15-08-2021 13:00
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 1
Czarni Połaniec Czarni Połaniec
  • 90'
    Koniec spotkania. Po dwóch szybkich bramkach w pierwszej połowie wynik nie uległ zmianie do końca - rezerwy Pasów remisują 1:1 z beniaminkiem z Połańca. Na listę strzelców po pasiastej stronie wpisał się dziś Filip Piszczek. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 89'
    Minuta do zakończenia regulaminowego czasu gry.
  • 88'
    Goście długim podaniem ekspediują piłkę do przodu, przejął ją Nowicki.
  • 87'
    Mocne uderzenie Grzebielucha obok bramki rywali.
  • 86'
    Siryk piąstkuje zagraną górą piłkę poza własne pole karne.
  • 85'
    Goście zamknięci pod własnym polem karnym, staramy się o zwycięską bramkę!
  • 84'
    Kacper Grzebieluch w miejsce Jakuba Myszora.
  • 84'
    Podwójna zmiana wśród Pasów, Malisz zastępuje Michała Rakoczego.
  • 84'
    Okres walki o piłkę w środku boiska.
  • 83'
    Intensywna gra w ostatnich minutach, z przewagą zespołu pasiastych rezerw. Żaden zespół nie chce jednak popełnić kosztownego błędu.
  • 82'
    Dośrodkowuje Wiśniewski, ofiarnie wybija to jeden z obrońców rywala.
  • 81'
    Prostopadłe dogranie do Bały, nogą przecina to jeden z defensorów gości. Tym razem rożny dla Pasów.
  • 80'
    Niecelne dośrodkowanie, przejmują to Pasy.
  • 79'
    Uderzać próbuje Hul, wybijamy na rzut rożny.
  • 78'
    Zespół gości stara się przytrzymać futbolówkę na połowie Pasów, zyskując na czasie.
  • 77'
    Czarni mocno, na uwolnienie, ruszają z kontrą. Powstrzymuje to Nowicki.
  • 76'
    Ponownie o swoją bramkę walczy Rakoczy - na drodze uderzenia stanął jednak golkiper rywali.
  • 75'
    Chwilę później w zespole Czarnych mamy kolejną zmianę - Bawor zastąpił Kacpra Wątróbskiego.
  • 74'
    Gra wznowiona.
  • 73'
    Kacper Nowicki zastąpił Kamila Ogorzałego.
  • 73'
    W miejsce Filipa Piszczka pojawia się Tomasz Bała.
  • 73'
    Rozpoczyna się przerwa na nawodnienie.
  • 72'
    Trener Piotr Giza przygotowuje podwójną zmianę.
  • 71'
    Siryk wychwytuje piłkę lecącą górą. Szybkie wznowienie.
  • 70'
    Uderzenie na bramkę rywala po rykoszecie wychodzi na rzut rożny.
  • 69'
    Szybki powrót gości, próbujemy przerzucić grę na drugą flankę. Cała drużyna Czarnych skupiona wokół swojego pola karnego.
  • 68'
    Dogranie przecięte przez Stacherę, szybka kontra naszych rezerw.
  • 67'
    Faulowany Kron, rzut wolny dla gości na połowie Pasów.
  • 66'
    Rozpędza się Banik, jednak akcję przerywa Krystian Bracik.
  • 65'
    Szybkie przejęcie piłki przez Pasy, ponownie jesteśmy w ofensywie na połowie rywala.
  • 64'
    Dośrodkowanie z narożnika wybite przez golkipera gości.
  • 63'
    Piotr Kron w miejsce Adama Kramarza.
  • 63'
    Przed rzutem rożnym dla Pasów podwójnej zmiany dokonują goście. Bakowski zastępuje Smolenia.
  • 62'
    Mocno zza pola karnego uderza Rakoczy, wyskok golkipera gości chroni ich przed utratą bramki!
  • 61'
    Ogorzały uderza z ostrego kąta, wybija to golkiper rywali.
  • 60'
    Zaostrza się nam to spotkanie, gracze Czarnych zmuszeni do częstego przerywania akcji Pasów faulami.
  • 59'
    Długie dogranie do Rakoczego, który jednak zostaje złapany na pozycję spaloną.
  • 58'
    Stachera przejmuje piłkę na linii środkowej.
  • 57'
    Wysoka piłka na Kanacha, wyłuskuje ją obrona gości.
  • 56'
    Środkiem pola atakuje Ogorzały, wybijają to defensorzy rywala.
  • 55'
    Spokojna gra Pasów na połowie przeciwnika, staramy się zaskoczyć rywala.
  • 54'
    Siryk spokojnie i bez pośpiechu wznawia grę. Czarni wiedzą, że grają w osłabieniu i czas nie jest ich sprzymierzeńcem.
  • 53'
    Mocne uderzenie Piszczka obok bramki gości.
  • 52'
    Długie dogranie do przodu w wykonaniu rywali, piłki nie opanował jednak Banik.
  • 51'
    Czarni Połaniec zamknięci pod własnym polem karnym.
  • 50'
    Michał Banik urywa się w środku pola, ale szybko przejmujemy piłkę.
  • 49'
    Uderzenie przeniesione przez obronę rywali ponad bramką Czarnych.
  • 48'
    Otrzymujemy rzut wolny tuż pod bramką rywala.
  • 47'
    Red card
    Bezpośrednia czerwona kartka dla kapitana rywali, gramy w przewadze!
  • 47'
    Rajd Filipa Piszczka nieprzepisowo powstrzymany, nasz gracz na murawie - gra przerwana.
  • 46'
    Goście od środka, zaczynamy!
  • 13:55
    Obydwa zespoły na murawie, zaraz wracamy do gry!
  • 45'
    Koniec pierwszej części spotkania. Dwie szybko strzelone bramki pozostały jedynymi, które zobaczyliśmy w pierwszej połowie spotkania z Czarnymi Połaniec. Początkowo prowadzenie objęli goście, wyrównanie Pasom dał Filip Piszczek - o wygraną walczymy za kwadrans!
  • 45'
    Żółtą kartką napomniany zawodnik gości, Paweł Bażant.
  • 44'
    Minuta do zakończenia pierwszej połowy spotkania.
  • 43'
    Gra przenosi się do środka pola.
  • 42'
    Dogranie z rzutu wolnego wybite przez defensywę rywala, Czarni uwalniają piłkę.
  • 41'
    Żółtą kartką za to zagranie napomniany Misztal.
  • 41'
    Pod polem karnym faulowany Rakoczy, mamy rzut wolny.
  • 40'
    Spokojnie grę wznawia Tomasz Siryk.
  • 39'
    Michał Rakoczy złapany na spalonym.
  • 38'
    Dogranie górą do Ogorzałego, ten naciskany przez defensywę rywala nie oddaje celnego strzału.
  • 37'
    Spokojnie wprowadzamy piłkę do gry.
  • 36'
    Mocne uderzenie gracza gości obija boczną siatkę.
  • 35'
    Coraz ofensywniej grają goście, niepilnowany Banik otrzymuje podanie w naszym polu karnym.
  • 34'
    Adam Wilk szybko wznawia grę.
  • 33'
    Bardzo niecelna próba dogrania w nasze pole karne wychodzi na aut bramkowy.
  • 32'
    Czarni rozgrywają akcję prostopadłymi podaniami na własnej połowie.
  • 31'
    Michał Banik interweniuje na boku boiska, przecinając szarżę Ogorzałego.
  • 30'
    Niecelne dogranie górą w nasze pole karne, bez trudu przechwycił je Krystian Bracik.
  • 29'
    Pasy w optycznej przewadze, Czarni nadal z problemami przy wyjściu z własnej połowy.
  • 28'
    Krótkie zgranie w środku pola przechwycone przez Łukasza Ziemnika.
  • 27'
    Wykonana zostaje zmiana wśród gości, Piotra Ferensa zastępuje Michał Banik.
  • 26'
    Wracamy do gry!
  • 25'
    Trwa przerwa w grze, goście szykują się do pierwszej zmiany.
  • 24'
  • 23'
    Próba dogrania w nasze pole karne przecięta przez Krystiana Bracika.
  • 22'
    Niecelne podanie przechwytują zawodnicy Czarnych, którzy również przestają forsować tempo.
  • 21'
    Uspokajamy grę, rozgrywając w środku pola.
  • 20'
    Kolejny pasiasty atak skrzydłem, przerywają to obrońcy gości.
  • 19'
    Ofiarna interwencja Pawła Bażanta pod własnym polem karnym okazuje się źle wykalkulowana - piłka trącona przez rywala ląduje na aucie.
  • 18'
    Dośrodkowanie gości, głową wybija to Stachera.
  • 17'
    Ciekawe, żywe spotkanie oglądamy dziś w Cracovia Training Center. Obydwa zespoły dzielnie walczą o kolejne trafienia.
  • 16'
    Rozpędzony Ogorzały szarżuje bokiem boiska, w ostatniej chwili obrońcy wyłuskują mu piłkę spod nóg.
  • 15'
    Niecelne rozegranie zawodników gości.
  • 14'
    Tym razem stracona bramka działa jak impuls dla rywala - pierwsza szarża Czarnych po stracie bramki skutkuje rzutem rożnym.
  • 13'
    Goście od środka.
  • 12'
    Pasy ruszają z szybką akcją bokiem boiska, dogrywamy w pole karne. Nisko lecąca futbolówka trafia do Filipa Piszczka, który uderzeniem z pierwszej piłki wyrównuje stan meczu!
  • 11'
    Krótkimi podaniami z wolna przemieszczamy się pod bramkę rywala.
  • 10'
    Piotr Ferens holuje piłkę bokiem boiska, ale blokujemy próbę dośrodkowania.
  • 9'
    Przechwyt Kanacha, Czarni chwilowo zamknięci na własnej połowie.
  • 8'
    Obrońca gości wybija głową do środka pola.
  • 7'
    Kolejny raz ofensywnie Pasy - uderzenie Piszczka odbija się od jednego z obrońców, mamy drugi rzut rożny.
  • 6'
    Goście wybronili się, ekspediując piłkę daleko poza swoje pole karne.
  • 5'
    Szybko ruszamy z akcją, szukając wyrównującej bramki. Dośrodkowanie Ogorzałego wybite na rzut rożny.
  • 4'
    Ponownie zmuszeni jesteśmy rozpocząć od środka.
  • 3'
    Gracz Pasów za swój faul zostaje napomniany żółtą kartką.
  • 3'
    Kamil Hul wykorzystuje "jedenastkę".
  • 2'
    Źle zaczyna się dla nas to spotkanie. Krystian Bracik nieprzepisowo powstrzymuje jednego z atakujących gości, arbiter dyktuje rzut karny dla Czarnych.
  • 1'
    Rozpoczynamy, Pasy od środka!
  • 12:55
    Obydwa zespoły już na płycie boiska, zaczynamy za chwilę!
  • 12:35

Znamy skład naszych rezerw na dzisiejsze spotkanie!

• 12:20
    Witamy z Cracovia Training Center! Dziś swój pierwszy domowy mecz rozegrają rezerwy Pasów - podejmujemy beniaminka, zespół Czarnych Połaniec. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej.