Obóz w Bad Zell za nami [PODSUMOWANIE]

  05.07.2022
  Obóz w Bad Zell za nami [PODSUMOWANIE]

  Na przełomie czerwca i lipca podopieczni Jacka Zielińskiego przygotowywali się do nadchodzącego sezonu 2022/2023 na obozie w austriackim Bad Zell. Pora podsumować wszystko to, co działo się w ostatnich kilkunastu dniach.

  Kadra na obóz w Bad Zell:

  Trener Pasów, Jacek Zieliński postanowił dać szansę nie tylko najważniejszym zawodnikom, którzy pozostali w kadrze po zakończeniu poprzedniego sezonu, ale także graczom grającym w zeszłym sezonie głównie w drużynie Rezerw lub ekipach juniorskich. W tym gronie znaleźli się m.in. Kacper Jodłowski, Adam Wilk, Robert Ożóg, Oskar Wójcik, czy Przemysław Kapek.

  Bramkarze: Karol Niemczycki, Lukáš Hroššo, Adam Wilk

  Obrońcy: Oskar Wójcik, Jakub Jugas, David Jablonský, Virgil Ghiță, Michal Sipľak, Matej Rodin, Cornel Râpă, Kamil Pestka, Damian Urban, Otar Kakabadze.

  Pomocnicy i napastnicy: Florian Loshaj, Jakub Myszor, Mathias Hebo Rasmussen, Sylwester Lusiusz, Sebastian Strózik, Evgenii Konoplyanka, Michał Rakoczy, Sergiu Hanca, Thiago Rodrigues de Souza, Robert Ożóg, Przemysław Kapek, Karol Knap, Kacper Jodłowski, Patryk Makuch, Filip Balaj.


  Sparingi:

  Łącznie w trakcie całego zgrupowania rozegraliśmy 4 sparingi. 3 z nich odbyły się w Austrii, zaś jeden w Czechach. Pierwsze spotkanie pokazywaliśmy dla Was na naszym kanale YouTube. Zostało ono obejrzane 11,5 tysiąca razy. Dwie ostatnie potyczki można było zaś oglądać w serwisie Facebook Video. Serdecznie dziękujemy za każde wyświetlenie! Poniżej prezentujemy zestawienie naszych meczów i linki do retransmisji spotkań oraz relacji tekstowych z nich.

  1. LASK Linz - Cracovia 0-2

  Link do transmisji meczu [TUTAJ]
  Link do relacji tekstowej [TUTAJ]

  2. Cracovia - Olympiakos Pireus 0-0

  Link do relacji tekstowej [TUTAJ]

  3. Cracovia - Rapid Bukareszt 1-2

  Link do transmisji meczu [TUTAJ]
  Link do relacji tekstowej [TUTAJ]

  4. Bohemians Praga 1905 - Cracovia 2-1

  Link do transmisji meczu [TUTAJ]
  Link do relacji tekstowej [TUTAJ]


  #ToSięNagrało - Bad Zell Vlog

  Podczas całego zgrupowania w Bad Zell relacjonowaliśmy Wam jego przebieg za pomocą naszych vlogów. Jeśli chcecie nadrobić któryś z odcinków, lub po prostu przeżyć cały pobyt w Austrii jeszcze raz, to dajemy Wam taką możliwość dzięki playliście dostępnej poniżej.

  Link do playlisty [TUTAJ].


  Wywiady

  W trakcie całego zgrupowania w Bad Zell przeprowadziliśmy kilka ciekawych wywiadów, m.in. z Trenerem Pasów, Jackiem Zielińskim. Playlistę ze wszystkimi rozmowami możecie znaleźć [TUTAJ].


  Po zakończonym obozie, nasi zawodnicy do pierwszego spotkania sezonu będą przygotowywać się w Cracovia Training Center. Oprócz tego, w piątkowy wieczór na stadionie przy ul. Kałuży odbędzie się spotkanie sparingowe przeciwko izraelskiemu Hapoelowi Beer Szewa [WIĘCEJ INFORMACJI].

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ