CENNIK BILETÓW I KARNETÓW NA SEZON 2024/2025!

  15.06.2024
  CENNIK BILETÓW I KARNETÓW NA SEZON 2024/2025!

  Już niebawem rusza sprzedaż karnetów na sezon 2024/2025, które można będzie zakupić w dwóch opcjach: karnet na cały sezon obejmujący 17 spotkań i karnet na rundę jesienną 2024 obejmujący 9 spotkań. Rzućcie okiem na to co się zmieniło i jak prezentują się ostateczne ceny za poszczególne opcje. 

  Sprzedaż zamknięta z rezerwacją miejsc rusza 24 czerwca o godzinie 10:00. Przez tydzień karnetowicze mogą przedłużyć karnet na miejsce z poprzedniego sezonu. Miejsca posiadaczy karnetów Wiosna 2024 lub Sezon 2023/2024 będą zarezerwowane do 1 lipca do godziny 9:59, po tym czasie wszystkie miejsca są zwolnione do sprzedaży. Istnieje możliwość odnowienia miejsc lub wyboru innych. Dla wszystkich osób posiadających karnet Wiosna 2024 lub Sezon 2023/2024 przysługuje możliwość kupienia karnetu w cenie ze zniżką przez cały okres sprzedaży. Okres sprzedaży podzielony jest na sprzedaż zamkniętą, I turę, II turę i III turę.

  - KARNET STUDENCKI/UCZNIOWSKI: Dostępne są karnety studenckie/uczniowskie. Promocja dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości). Jedynym warunkiem jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej/uczniowskiej przy zakupie biletu. Aby skorzystać ze zniżki przy zakupie przez Internet na adres: pok@cracovia.pl, należy wysłać skan legitymacji.


  - OFERTA DLA SENIORÓW: Rozwiązanie to obejmuje także grupę najstarszych fanów Cracovii, kibiców po 65. roku życia. Również i oni mogą nabyć karnet w cenie ulgowej. Tutaj również oferujemy miejsca na wszystkich sektorach poza VIP i J (gości).


  - ZA ZŁOTÓWKĘ DO 15 ROKU ŻYCIA: Najmłodsi kibice wchodzą na mecze za złotówkę! Oferta obejmuje dzieci do 15 roku życia i tylko wejście na Sektor Rodzinny. Na pozostałych sektorach obowiązuje cena biletu ulgowego.


  - OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ: Na sektor C osoby z niepełnosprawnością wchodzą za złotówkę na pojedyncze mecze! Karnet na rundę jesienną dla osoby z niepełnosprawnością kosztuje 9zł, a na cały sezon 17zł. Promocja obowiązuje tylko na sektorze C.


  - DZIEŃ MECZOWY: W dzień meczu każdy bilet będzie droższy o 5zł, z wyłączeniem biletu dla dziecka na Sektor Rodzinny i dla osób z niepełnosprawnością na sektor C. 

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ