Mecz zakończony Wynik meczu: 2 : 1
  • 18:51
    Niestety, wracamy z Chełma bez punktów. W przyszłym tygodniu ważne spotkanie z ŁKS-em Łagów w Rącznej, na które serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia!
  • 90+4'
    Jodłowski! Ależ okazja zawodnika "Pasów", który minimalnie pudłuje z kilkunastu metrów!
  • 90+1'
    Second yellow card
    Budzyński opuszcza boisko po faulu na własnej połowie i zobaczeniu drugiej żółtej kartki.
  • 90+1'
    Co najmniej 4 minuty doliczone do czasu gry.
  • 88'
    Zmiana w Cracovii II. Za Ożóga wszedł Góralczyk.
  • 87'
    Zmiana też w Cracovii. W miejsce Thiago wszedł Grzebieluch.
  • 87'
    Zmiana w Chełmiance. Za Wójcika wchodzi Brzozowski.
  • 86'
    Żółta kartka dla Dziubińskiego.
  • 85'
    Thiago zatrzymuje rajd Kashaya z prawej strony boiska.
  • 82'
    Jodłowski fauluje zawodnika Chełmianki blisko koła środkowego, za co ogląda żółtą kartkę.
  • 82'
    Żółta kartka dla Ciołka za przedłużanie gry.
  • 81'
    Próba Ziemnika z dalekiej odległości. Piłka po niej mija prawy słupek bramki.
  • 80'
    Żółty kartonik dla Skoczylasa.
  • 80'
    Kolejna świetna parada Wilka po strzale Wójcika zza pola karnego.
  • 77'
    Bociek strzela z najbliższej odległości, ale obrońcy Chełmianki wybijają piłkę z linii bramkowej.
  • 74'
    Chełmianka wychodzi na prowadzenie. Bramkarza po stałym fragmencie gry pokonuje Kanarek.
  • 73'
    Pieńczak ukarany żółtą kartką za ostry faul na wysokości 37. metra przed naszą bramką.
  • 72'
    ... a schodzą z niego Nowicki i Bała.
  • 72'
    Podwójna zmiana w Cracovii II. Na boisko wchodzą Kmita i Bociek...
  • 70'
    Mamy wyrównanie. Wiatrak zagrał do Skoczylasa, ten strzelił przy lewym, dalszym słupku, a piłkę wślizgiem dobił Dziubiński.
  • 69'
    Wilk! Kapitalna interwencja naszego bramkarza po próbie Czułowskiego w polu karnym z jego lewej strony.
  • 67'
    Wiatrak zagrywa z prawej strony do kolegi ustawionego w polu karnym - obrońca "Pasów" skutecznie zażegnuje niebezpieczeństwo.
  • 65'
    Czułowski strzela z kilkunastu metrów w polu karnym po podaniu z lewej strony, ale piłka leci wysoko ponad bramkę "Pasów".
  • 64'
    Zmiana w Chełmiance. Dziubiński wchodzi za Bednarę.
  • 62'
    Bednara strzela z 24. metra, ale kozłującą piłkę w polu karnym chwyta Wilk.
  • 61'
    Groźne podanie po ziemi Wiatraka, piłkę na raty udaje się wybić poza pole karne.
  • 60'
    Wrzutka Kashaya z prawego skrzydła, po której piłkę poza pole karne udaje się wybić jednemu z naszych zawodników.
  • 57'
    Kashay strzela z najbliższej odległości po dośrodkowaniu z lewej strony, ale minimalnie pudłuje.
  • 50'
    Dośrodkowanie Wójcika z prawej strony - Jodłowski skutecznie wybija piłkę poza pole karne.
  • 49'
    Kashay wbiegł w pole karne z prawego skrzydła, ale został powstrzymany przez jednego z naszych defensorów.
  • 17:51
    Do przerwy prowadzimy po trafieniu Roberta Ożóga w końcówce pierwszej części meczu. Do zobaczenia za kwadrans!
  • PRZERWA
  • 45+1'
    Co najmniej 1 minuta doliczona do czasu pierwszej połowy.
  • 44'
    GOOOOOOOOOOL! Robert Ożóg podcina piłkę pod polem karnym, piłka odbija się jeszcze rykoszetem od jednego z obrońców i wpada do siatki!
  • 36'
    Budzyński powstrzymuje kontratak w wykonaniu "Pasów" faulując Thiago i ogląda za to żółtą kartkę.
  • 28'
    Kolejna próba Ożóga zza pola karnego, ponownie górą jest Ciołek, który chwyta futbolówkę w swoje ręce.
  • 26'
    Bednara potężnie przymierzył z 23. metra, ale dzięki odbiciu się od jednego z naszych obrońców, piłka minęła nieznacznie prawy słupek bramki.
  • 22'
    Ożóg strzela z około 20 metrów. Piłkę odbitą rykoszetem od obrońcy łapie Ciołek.
  • 13'
    Wójcik strzela zza pola karnego, ale piłka mija prawy słupek bramki.
  • 11'
    Chwila przerwy w grze. Na boisku leży Kashay.
  • 6'
    Stachera wrzuca piłkę z prawego skrzydła, ale jeden z obrońców gospodarzy wybija ją poza pole karne,
  • 3'
    Nowicki wbiega w pole karne z prawej strony, strzela, ale golkiper gospodarzy wyczuwa zamiary naszego skrzydłowego.
  • 16:59
    Oba zespoły w asyście trójki sędziowskiej z Mateuszem Jendą na czele wchodzą na boisko. Za moment zaczynamy!
  • 16:42
    Witamy w naszej relacji tekstowej "na żywo"! Już tylko minuty dzielą nas od rozpoczęcia spotkania pomiędzy Chełmianką Chełm, a rezerwami Cracovii w 29. kolejce rozgrywek 3 Ligi, gr. IV!