Bogusław Kuraś odwiedził Ekoball Stal Sanok

  10.07.2024
  Bogusław Kuraś odwiedził Ekoball Stal Sanok

  Koordynator Klubów Partnerskich Cracovii Bogusław Kuraś kontynuuje cykl wizyt, tym razem mógł z bliska przyjrzeć się treningom w Ekoball Stali Sanok.

  "Nasze obiekty treningowe na Bykowcach odwiedził trener Bogusław Kuraś, reprezentujący Akademia KS Cracovia SA, z którą związani jesteśmy umową partnerską. Nasz gość zapoznał się z bazą treningową, naszym systemem szkolenia, obserwował zajęcia treningowe kilku grup, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem. Na spotkaniu z zarządem klubu omówiono plany dalszej współpracy oraz najbliższe wspólne przedsięwzięcia. Trenerowi w Sanoku bardzo się podobało, a obie strony z optymizmem patrzą w przyszłość. Dziękujemy za wizytę" - komentują wizytę przedstawiciele sanockiego klubu.

  "Wizyta w Sanoku była bardzo udana, miałem okazję zobaczyć zarówno stadion, na którym mecze rozgrywają zawodnicy klubu, oraz obiekty treningowe, młodzież trenująca w Sanoku ma świetne warunki do rozwoju dzięki ogromnej pracy, jaką wykonują osoby zarządzające akademią. Warto też zwrócić uwagę na świetną atmosferę, jaka panuje wśród kadry trenerskiej, co również ma przełożenie na proces szkoleniowy. Rozmowy o naszej współpracy i możliwość obserwacji treningów były bardzo wartościowym doświadczeniem" - dodaje Bogusław Kuraś.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ