22-04-2022 19:00
Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 2
  • 90+2'
    Michał Wasil zagwizdał dzisiaj po raz ostatni. Cracovia II wygrywa ze Stalą Stalowa Wola 2:0 po pięknych bramkach Ogorzałego i Kanacha!
  • 90+2'
    Piłka po uderzeniu Radosława Kanacha przelatuje daleko obok bramki Stali.
  • 90'
    Do regulaminowego czasu gry arbiter główny dolicza co najmniej 2 minuty.
  • 89'
    Uspokoił się mecz w Stalowej Woli w ostatnich minutach. Po strzeleniu drugiej bramki Pasy w pełni kontrolują przebieg spotkania, nie pozwalając gospodarzom na stworzenie zagrożenia.
  • 86'
    Żółta kartka dla Kamila Ogorzałego, który przeszkadzał zawodnikom Stali we wznowieniu gry.
  • 83'
    Druga zmiana w Pasach - Tomasz Bała zastępuje Damiana Urbana.
  • 81'
    2:0! Kolejna piękna bramka dla Pasów! Tym razem na listę strzelców wpisuje się Radosław Kanach, który kapitalnym uderzeniem z woleja pokonuje golkipera Stali!
  • 79'
    Uderzenie głową Bartosza Marchewki pewnie złapane przez Adama Wilka.
  • 77'
    Piąta zmiana w Stali - Michał Biskup melduje się na placu gry, zastępując Przemysława Stelmacha.
  • 76'
    Otworzyło się nam spotkanie w Stalowej Woli! Tym razem z akcją ruszył zespół Pasów - Radosław Kanach dośrodkowywał w stronę Thiago, jednak niecelnie.
  • 74'
    Adam Wilk przypadkowo nabił Bartosza Marchewkę, ale na szczęście bramkarza Pasów, futbolówka po kontakcie z zawodnikiem Stali nie zmierzała w światło bramki Cracovii.
  • 69'
    Brutalny faul Ivana Hladika na Robercie Ożógu, wyceniony przez sędziego na żółty kartonik.
  • 68'
    Odważna próba Kamila Ogorzałego, który z własnej połowy próbował zaskoczyć wysuniętego Mikołaja Smyłka.
  • 66'
    Piłka po uderzeniu z rzutu wolnego mija o metr słupek bramki Adama Wilka.
  • 65'
    Żółta kartka dla Michała Stachery, który w niebezpiecznej sytuacji faulował Szymona Jopka.
  • 62'
    Boisko opuścił również Mateusz Książek, a w jego miejscu będziemy oglądać Oskara Wojtysiaka.
  • 62'
    Kolejna zmiana w Stali - Michał Zięba zastępuje Bartłomieja Olszewskiego.
  • 60'
    Bartosz Marchewka znalazł się w sytuacji sam na sam z Adamem Wilkiem, jednak zdaniem sędziego w momencie podania napastnik Stali znajdował się na pozycji spalonej.
  • 57'
    Świetna szansa Cracovii na wyprowadzenie udanej kontry, ale niecelne podanie Ogorzałego zatrzymało akcję Pasów.
  • 54'
    Pierwsza próba strzału w wykonaniu Thiago, ale bardzo niecelna.
  • 46'
    Na zmianę zdecydował się również trener Piotr Giza, który wprowadził na boisko Thiago.
  • 50'
    Od początku II połowy aktywny po stronie gospodarzy jest Szymon Jopek, który dryblingiem próbował przedostać się pod bramkę Adama Wilka.
  • 46'
    Na boisku zobaczymy również Filipa Muchę, który pojawił się na placu w miejscu Volodymyra Khorolskyiego.
  • 46'
    Zmiana w zespole Stali - Adrian Skrzyniak zastępuje Wiktora Stępniowskiego.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 45+1'
    Arbiter główny zakończył pierwszą połowę spotkania, po której Pasy prowadzą ze Stalą Stalowa Wola 1:0!
  • 44'
    Przerwa w grze spowodowana urazem Kamila Ogorzałego. Z napastnikiem Cracovii wszystko już w porządku i arbiter wznawia spotkanie.
  • 41'
    Dośrodkowanie w pole karne Pasów pewnie złapane przez Adama Wilka.
  • 39'
    Patryk Zaucha nie zdołał opanować piłki na skrzydle i gospodarze wznowią od wyrzutu z autu.
  • 36'
    Po rzucie rożnym zawodnicy Stali sygnalizowali zagranie ręką w polu karnym Pasów, ale arbiter główny nie dopatrzył się przewinienia.
  • 31'
    Gol dla Cracovii! Piłka uderzona z okolic 16. metra przez Kamila Ogorzałego odbiła się od poprzeczki bramki Stali i pokonała bezradnego Mikołaja Smyłka!
  • 30'
    Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Upomnieniem ukarany Volodymyr Khorolskyi, który faulował w środkowej części boiska.
  • 29'
    Uderzenie Bartosza Marchewki z okolic 11. metra przelatuje wysoko nad bramką Adama Wilka.
  • 27'
    Kolejna próba zawodnika Cracovii zablokowana - tym razem powstrzymany Damian Urban, który doszedł do sytuacji strzeleckiej po rzucie wolnym z okolic narożnika pola karnego Stali.
  • 24'
    Do pozycji strzeleckiej po rzucie rożnym doszedł Kacper Jodłowski, ale jego uderzenie zostało zablokowane przez defensorów Stali.
  • 22'
    Mateusz Książek powstrzymany w okolicach chorągiewki przez Michała Stacherę, który zażegnał niebezpieczeństwo pod bramką Pasów.
  • 20'
    Oskrzydlająca akcja Cracovii, ale na spalonym złapany Patryk Zaucha.
  • 19'
    Po uderzeniu Adama Marchewki piłka odbija się od nogi Jodłowskiego i tym razem to gospodarze będą wznawiać grę z rzutu rożnego.
  • 16'
    Pierwsze zagrożenie pod bramką Cracovii. W pole karne Pasów próbował dostać się Kacprzycki, ale został powstrzymany i od bramki wznowi Adam Wilk.
  • 13'
    Próba dośrodkowania Michała Stachery, jednak piłka kopnięta przez obrońcę Pasów opuściła linię boczną boiska.
  • 9'
    Kamil Ogorzały faulował interweniującego Mikołaja Smyłka i od rzutu wolnego wznowią gospodarze.
  • 8'
    Dogranie Patryka Zauchy w pole karne Stali zablokowane i Pasy będą miały pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu.
  • 3'
    Prostopadłe podanie w kierunku Kamila Ogorzałego, który zdaniem sędziego znajdował się na pozycji spalonej.
  • 18:56
    Zawodnicy pojawili się już na murawie stadionu w Stalowej Woli - za chwilę rozpoczynamy spotkanie!
  • 18:24

Oto skład, w którym drugi zespół Pasów powalczy dziś o trzy punkty:

• 18:20
    Witamy na relacji tekstowej ze spotkania 25. kolejki III ligi, gr. IV, w którym Cracovia II zmierzy się w Stalowej Woli z miejscową Stalą.