawa - Logo
    2-2
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 12.08
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    4-1
    Escola Varsovia Warszawa - Logo Escola Varsovia Warszawa
  • 12.08
    GKS Bełchatów GKS Bełchatów - Logo
    0-2
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 13.08
    Igloopol Dębica Igloopol Dębica - Logo
    0-5
    AKS SMS Łódź - Logo AKS SMS Łódź
  • 13.08
    KKP Korona Kielce KKP Korona Kielce - Logo
    1-7
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa

Nadchodzące

Kolejka 25

  • 19.04
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    16:00
    KKP Korona Kielce - Logo KKP Korona Kielce
  • 20.04
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    12:00
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 20.04
    Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz - Logo
    12:00
    Cracovia U-17 - Logo Cracovia U-17
  • 20.04
    AKS SMS Łódź AKS SMS Łódź - Logo
    15:00
    Motor Lublin - Logo Motor Lublin
  • 20.04
    Wisła Płock Wisła Płock - Logo
    16:00
    MKS Polonia Warszawa - Logo MKS Polonia Warszawa
  • 20.04
    Escola Varsovia Warszawa Escola Varsovia Warszawa - Logo
    16:15
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 21.04
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    12:30
    GKS Bełchatów - Logo GKS Bełchatów
  • 21.04
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    15:00
    Igloopol Dębica - Logo Igloopol Dębica

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ