Kacper Cecuła dołącza do drużyny juniorów młodszych!

  05.07.2024
  Kacper Cecuła dołącza do drużyny juniorów młodszych!

  Bardzo miło nam poinformować, że Kacper Cecuła dołącza do Akademii Cracovii! Młodzieżowy reprezentant Polski w nadchodzącym sezonie będzie występował w zespole juniorów młodszych.

  Utalentowany obrońca w ostatnich sezonach występował w Stali Rzeszów, gdzie w Centralnej Lidze Juniorów U-15 miał okazję rywalizować między innymi z trampkarzami starszymi Pasów. Kacper w ostatnich miesiącach regularnie otrzymywał powołania od selekcjonera reprezentacji Polski U-15 Marcina Włodarskiego, zbierając sporo minut w prowadzonej przez niego kadrze. W nadchodzącym sezonie będzie występował w drużynie U-17 Cracovii, rywalizującej w grupie wschodniej Centralnej Ligi Juniorów.

  "Na boisku czuję się liderem, należę do zawodników agresywnych, blisko doskakujących do rywala, nie boję się kontaktu z przeciwnikiem, lubię odważną grę. Moi rodzice i mój agent byli w kontakcie z dyrektorem Akademii Jakubem Popielarz, który potem wraz z dyrektorem skautingu Jarosławem Gambalem odwiedził mnie w Mielcu. Porozmawialiśmy, ich plan na mnie bardzo mi się spodobał. Cieszę się, że tu jestem i mam nadzieję, że wspólna praca będzie tak owocna, jak zakładaliśmy w czasie rozmów" - mówi nasz nowy zawodnik.

  Kacper, witamy w Pasach i trzymamy kciuki za Twój rozwój!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ