Cracovia Cracovia
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 0
Olympiakos Pireus Olympiakos Pireus
  • 19:49
    Ostatecznie nie zobaczyliśmy żadnej bramki w dzisiejszym spotkaniu. Do zobaczenia w piątek przy okazji meczu przeciwko Rapidowi Bukareszt!
  • KONIEC
  • 90'
    Dośrodkowanie Konoplyanki z rzutu rożnego z lewego narożnika. Niestety, żaden z naszych zawodników nie dopadł do piłki.
  • 87'
    Jablonsky twardo, ale zgodnie z przepisami powstrzymuje atak gości prawą stroną po szarży Avili.
  • 86'
    Niewykorzystany moment przewagi Pasów na połowie greckiego klubu. Olympiakos znów przeszedł do ofensywy.
  • 83'
    Urban powstrzymywany na naszej połowie przez Avilę.
  • 82'
    Brazylijczyk zastąpił Balaja.
  • 82'
    Do wejścia na boisko gotowy jest Thiago.
  • 81'
    Na boisku leży Balaj. Obecnie zajmują się nim nasze służby medyczne.
  • 79'
    Radjelović podał po ziemi z prawej strony do środka pola karnego. Do piłki nie dopada zarówno El Arabi, jak i Masouras. Mamy sporo szczęścia!
  • 78'
    Myszor zatrzymany na naszej połowie przez próbującego odzyskać piłkę Masourasa.
  • 77'
    Kunde w środku pola próbował szukać kolegów górnym podaniem. Po kilku rykoszetach od naszych zawodników piłkę przechwytuje Niemczycki.
  • 75'
    Oskar Wójcik zmienia Marko Rodina.
  • 73'
    Kolejna interwencja Niemczyckiego, tym razem po wrzutce z lewego skrzydła. Piłka jednak nadal w posiadaniu Olympiakosu.
  • 71'
    Kapitalna interwencja Niemczyckiego! Bramkarz Pasów paruje na swoją prawą stronę strzał zmierzający przy słupku w wykonaniu Masourasa!
  • 69'
    Z boiska zszedł Jakub Jugas.
  • 69'
    Na boisku pojawia się Damian Urban.
  • 67'
    Faul Sipl'aka na Randjeloviciu w okolicach środkowej linii boiska na połowie Olympiakosu.
  • 66'
    Randjelović dośrodkowuje z prawej strony, ale niebezpieczeństwo, choćby na chwilkę, udaje się zażegnać.
  • 66'
    Kontratak w wykonaniu Pasów, jednak nie udało się z niego stworzyć niczego konstruktywnego.
  • 64'
    W drużynie Olympiakosu na boisku pojawiło się kilku znanych zawodników z europejskich rozgrywek, m.in. Konstantinos Manolas, czy tez Sokratis Papasthatopoulos.
  • 63'
    Bouchalakis strzela z 22. metra z rzutu wolnego. Piłka zmierza ponad poprzeczkę bramki Cracovii. Pora na serię zmian w zespole z Pireusu.
  • 61'
    Jugas wybija piłkę głową poza pole karne po wrzutce z prawej strony.
  • 58'
    Na boisku w miejsce Hebo Rasmussena wchodzi Lusiusz.
  • 57'
    Myszor faulowany przez Camarę na połowie Olympiakosu. Mamy rzut wolny.
  • 57'
    Świetna próba Konoplyanki z kilkunastu metrów, po której piłka minimalnie szybuje ponad prawym spojeniem słupka i poprzeczki.
  • 55'
    Siplak podaje piłkę do środka w okolicy pola karnego, gdzie znajduje się Rakoczy. Olympiakos zażegnuje niebezpieczeństwo.
  • 54'
    Wysoki pressing graczy Cracovii. Bramkarz Olympiakosu nie bez kłopotów wybija piłkę poza własną połowę.
  • 53'
    Sipl'ak wrzuca płaską piłkę z lewej strony w pole karne. Grecy zażegnują niebezpieczeństwo.
  • 51'
    Carvalho strzelił z 20. metra. Piłka odbija się od Jugasa i mamy rzut rożny dla klubu z Pireusu.
  • 50'
    Groźna okazja Olympiakosu po wejściu w pole karne w wykonaniu Androutsosa i serii kilku rykoszetów pod bramką strzeżoną przez Niemczyckiego. Na szczęście nie ma gola.
  • 48'
    Piłka po dośrodkowaniu Androutsosa i rykoszecie od Sipl'aka wychodzi poza boisko. Rzut rożny dla greckiego klubu.
  • 46'
    Rakoczy faulowany w środku pola przez jednego z graczy Olympiakosu. Mamy rzut wolny.
  • POCZĄTEK II POŁOWY
  • 19:01
    Ekipę Pasów w drugiej połowie będą reprezentować: Karol Niemczycki, Michal Sipl'ak, Cornel Rapa, Jakub Myszor, Filip Balaj, David Jablonsky, Michał Rakoczy, Evgenii Konoplyanka, Jakub Jugas, Marko Rodin, Mathias Hebo Rasmussen
  • 18:50
    Do przerwy bez bramek. Więcej z gry mieli zdecydowanie Mistrzowie Grecji, jednak nie potrafili oni udokumentować swojej przewagi zdobyciem bramki. Widzimy się za kwadrans!
  • PRZERWA
  • 45'
    Kolejna próba Valbueny zza pola karnego. Hrosso chwyta pewnie futbolówkę.
  • 43'
    Loshaj powstrzymuje Valbuenę na 35. metrze przed naszą bramką.
  • 43'
    Strzał Hanki z 12. metra w polu karnym. Piłkę chwyta Vaclik.
  • 42'
    Valbuena strzela obok lewego słupka z pola karnego. Nie ma gola!
  • 41'
    Penalty
    Rzut karny dla Olympiakosu. Pestka powstrzymuje Hassana.
  • 39'
    Fatiga strzela z prawej strony pola karnego, ale piłka mija prawy słupek bramki. Zagrywał Valbuena.
  • 36'
    Jugas wybija piłkę po zagraniu w pole karne po ziemi w wykonaniu Fadigi.
  • 35'
    Kolejna interwencja Rodina w naszym polu karnym po dośrodkowaniu piłki z prawej strony przez Androutsosa.
  • 34'
    Grecki klub nadal przeważa na boisku. To oni głównie przebywają na naszej połowie.
  • 32'
    Piłka wpada do siatki Cracovii po strzale głową w wykonaniu Hassana, ale sędzia unosi chorągiewkę do góry. Gracz klubu z Pireusu był na spalonym.
  • 29'
    Makuch fauluje jednego z zawodników Olympiakosu w momencie walki o piłkę po podaniu od Kakabadze.
  • 27'
    Hrosso! Kapitalna interwencja naszego bramkarza po próbie Cissego w naszym polu karnym
  • 26'
    Faul Ghity na Madym przed naszym polem karnym. Olympiakos ma rzut wolny z niebezpiecznej odległości.
  • 25'
    Po chwili na uzupełnienie płynów, wracamy do gry. Od bramki Cracovia.
  • 22'
    Rodin powstrzymuje Hassana przed naszym polem karnym. Pora na przerwę na uzupełnienie płynów.
  • 20'
    Kakabadze traci piłkę na prawym skrzydle po tym, jak pokrył go Fadiga.
  • 19'
    Długa piłka Fadigi w poszukiwaniu kolegi z zespołu. Hrosso odczytuje jednak zamiary Mistrzów Grecji.
  • 18'
    Hrosso piąstkuje piłkę poza pole karne po groźnej próbie Valbueny z 25. metrów.
  • 17'
    Jak na razie, przewagę optyczną w grze mają zawodnicy greckiego klubu. Podopieczni Jacka Zielińskiego próbują grać wysokim pressingiem i długimi podaniami.
  • 15'
    Loshaj znalazł świetnym podaniem z pierwszej piłki wbiegającego z prawej strony Kapka, ale sędzia liniowy dopatrzył się spalonego.
  • 14'
    Rodin wybija piłkę poza pole karne po dośrodkowaniu w wykonaniu Androutsosa.
  • 8'
    Kane minimalnie spudłował po próbie zza pola karnego.
  • 5'
    Hassan strzela zza pola karnego, ale piłka leci wysoko ponad poprzeczką naszej bramki.
  • POCZĄTEK MECZU
  • 17:58
    Już tylko minuty dzielą nas od rozpoczęcia dzisiejszego meczu.
  • 17:36
    Witamy w naszej relacji tekstowej "na żywo". Już za kilkadziesiąt minut rozpoczniemy spotkanie sparingowe z Mistrzem Grecji, Olympiakosem Pireus.